• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Moderní hotel s veškerým vybavením

Limanova Hotel *** se nachází v malebném polském městě Limanowa. Vznikl z původního hotelu Jaworz, který byl celkově renovován do dnešní moderní podoby v nekonvenčním stylu. Nyní splňuje náročná kritéria pro moderní evropské ubytování.


Na portálu Booking.com získal Limanova Hotel *** fantastické hodnocení 9,5/10.


Ubytování je možné v pokojích s klimatizací, TV s plochou obrazovkou a moderní koupelnou včetně fénu a toaletních potřeb. O váš komfort se kromě pokojů zaslouží i restaurace, kde si budete pochutnávat na snídaních a večeřích z regionálních produktů.

Relaxace díky neomezenému wellness

Velkým lákadlem je hotelové wellness centrum, které se může chlubit jedinečnou podmanivou atmosférou a nejmodernějším vybavením. Pro hosty je k dispozici vířivka, suchá a parní sauna a aromaterapie.

Komu by to bylo málo, může si za příplatek dopřát masáž, peeling nebo jinou proceduru. Ani děti nepřijdou zkrátka, v hotelu je pro ně přichystaná herna. Na požádání vám personál zapůjčí i ohřívač na lahve, dětskou židličku nebo příbor.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Silvie R.)

Hotel odpovídal popisu. Dostali jsme vše. Strava byla výborná, wellness pěkné a čisté. Snídaně bohaté, večeře obrovské. Personál vstřícný, ale hovoří málo anglicky (víceméně pouze polsky). Doporučili bychom vyhlídku nad městem a kostel. Byli jsme s hotelem velmi spokojení.

Vynikající (Alexandra P.)

Prostredie hotela je krásne ako interiér tak aj okolie, všetko pekne upravené, čisté. Personál je veľmi príjemný a ústretový. Veľký výber v stravovaní, šikovný kuchár aj obsluha.

Vynikající (Vojtěch M.)

Prostředí hotelu je krásné. Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kupónu. S personálem se dalo domluvit anglicky.