• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 5 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Penzion s benátskou atmosférou

Penzion Benátky *** je rodinný penzion v centru Piešťan v těsném sousedství s lázeňským ostrovem. Jméno získal díky své poloze na břehu mrtvého ramene Váhu, přes který se vyklání terasa restaurace. Během pobytu proto můžete třeba popíjet na terase víno a pozorovat při tom labutě.


Hosté si na portálu Booking.com pochvalují zejména skvělou polohu penzionu blízko kolonády, zároveň však v klidném prostředí.


Ubytování je zajištěno v pokojích Comfort s vlastním sociálním zařízením a možností přístýlky. Součástí penzionu je restaurace a kavárna, kde romantickou atmosféru dotváří benátské fresky od akademického malíře Ladislava Sulíka.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Alena K.)

Prostredie super, blizko kupele, zamok aj centrum. sluzby na dobrej urovni, hotel starší ale cisty. Silvestrovský program a zabava fajn skôr pre starsich vekovy priemer na silvestrovskom pobyte bol 65 rokov a vyššie. Bol to zvýhodnený pobyt pre seniorov, len nam to nikto nepovedal. Nevadi bolo dobre.

Vynikající (Katarína K.)

Penzión je dobre situovaný, blízko kúpeľného ostrova i hneď vedľa turistickej značky, čo isto turisti ocenia. Dostali sme všetko podľa kupónu, personál bol milý, ubytovanie čisté.

Vynikající (Jiří M.)

Vynikající přístup personálu.