• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 5 €/noc.

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Pohodový pobyt poblíž Velké Fatry

Penzion Horec se nachází v nadmořské výšce 900 metrů a je ze všech stran obklopený klidnou přírodou. Panoramatické výhledy na pohoří Velké Fatry a Nízkých Tater dokreslují skvělý zážitek, který si z pobytu v tomto penzionu odnesete.

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením, TV a WiFi. V místní stylové restauraci si pochutnáte na polopenzi složené z bufetových snídaní a večeří, u kterých si z nabídky vyberete, na co budete mít chuť.

Využít můžete také relax v koupacím sudu, který je vhodný jak pro rodiny s dětmi či zamilované páry, tak i pro jednotlivce. Krásně si odpočinete pod širým nebem.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Alena S.)

Naprosto skvělé. Ubytování v hezkém, prostranném pokoji s velkou verandou. Odpovídá ubytování v horské chatě, ale my šli na horskou turistiku a tudíž naše očekávání se víc než naplnilo. Personál vstřícný a přátelský. Jídlo perfektní. Okolí a možnosti vyžití nepopsatelné.

Dobré (hruby H.)

Dobrý den, no koupelna hodně těsná, neumím si to s dětma představit, pokoj slušný, lednička co pět minut spínala (asi porucha), dostupnost to povím to byl krpák (kopec), personál ochoten, jídlo slabé. S pozdravem Hrubý.

Vynikající (Marcela Z.)

Pěkný penzion, velmi příjemný personál, všechna jídla mi opravdu chutnala, snídaně pro náročné zákazníky nebyla příliš pestrá, ale my jsme byli spokojeni, k švédskému stolu každý den nabídka teplých snídaní. Penzion má krásné okolí. Doporučuji.