Malachit Karpacz Spa Hotel ***

Malachit Karpacz Spa Hotel ***

Staszica 12, Karpacz
Polsko

Provozuje společnost:
GRUPA PTA SP Z o.o. IČ: 368944530


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
za 40 Zł/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Lyžárna
Půjčovna kol
Fén
Wellness
Vnitřní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,1 km
Zastávka
1,4 km
Aquapark
4,5 km
Sjezdovka
4 km
Běžkování
3,5 km

O ubytování

Malachit Karpacz Spa Hotel *** leží jen 4 km od hranic s Českem v oblíbeném letovisku Karpacz, které je lázeňským městem a lyžařským letoviskem v jednom. Vydejte se objevit krásy polské strany Krkonoš.

Z hotelu je překrásný panoramatický výhled, jehož součástí je také nejvyšší česká hora Sněžka (8 km), kterou můžete zdolat netradičně po trasách z Polska. V okolí hotelu vede téměř 100 km značených turistických stezek, které vám umožní poznat jeden z přírodně nejcennějších regionů Polska. Na výlet se můžete dále vydat například na Krkavčí skály (650 m), k vodopádu Dziki (4,8 km) či k horskému jezeru Malý Staw (8 km), na jehož břehu leží nejstarší horská chata v Polsku. Na vlastní oči můžete vidět také unikátní památku – dřevěný kostel Wang (5,5 km), který byl postaven ve 12. století v Norsku a do Polska byl přesunut v 19. století.

Mnoho co nabídnout má i Karpacz. Najdete zde například Muzeum sportu a turistiky (1,4 km), muzeum voskových figurín (2,2 km), westernové městečko (4,5 km), muzeum hraček (2,5 km) či bobovou dráhu (2 km). V Aquaparku Tropicana (4,4 km) si po celý rok užijete vodní radovánky i odpočinek ve wellness.

Karpacz je rájem pro milovníky zimních sportů. Svahy Karpacz Ski Areny jsou z hotelu vzdáleny pouhé 4 km. Další skvělé lyžařské areály jsou v nedalekém středisku Szklarska Poręba (28 km) nebo v české Peci pod Sněžkou (35 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortně zařízeném dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou. K vybavení patří WiFi připojení, televize, telefon, lednice, rychlovarná konvice a fén.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci na vás bude každé ráno čekat bohatá bufetová snídaně. Během dne je pak možné případný hlad zahnat pokrmy z jídelního lístku restaurace. Večeře pro hotelové hosty jsou servírované.

Za zábavou i skleničkou svého oblíbeného nápoje skočte do hotelového baru, kde je možné si zahrát šachy nebo kulečník.

Kde budete relaxovat?

Pro zaslouženou dávku relaxace vyrazte do wellness centra. K dispozici je zde vnitřní bazén o rozloze 52 m², vířivka, sauna a solná jeskyně. Dopřát si můžete také spoustu druhů masáží a léčebných procedur.

Cestujete s dětmi?

Na nejmenší hosty čeká zábava v dětském koutku. Pro dospělé je tu zase stolní tenis, fotbálek a deskové hry.