• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček po dohodě s penzionem

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Vydejte se na odpočinkovou dovolenou do krásného horského prostředí Kremnických vrchů a ubytujte se v penzionu Guldiner, který se nachází v nadmořské výšce 1205 m. n. m. Tento penzion je předurčený právě pro ty, kteří touží po aktivní dovolené či odpočinku na čerstvém horském vzduchu.

Penzion nabízí k ubytování 21 pokojů,k které jsou útulně vybavené - najdete zde LCD TV, ručníky a osušky a vlastní sociální zařízení (WC, sprcha) a balkon s nádherným výhledem do okolí.

V hotelové restauraci se zase můžete těšit na nabídku zajímavých jídel a široký sortiment vín, alkoholických a nealkoholických nápojů, které si můžete vychutnat na letní terase. Na přání lze také připravit pokrmy pro celiaky, vegetariány a sportovce.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Helena M.)

Luxusní ubytování v krásném prostředí, výborná strava i wellness. Mohu jen doporučit pro klidnou odpočinkovou dovolenou (prodloužený víkend) v přírodě.

Skvělé (Lenka B.)

Hotel je nový a velmi pěkný. Všude jsou doplňky, které zútulní každý prostor od jídelny až po pokoje. Slabším článkem je kuchyně - nebo spíše kuchař. Snídaně byly dobré, ale večeře spíše průměrné. První den jsme dostali údajně "čínské kari", kde ve směsi masa a trochy zeleniny byly i hranolky (možná zbyly od oběda). Druhý den jsme měli štiku, která nebyla vůbec ochucená. Spokojeni jsme byli s obsluhou, kdy nám vyšli vstříc s tím, že jsme si po výletu mohli dát polévku, kterou bychom jinak dostali na večeři. Wellness (bazén a saunový svět) v blízkém RS Skalka je pěkné, ale maličké. Okolí hotelu je spíše pro pěší turistiku, v zimě pro běžky, jsou zde i sjezdovky. Na kola je to jen pro velmi zdatné cyklisty.

Vynikající (Petr V.)

Naprostá spokojenost, skvělé ubytování i strava. Ideální i pro rodiny s dětmi, před penzionem spoustu houpaček a trampolína.