Recenze a hodnocení: MJUS Resort & Thermal Park ****

4,8/5
(Celkem 139 hodnocení)Skvělé
Körmend, Maďarsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,8/5

Personál

4,7

Interiér hotelu

4,9

Lokalita hotelu

4,2

Strava

4,9

Služby hotelu

4,8
5/5  
(Zdenek K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 8. 2022
Jako vždy všechno OK. I za mé přátele kteří byli taky spokojeni...Už 4xOK
5/5  
(Milan D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 7. 2022
Vynikající strava a ceremoniály v sauně na výbornou(velkou pochvalu si zaslouží ceremoniář s culíkem na hlavě).
5/5  
(Marcel P. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 5. 7. 2022
Velmi ako vždy
5/5  
(Lucia K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 5. 6. 2022
Pobyt sme si veľmi užili, odporúčam všetkými desiatimi. Určite sa sem vrátime. Krásne veľké a čisté izby, chutné jedlo a cez víkend živá hudba.
5/5  
(ludovit K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 20. 3. 2022
Veľmi príjemný hotel s príjemnou atmosférou a obsluhou.
5/5  
(Martin S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 3. 2022
Hotel je situován na okraji města, takže příjezd od rakouských hranic po bezpoplatkové rychlostní silnici naprosto jednoduchý. Po příjezdu na recepci, navzdory přečetným recenzím jsem narazil na recepční, která uměla anglicky. Druhým dechem musím ovšem dodat, že tím to končilo, zbytek personálu, číšníci, wellness recepce, welness bar atd. už byla jen němčina. Ale základní číslovky v němčině snad zvládá každý, takže nahlásit číslo pokoje pro vouchery na ručníky, nebo při příchodu snídaně-večeře, není zase taková komplikace a když ani to nefunguje, tak se najít v seznamu a ukázat prstem je to nejjednodušší. Co se týká jídla, tak maximální možná spokojenost ať už co do chuti tak i do výběru, tady kdyby bylo deset hvězd, tak je prostě dám. Nejsme saunaři, takže jsme využívali jen bazény, tady bych řekl standard, mínusově bych hodnotil pouze malý kruhový bazén vedle mozaikového, špatně se v něm sedělo a mnohým dámám dělal problém do něj i z něj vylézt, díky nevhodnému žebříku (tenké trubky namísto širších stupaček jako tomu bylo u schůdků ve venkovním bazénu) a madlům u něj (pouze kolmé trubky vzhůru). Pokoj a zařízení pěkné, není v něm skříň, nýbrž pouze trubka se zavěšenými raménky, zabudovaný trezor ve zdi je hodně mělký (byl skoro problém do něj umístit dvě peněženky :-) ). Co nám bohužel hodně vadilo, byl přetopený pokoj, konstantních 25,3 - 25,7°C ve dne v noci. Ovládání klimatizace bylo pravděpodobně softwarově blokováno, na nic to nereagovalo, nepomohla ani reklamace na recepci, bohužel tam byl zrovna personál s němčinou a velmi špatnou angličtinou. Jinak asi máme smůlu na příplatkové pobyty :-), neboť nám kromě příplatku za svátky (o tom jsme věděli už z webovek a dokonce nás kontaktoval i hotel po rezervaci a upozornil na tuto skutečnost), zaúčtovali i pobyt, který jsme měli již zaplacený prostřednictvím voucheru. Nicméně i tu musím zase vyzdvihnout přístup hotelu, tuto reklamovanou skutečnost okamžitě uznali, nabídli přesunout částku na pobyt kdykoliv, nicméně přistoupili i na námi požadované vrácení peněz na účet. Tak se i stalo. Z toho plyne poučení pro nás pro příště v jakémkoli novém hotelu, požadovat fakturu do ruky k nahlédnutí ještě před platbou. I přesto všechno ale hodnotíme tento hotel pozitivně a doporučujeme dalším návštěvníkům.
5/5  
(Jiří B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 3. 2022
Naprosto špičkový super luxusní a moderní rezort, nádherné vnitřní bazény a sauny, krásné venkovní koupání. Vynikající jídlo.
4/5  
(Zdeněk D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2021
Hotel splnil očekávání, poloha není nejlepší, ale autem se dá dojed za dobrými výlety především do Rakouska. Personál je dobrý, ale s často nefunkčními kávovary si také neví rady /to kazí celkový dojem a nevím proč není již dávno vyřešeno/. Omezení vstupu dětí do 16 let do wellness nás také trochu omezovalo s 13 letým synem.
5/5  
(Milena V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 10. 2021
Byli jsme s manželem maximálně spokojeni. Trochu nevhodné okno z koupelny, světlo rušilo druhého ve spaní. Jídlo luxus, 4 perfektní sauny a skvělé bazény s teplou vodou okolo 35 °C umožňovalo rozhýbat revmatické klouby, za týden pobytu se cítím skvěle. Krásný areál. Fitness na úrovni. Personál vstřícný.
5/5  
(Olga J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 10. 2021
Všechno bylo super, max spokojenost, jen není kam na procházku. Musí se autem.
5/5  
(GABRIELA R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 10. 2021
vše odpovídalo
4/5  
(Dana H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2021
Hotel odpovedal 4*, personál bohužiaľ neovláda anglický jazyk. I s nemčinou mali niektorí problém. Strava chutná, úplne ale chýbala maďarská kuchyňa. Najväčšie sklamanie je však wellness, resp. to čo z neho je určené deťom medzi 5 a 16 rokom. Prakticky jeden bazén bez akýchkoľvek vodných prvkoch pre deti. Bohužiaľ na stránkach Travelkingu sa o tom nedočítate. Na druhej strane chválim detskú herňu, bowling. Bez auta nemáte prakticky kam sa ísť prejsť. Korment je nepekné, zanedbané mesto. My sme navštívili Jeli Arboretum v Káme (krásna prechádzka) a odporúčam i Guessing v Rakúsku. Každopádne v prípade pobytu s deťmi (medzi 5 a 16 rokov) tento rezort neodporúčam.
5/5  
(Martin P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 9. 2021
Naprostá spokojenost. Určitě se vrátíme.
5/5  
(Michal O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 9. 2021
Spokojený
4/5  
(Zdenek M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 9. 2020
Wellness perfektní, stravování (zřejmě pro malý počet hostů) trochu chudší. Zejména ve srovnáním se Sárvárem. Personál naprosto profesionální.U vybavení pokojů chybí šatníkové skříně, zásuvky a pod. Odpovídá tak pro jednodenní pobyt.
5/5  
(Viera P. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 13. 7. 2020
Veľmi príjemný pobyt. Všetko bolo veľmi čisté, personál super.
5/5  
(Marie N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 7. 2020
Vše bylo v pořádku. Výborné jídlo, pečlivá protikoronavirová opatření, nejméně třikrát denně nám měřili teplotu. Personál vstřícný, Jenom mě udivilo, že nám vysypali koše až třetí den a do hotelu zavání blízký vepřín.
5/5  
(Viera P. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 12. 7. 2020
Všetko bolo v poriadku.
5/5  
(Petra D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 2. 2020
Vše dle popisu. Krásný hotel, čisto, výborné jídlo, málo lidí.
4/5  
(Jiřina R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 2. 2020
Hotel a pokoje čisté, klidné prostředí, v pořádku. Strava na jedničku. Bazény v pořádku, není bazén na kondiční plavání. Do sauny a přilehlého bazénu mohou děti od 16 let. Sauny chápu, mozaikový bazén moc nechápu. Je to jediný, který zasahuje ven a s dětmi tam nemůžete...Posilovna bez obsluhy. Dětský koutek si děti užili, chybělo třeba něco na výtvarné činnosti.
4/5  
(Robert V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 2. 2020
Hotel a pobyt odpovídal popisu. Vše na velmi vysoké úrovni. Jen vstávat na raní jógu nemá cenu, ze tří pokusů přišla lektorka jen jednou a to na 15 minut. Je to škoda.
5/5  
(Hana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 1. 2020
Všechno bylo výborné, určitě se do tohoto hotelu vrátíme.
5/5  
(Hana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 1. 2020
Prostředí hotelu bylo celkem dobré, vše odpovídalo popisu, obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kupónu. Strava výborná, ochotný personál. Wellness dostačující.
5/5  
(Peter O. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 7. 12. 2019
Prostredie nie veľmi vyhovujúce a vnútrajšok hotela výborne. Popis plne zodpovedal skutočnosti.Personál prirodzený pritom úslužný
4/5  
(Zuzana I. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 22. 11. 2019
Hotelová izba super, jedlo úžasné (dokonca možnosti pre vegetariánov).Čakala som viac sáun, ale na víkendový pobyt to úplne stačilo.
4/5  
(Milan D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 11. 2019
Ubytování, strava i wellnes odpovídalo nabídce. Personál byl velmi ochotný.
5/5  
(Josef Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 10. 2019
Ochotný personál.
5/5  
(Eva G. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 16. 10. 2019
Super
4/5  
(Roman V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 10. 2019
Byli jsme na prodlouženém víkendu ve 2, první polovina října. Hotel je zánovní a pěkný. Spojení s termálním wellness je ideální, to je základ. Poloha na periferii s fabrikou v sousedství už méně. V okolí není kam jít na procházku. Ubytování solidní, bez připomínek i čistota, personál příjemný. Jídlo výborné - kvalita i výběr. Překvapila nabídka mini panáčka pálenky na dobré ráno, v neděli nahrazená skleničkou sektu. Pouze doplňování sladkého pečiva a džusů personál nestíhal a to i v pátek při nižším obsazením hotelu. Celkově se na hotelu v detailech mírně projevuje zub času a zřejmě slabší údržba. Naopak na zahradě a exteriérech se viditelně pracuje a zvyšuje to standard. Nádhera, kterou ale opět brzdí detaily, např.prosvítající folie mezi kameny v potůčku a jezírkách. Wellness - v pátek překvapila chladná voda v bazénu i venkovní vířivce. O víkendu vše o stupeň lepší. Posilovna spíš pro okrasu, bez obsluhy. Na 2 z 5 trenažerů cedulka mimo provoz. celkově ale spokojenost, představy to splnilo.
5/5  
(Jiří Prokop P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 10. 2019
Strava úžasná, wellness také a nejlepší na všem jsou služby pro děti. Personál milý, prostě super.
5/5  
(Martin S. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 2. 10. 2019
Hotel zodpovedá popisu. Strava bola výborná s veľkým výberom. Izby krásne. Wellness úžasný. Boli sme s ročnou dcérkou a užili sme si to všetci. Personál vždy ochotný a veľmi milý. Tak si predstavujeme dovolenku.
4/5  
(Petr K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2019
Hotel, pokoje, strava, wellness bylo úžasné.
5/5  
(Kateřina H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2019
Krásné moderní ubytování, skvělé jídlo, milý personál, vše na jedničku.
5/5  
(Mariana M. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 10. 8. 2019
Dobrý deň, s pobytom sme boli veľmi spokojný, splnil naše očakávania.
5/5  
(Vladana J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 7. 2019
Vše perfektní, wellness, ubytování, ochotný personál. Malá výtka k vybavení pokoje - bez skříní a chladná voda ve venkovním bazénu s dost hlasitou hudbou ve stylu techno. Určitě máme v plánu se vrátit. Luxusní dovolená.
5/5  
(Emil V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 6. 2019
Vše bylo perfektní ale jídlo ještě něco navíc.
5/5  
(Peter F. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 14. 5. 2019
Služby úroveň, personál, strava = výborné.
4/5  
(Milan V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 5. 2019
Velmi pěkný, moderní a čistý hotel. Výborná kuchyně. Byli jsme již podruhé. Tentokrát nás překvapili nedodržováním provozní doby bazénu. Dle propozic hotelu mají být bazény otevřeny do 20:00 hod. a už v 19:30 hod. nás nevhodným pískáním vyháněl "domů spěchající" personál !!!
4/5  
(Milena A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 5. 2019
V hotelu jsem byli podruhé, oceňujeme bezbariérový pokoj v přízemí. Personál, strava, prostředí hotelu velmi dobré, v okolí řada výletních cílů (botanická zahrada Jeli, hrad Gussing).
5/5  
(Jaroslav V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 4. 2019
Vše OK !
5/5  
(Magdaléna Z. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 28. 3. 2019
Všetko bolo úžasné, dokonca i počasie, ešte nikdy sme sa v marci neopaľovali v plavkách vonku. Perfektne sme sa zdravotne zrehabilitovali, čo sme veľmi potrebovali, jedlo, citronády boli vynikajúce. Po ceste naspiatky, sme strávili celú nedeľu v termály Sárvár, bolo perfektne, deti tam majú veľmi veľa zábavy vnútri v bazénoch a dospelý tiež, v cukrárni majú super zákusky.
5/5  
(Zuzana Ú. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 26. 3. 2019
V hoteli sme boli 2x, opätovne sme boli so všetkým spokojní. Dostali sme všetko, čo bolo v kupóne uvedené. Personál je milý, profesionálny, hovoriaci nemecky a maďarsky. Strava je nápaditá, kvalitná. Wellness, bazény i hotel čistý. Hotelové izby sú priestranné. Na výlet je ideálne miesto Gussing.
5/5  
(Jiří K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 3. 2019
Spokojenost se vším ,co se nabízelo. Výborná kuchyně, skvělé termály.
5/5  
(Petra D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 2. 2019
Vše dle popisu.
5/5  
(Yvona V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 2. 2019
Prostředí hotelu příjemné a moderní. Služby velmi kvalitní, personál vstřícný. Jídlo perfektní.
4/5  
(Janka K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 10. 2. 2019
Služby a prostredie hotela boli super.
5/5  
(Peter B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 2. 2019
Velmi pěkný a čistý.
5/5  
(Alena K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 2. 12. 2018
Pizza k obědu slabší, ostatní jídlo ale velmi dobré.K hotelu 2 drobné mínusy:- pomalá reakce na e-mailovou rezervaci, po zavolání OK- 40 EUR/den za tříleté dítě je trochu přehnaná cena (z wellness takovéto dítě vuyužije dva bazény, jinam nemůže a jídla sní minimum)
4/5  
(Petra M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 9. 2018
Hezké, prostorné pokoje, úklid plně dostačující. Strava velmi chutná, vždy dostatek. Personál milý, vstřícný. Tím že je hotel situován u rakouských hranic, nejlépe se domluvíte německy. Wellness byl super až na nějaké výjimky. Venkovní bazén není termální, byl studený. Jediný termální bazén, který byl i venkovní, byl dostupný pouze 16+, tudíž když máte sebou mladší dítě, nemůžete tam s ním. To mě zklamalo. Chápu, že je to relaxační bazén, ale i tak. Jinak pro děti je tam velké vyžití, jeden dětský koutek v hotelu, druhý ve wellness, velký dětský bazén a venku hřišťátko. Celkově se nám pobyt líbil :)
4/5  
(Janka M. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 2. 9. 2018
Všetko bolo super, až na to, že hotel je umiestnený v priemyselnej časti mesta a centrum mesta je dosť ďaleko.

Ověřeno Travelkingem

“Rozhodně jedno z mých nejoblíbenějších míst! Hotel má krásné, moderní pokoje i design. Na snídani i k večeři tady mají široký výběr jídla. Fantastické je i rozsáhlé wellness a výhled z jeskynního bazénu. Moc doporučuji především párům, které si chtějí užít trochu romantiky a relaxace.”

Mé fotky z pobytu
Zoltan Horvath - Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Osobně ověřeno: Květen 2019

Právě v prodeji pro MJUS Resort & Thermal Park ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet