• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní hotel s neomezeným wellness

Pokud hledáte perfektní místo k odpočinku, Nádas Tó Park Hotel ***superior nabízí vše, co potřebujete. Hotel má ve svém rozsáhlém areálu mimo jiné i lanový park nebo jezero.

Ubytujete se v jednom z 37 moderních pokojů vybavených LED TV, trezorem, klimatizací a koupelnou se sprchou nebo vanou a vyspíte se v protialergenních lůžkovinách. V restauraci si vychutnáte maďarské i mezinárodní speciality během bohatých snídaní nebo polopenze.

Vrcholem odpočinku během pobytu je neomezený vstup do hotelového wellness. K dispozici je tu vnitřní zážitkový bazén, vířivka, finská, bio a infrasauna a parní kabina. Vše je nové a moderní, krásnou atmosféru navíc dolaďuje výhled na okolní přírodu a jezero.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Barbora S.)

Hotel je veľmi dobre situovaný. Nerušila nás doprava. Popis zodpovedal do bodky pobytu, dostali sme všetko až na tú jednu limonádu zadarmo. K večeri si bolo treba priplácať za nápoje. Wellness bol úžasný, všetko pekné čisté.. Výhľad na jazero. Personál bol príjemný, ohľaduplný a určite by som tento hotel odporučila. Hotel je približne 30 km od Budapešti, takže o výlety je postarané. :)

Vynikající (Ivona J.)

Prostředí hotelu se nám velice líbilo i s wellnessem. Jídlo bylo super až na 2 lidi z personálu z restaurace. Čekali jsme 20 minut aby přišli, ze chceme zaplatit. Ale jinak hotel, pokoje, wellness - super :).

Vynikající (Andrea R.)

Všechno bylo krásné, hotel, pokoje, prostředí. Jídlo vynikající, personál ochotný a příjemný. Na výlet jsme jeli do Budapešti a vybrali jsme si cestu vlakem, taky dobrý.