Parkhotel Carlsbad Inn ****

Parkhotel Carlsbad Inn ****

Široká 240/2, Dalovice
Česká republika

Provozuje společnost:
Hotel Carlsbad Inn, a.s. IČ: 26270145


+420 602 157 103

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen po domluvě s recepcí, pes max. 10 kg
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Lyžárna
Fitness
Minibar
Fén
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,6 km
Vzdálenost od lázní
3 km
Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
15 km
Běžkování
10 km

O ubytování

Parkhotel Carlsbad Inn **** se nachází v příjemné a klidné obci Dalovice, která tvoří předměstí Karlových Varů. Přímo vedle hotelu leží rozlehlý a volně přístupný zámecký park patřící k Novému zámku Dalovice (300 m). Centrum nejkrásnějších českých lázní je od hotelu vzdáleno 3 km. Vydejte se příjemnou procházkou podél řeky Teplá přes Sadovou kolonádu (3,5 km), Mlýnskou kolonádu (4 km) a Tržní kolonádu (4,2 km) až ke slavné Vřídelní kolonádě (4,5 km) s nejznámějším karlovarským pramenem Vřídlo. O kousek dál po proudu řeky narazíte také na legendární budovu Grandohotelu Pupp (5 km), od kterého vás vyveze lanovka na vrch Výšina přátelství s rozhlednou Diana (6 km). Jako na dlani uvidíte Karlovy Vary i z dalších vyhlídek v okolí, například z vyhlídky Karla IV., vyhlídky Tři Kříže (5 km) nebo z Jeleního skoku (5 km). Za návštěvu dále rozhodně stojí muzeum Becherovky (3 km), sklářské muzeum Moser (7 km) či hrad Loket (18 km). Vydat se můžete také do Krušných hor, na lanovku na Klínovec je to 15 minut autem.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji typu Comfort. K vybavení pokoje patří kromě velké king size postele také WiFi připojení, satelitní televize, minibar, telefon a psací stůl. Ve vlastní koupelně najdete toaletní potřeby, ručníky a fén. Za příplatek můžete zvolit také variantu s balkonem.

Náročnější hosté si mohou připlatit také za prostornější pokoj Superior Business, nebo pokoj typu Deluxe. Ten disponuje balkonem a velkými francouzskými okny, která pokoj prosvětlují a dodávají mu nádech luxusu.

Na čem si pochutnáte?

V moderní hotelové restauraci s letní zahrádkou si každé ráno pobytu pochutnáte na snídani ve formě bufetu. Večer se zde podávají vynikající tříchodové večeře. Na svůj oblíbený drink můžete zajít do lobby baru.

Kde budete relaxovat?

Součástí hotelu je také privátní wellness s výhledem do zámecké zahrady. Najdete zde tureckou a finskou saunu a také vířivku. Dopřát si můžete mnoho druhů masáží a relaxačních procedur.

Tipy na výlet

Karlovy Vary
Karlovy Vary
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Rozhledna Diana
Rozhledna Diana