• Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená v moderním Penzionu Nevada ***

Vyrazte na dovolenou do Dunajské Stredy a ubytujte se v Penzionu Nevada ***, který najdete v klidné části města nedaleko Thermalparku

Ubytování nabízí penzion v moderně zařízených pokojích s elegantním nábytkem a pěknými doplňky. Pokoje disponují vlastním sociálním zařízením a TV.


O příjemnou dovolenou se postará ochotný a přívětivý personál, který vám rád doporučí třeba výlety do okolí.


Přímo v penzionu najdete také restauraci Nevada - pub s příjemnou atmosférou, kde se budete cítit jako doma. Vybírat tu můžete dobroty jak slovenské, maďarské, tak i zvěřinu nebo ryby. Pochutnat si můžete i na výborném víně.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Naďa P.)

Ano, doporučili bychom svým známým.

Skvělé (Daniela S.)

Personál vstřícný. V restauraci, která je asi 50 metrů od penzionu při večeři nikam nespěchají. Pokoje hezké, čisté. Celkem častý pohyb aut. Pokud se zavřou okna, tak to tolik neruší. K wellness je to celkem dlouhá procházka. Komu by vadilo, vezme si taxi za 2,50€. Wellness nás mile překvapil. Kabinka s mořskou léčivou párou, sušička na plavky, což jsem několikrát během dne ráda využila.

Standard (Roman ?.)

Už jsme nocovali v lepších podmínkách. Nefunkční TV, nefunkční wifi, pidisprcha s megahlučným ventilátorem. Trochu to kompenzovali dobré snídaně a večeře, i když u druhé jsme byli zklamáni z obsluhy, že ani na dezert, který byl v ceně, nedošlo.