Malachit Medical Spa Hotel ***

Malachit Medical Spa Hotel ***

Staszica 12, Karpacz
Polsko

75 76 16 615

hotel@malachit-spa.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 40 Zł/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Lyžárna
Půjčovna kol
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,1 km
Zastávka
1,4 km
Aquapark
4,5 km
Sjezdovka
2,7 km

O ubytování

Malachit Medical Spa Hotel *** leží jen 4 km od hranic s Českem v oblíbeném letovisku Karpacz, které je lázeňským městem a lyžařským letoviskem v jednom. Vydejte se objevit krásy polské strany Krkonoš.

Z hotelu je překrásný panoramatický výhled, jehož součástí je také nejvyšší česká hora Sněžka (8 km), kterou můžete zdolat netradičně po trasách z Polska. V okolí hotelu vede téměř 100 km značených turistických stezek, které vám umožní poznat jeden z přírodně nejcennějších regionů Polska. Na výlet se můžete dále vydat například na Krkavčí skály (650 m), k vodopádu Dziki (4,8 km) či k horskému jezeru Malý Staw (8 km), na jehož břehu leží nejstarší horská chata v Polsku. Na vlastní oči můžete vidět také unikátní památku – dřevěný kostel Wang (5,5 km), který byl postaven ve 12. století v Norsku a do Polska byl přesunut v 19. století.

Mnoho co nabídnout má i Karpacz. Najdete zde například Muzeum sportu a turistiky (1,4 km), muzeum voskových figurín (2,2 km), westernové městečko (4,5 km), muzeum hraček (2,5 km) či bobovou dráhu (2 km). V Aquaparku Tropicana (4,4 km) si po celý rok užijete vodní radovánky i odpočinek ve wellness.

Karpacz je rájem pro milovníky zimních sportů. Svahy Karpacz Ski Areny jsou z hotelu vzdáleny pouhé 3 km. Další skvělé lyžařské areály jsou v nedalekém středisku Szklarska Poręba (28 km) nebo v české Peci pod Sněžkou (35 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortně zařízeném dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou. K vybavení patří WiFi připojení, televize, telefon, lednice, rychlovarná konvice a fén.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci na vás bude každé ráno čekat bohatá bufetová snídaně. Během dne je pak možné případný hlad zahnat pokrmy z jídelního lístku restaurace. Večeře pro hotelové hosty jsou servírované.

Za zábavou i skleničkou svého oblíbeného nápoje skočte do hotelového baru, kde je možné si zahrát šachy nebo kulečník.

Kde budete relaxovat?

Pro zaslouženou dávku relaxace vyrazte do wellness centra. K dispozici je zde vnitřní bazén o rozloze 52 m², vířivka, sauna a solná jeskyně. Dopřát si můžete také spoustu druhů masáží a léčebných procedur.

Cestujete s dětmi?

Na nejmenší hosty čeká zábava v dětském koutku. Pro dospělé je tu zase stolní tenis, fotbálek a deskové hry.