• Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená v moderním Penzionu Nevada ***

Vyrazte na dovolenou do Dunajské Stredy a ubytujte se v Penzionu Nevada ***, který najdete v klidné části města nedaleko Thermalparku

Ubytování nabízí penzion v moderně zařízených pokojích s elegantním nábytkem a pěknými doplňky. Pokoje disponují vlastním sociálním zařízením a TV.


O příjemnou dovolenou se postará ochotný a přívětivý personál, který vám rád doporučí třeba výlety do okolí.


Přímo v penzionu najdete také restauraci Nevada - pub s příjemnou atmosférou, kde se budete cítit jako doma. Vybírat tu můžete dobroty jak slovenské, maďarské, tak i zvěřinu nebo ryby. Pochutnat si můžete i na výborném víně.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Miroslav M.)

Byl jsem spokojený, strava výborná, personál milý, drobné výhrady - penzion není 50m od restaurace, ale dobrých 100m, pro mě měká postel a absence malé chladničky. Ale nemá to vliv na celkový velice dobrý dojem.

Vynikající (Eva H.)

Ubytování krásné, byli jsme velice spokojeni. Personál ochotný, usměvaví, není co vytknout. Strava výborná.

Skvělé (Kristina K.)

Krásné, čísté a moderní ubytování. Parkování zdarma v areálu. Bohatá snídaně. Večeře výběr ze 6 jídel, včetně sklenky vody. Jediný dojem zkazila obsluha v restauraci, která nás celkem ignorovala. O pití jsme si museli denně říkat, nápojový list jsme si museli vyžádat. Jinak jídlo bylo velmi chutné. Jen bych doporučila zařadit i jedno vegetariánské jídlo.