Recenze a hodnocení: Lázně v pivovaru Poděbrady (Střední Čechy)

4,7/5
(Celkem 93 hodnocení)Skvělé
Poděbrady, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,7/5

Personál

4,5

Interiér hotelu

4

Lokalita hotelu

3,6

Strava

4,5

Služby hotelu

4,1
2/5  
(Jiří S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 11. 2022
Hotel označený třemi hvězdičkami = pokoj na hlavní ulici, kde nebyla šance otevřít okno aniž by pod ním nejezdily auta, autobusy, náklaďáky a dokonce i kamiony. Jednovrstvý toaletní papír z Penny, absence sprchového gelu, šampónu, nefunkční lampička. Při příjezdu asi trochu vyhrocená situace, kdy se najednou na dveřích restaurace objevil nápis: OD 14.00 hod. ZAVŘENO. Večeři jsme tedy nedostali, byl nám vydán poukaz na částku, kterou máme čerpat na dvě večeře z polopenze pro dvě osoby. Když byla restaurace zavřena, můžeme vyčerpat druhý den třeba na oběd. Částka na večeře pro dvě osoby velmi směšná, při cenách hotelu v restauraci. Parkování za poplatek asi 150 m od hotelu za posuvnou bránou z vlnitého plechu, křivé kolejnici a visacím zámkem, který jsem si za pomoci oleje z auta musel namazat, aby vůbec fungoval. Co bylo vynikající, byly služby mimo hotel. Pivní lázně a masáže, no prostě paráda a naprosto jedinečné, šikovná paní Davidová. Abych nebyl jen negativní, tak chci pochválit kuchaře hotelu a obsluhu. Jídlo vynikající, pánové na place super. Všímají si, nabízejí a jsou fajn.
4/5  
(Pavlína V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2022
Pobyt se nám líbil, strava v hotelové restauraci byla výborná - moc jsme si pochutnali.
4/5  
(Martina R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 9. 2022
Hotel je sice při silnici,ale pokud přes den tam nejste,tak v noci je tam klid.Vybaveni pokoje a čistota žádný problém.Meli jsme polopenzi dostali jsme částku za kterou jsme mohli přijít na jídlo a bylo jedno jestli oběd či večeře.Snifane formou bufetu.Ceny a kvalita jídla super. Můžete si vybrat z jídelního lístku kde si vybere každý.Pivni lázně kouzelné.Podebrady jsou město kde to žije,ale zároveň je tam božský klid.
5/5  
(Eliška C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 4. 2022
Po všech stránkách jsme byly s pobytem v hotelu spokojeny. Strava byla velmi chutná, personál vstřícný a ochotný. Lokalita hotelu je svou blízkostí k centru města i nádraží výborná, jen pokud je pokoj orientován k silnici, nelze mít v noci otevřené okno, protože zejména k ránu je hluk velmi rušivý.
4/5  
(Jan S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 4. 2022
Vše co nabízel slevový kupon jsme obdrželi,Byli jsme spokojeni se službami hotelu.
4/5  
(Eva K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 10. 2021
Hotel je na rušné cestě, byl hluk. Pivní koupel byla fajn, jen nedostačující rozměr kádě pro 2 dospělé osoby.
5/5  
(Vlasta J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2021
Byli jsme tu s přítelem na 4 denní dovolené a jsme naprosto spokojeni. Pokoj dostačující a okolní klid k nezaplacení. Hotel krásně umístěný v lesním prostředí. Obsluha u snídaně velmi ochotná a příjemná. Se super pocitem jsme odjížděli a ještě s lepším se budeme vracet.
5/5  
(Iva H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 10. 2020
Příjemný a ochotný personál.
5/5  
(Luděk J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 9. 2020
Hotel byl velmi dobrý a strava výborná. Personál milý a ochotný. Vše co bylo na kuponu jsme obdrželi. Pivní lázně a masáž výborná. Jelikož jsme starší osoby, tak vzdálenost Penzion a lázně mohli být blíže. Jinak velká spokojenost.
3/5  
(Libor K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2020
Hotel průměrný, lokace absolutně nevhodná (u rušné křižovatky, bez možnosti zastavení, natož parkování, hluk). Při dešti hluk ze střechy -z okapů a svodů. Parkování pro hosty děs, pojezdová brána z vlnitého plechu, složité najíždění i vyjíždění při zaplnění a ještě doplatek 50,-Kč/den). Wellness jsme propásli, naše chyba, ale mohl nás někdo z hotelu nebo wellnessu upozornit. Na recepci neměli ani mapu města či okolí, celkový přístup chladný, bez zájmu. Kuchyně v restauraci dobrá, personál příjemný. Dalším zákazníkům doporučuji jet jinam.
5/5  
(Zora P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2020
Spokojeni - bez připomínek:)
5/5  
(Anna V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 7. 2020
Úplná spokojenost. Ochota personálu, výborné služby.
5/5  
(Petra N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 2. 2020
Penzion byl čistý, voňavý. Odpovídal popisu. Strava bohatá, personál milý a usměvavý.
4/5  
(Kristyna K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2019
Vše tak jak bylo v popisu. Spokojenost. Penzion v klidné části kousek od centra.
5/5  
(Zdenka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 10. 2019
ano,spokojeni
5/5  
(Barbora H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 9. 2019
S poskytnutými službami jsme byli spokojeni. Personál hotelu byl příjemný a ochotný. Strava výborná. Pivní lázeň byla velmi příjemná.
5/5  
(Alena R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 9. 2019
S pobytem a s poskytnutými službami jsem byla velice spokojená. Všichni byli velice vstřícní, hodní. Strava suprová, wellness výborný.Všem vřele doporučuji.
5/5  
(Jana Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 9. 2019
Hotel byl pěkný a čistý s milým personálem.
5/5  
(Alena M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 8. 2019
Výborná obsluha i prostředí penzionu.
1/5  
(Zdena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 7. 2019
Tato dovolená byla opravdu hrozná. Při příjezdu nás přivítala paní recepční, která nás poslala zaparkovat auto do plechové ohrady cca 300 metrů od hotelu se slovy klíče od ohrady potřebuji ale okamžitě vrátit a na náš dotaz co když budeme chtít jet autem v době kdy je recepce zavřená nám prostě neodpověděla. Po příchodu na pokoj nás čekal šok. Na pokoji 28 stupňů a okna do velmi rušné křižovatky to znamená buď kravál od aut nebo se uvařit. Půjčili jsme si za poplatek 100Kč ovládání od klimatizace avšak ta fungovala tak, že po 6 hodinách klesla teplota o 2 stupně. Koupelna velmi malá a do sprchového koutu se musíte dostat 40cm dírou, pro pány s pupíkem dost nemožné. Matrace byli velmi proleželé a ráno místo odpočinutého těla jsme jeden druhého rovnali a prohlíželi štípance. Snídaně byla studený párek, salám, máslo, sýr a pečivo. Až na neochotný personál a velké množství much to docela ušlo. Lázeňská procedura pivní koupel byla hezká ale pivo se nedalo pít ale to je jen náš názor, každý máme chuť jinou. Po koupeli jsme se rozhodli že absolvovat další noc v tomto hotelu nebudeme a předčasně jsme odjeli. Bohužel toto dostal manžel k vánocům a tímto jsem ho spíš potrestala. Opravdu do hotelu Soudek již nikdy.
5/5  
(Zdeněk M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 6. 2019
Velmi spokojeni, personál hotelu ochotný.
5/5  
(Alena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 4. 2019
Vše výborné.
5/5  
(Dagmar N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 3. 2019
Prostředí bylo perfektní, poloha hotelu skvělá, personál příjemný a pivní lázně asi to nejlepší.
3/5  
(Dagmar Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 2. 2019
Hotel je obyčejný, přijatelný pro krátký pobyt. Nepraktické je parkování - cca 250 m vzdálené, výhodou je, že za uzamykatelnou bránou. Okno našeho pokoje vedlo do rušné hlavní ulice, byli jsme nuceni kvůli hluku a znečištění vzduchu mít v noci zavřená okna. Na pokoji pro dva byl jen 1 noční stolek, ačkoliv tam bylo pro něj místo, lampička byla položená na okně. I židle by se vešly dvě, měli jsme jen jednu. Personál hotelu byl vcelku vstřícný. Jen jsme občas zapochybovali o profesionalitě a o kvalitě vedení - během úklidu byl ponechán na pokoji dezinfekční prostředek včetně mokrého hadříku, čili pokoj byl při našem 1. vstupu silně cítit (Savo?) - položili jsme to na stoleček na chodbě, kde to ovšem zůstalo až do večera...Během snídaně v 2. den pobytu, tedy v neděli 17.2., nebyl k dispozici personál - asi 15 min. po začátku vydávání snídaně došel chleba, vajíčka, nefungoval kávovar. Slečna, která měla službu, byla v civilním oblečení a seděla v restaurační místnosti s někým u stolu - závady odstranila, až když jsme ji na ně upozornili. Musíme pochválit kuchaře - jídlo bylo vynikající.Pokud jde o pivní lázeň, byli jsme dost zklamaní, voda obsahovala pouze trochu chmelového výluhu, ale ne např. pivovarské kvasnice, koupel rozhodně ničím nepřipomínala pivo. Ale jinak příjemné a krásné prostředí.
Reakce hotelu
Dobrý den paní Zwyrtková,děkuji za milou recenzi. Váš obsáhlý report předám na Hotel Soudek a věřím, že jim bude užitečný. V pivních lázních před vašimi zraky nalila obsluha do základu lázně, který tvoří čistá voda, pivo a chmel, žatecký červeňák, ze kterého se pivo vaří. Kvasnice do lázně nepřidáváme a ani toto nikde neavizujeme. Asi došlo z vaší strany k omylu, obsah kádí není určena ke konzumaci, k té slouží pivo, které si volně během koupele volně sami čepujete. S pozdravem Petr David Lázně v pivovaru Poděbrady.
5/5  
(Klára H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 2. 2019
Naprosto super. V penzionu bylo suprově, personál velice vstřícný, opravdu paráda. Snídaně bohatá, vůbec nic nemělo chybu. Na pokoj jsem si po tel domluvil sekt a květiny pro manželku a vše bylo - supr.
5/5  
(Josef S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 11. 2018
Personál hotelu neměl chybu.Ochotný, úslužný.
5/5  
(Jana N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 11. 2018
Velmi příjemné, čisté, všechno připravené a skvěle vybyvená koupelny.
4/5  
(Aneta P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 11. 2018
Pobyt byl velmi skvělý. Jen škoda, že restaurace penzionu je v rekonstrukci, takže byly jen snídaně. Ale i tak to bylo super. Procedury byly taky super. Všude byl příjemný personál.
5/5  
(Ján K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 10. 2018
Klidové prostředí a čisto.
4/5  
(Petra S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 9. 2018
S pobytem jsme byli spokojeni, strava na úrovni, personál velmi milý.
5/5  
(Zdeněk V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 9. 2018
Vše v naprostém pořádku.
5/5  
(Libuše H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 8. 2018
Strava vynikající, personál milý a příjemný.
5/5  
(Monika Paikrtová P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 6. 2018
Byli jsme velice spokojeni, jediná snad věc, která lehce kazila dojem, velice tenké hotelové zdi.
5/5  
(Lenka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 6. 2018
Vše v pořádku, personál vstřícný.
5/5  
(Miroslav B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 6. 2018
Skvělé ubytování v klidném prostředí. S poskytnutými službami jsem byl velice příjemně překvapen. Servírovaná snídaně namísto bufetové formy předčila rozsah bufetového způsobu s bonusem příjemné obsluhy. Služby poskytované v pivních lázních byly na profesionální úrovni.
5/5  
(Václav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 6. 2018
S poskytnutými službami jsem byl velmi spokojen a doporučím ho známím a blízkým.
4/5  
(Marcela Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 6. 2018
Hotel super, jídlo vynikající, akorát jsme měli pokoj s oknem do ulice, takže jsme se bohužel moc nevyspali. Ulice je docela rušná.
4/5  
(Ing. Vladimir D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 6. 2018
Služby v hotelu bez problému. Vychází vstříc.
2/5  
(Hana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 5. 2018
Neochotná, nepříjemná recepční, starší hotel u hlavní silnice, slabší snídaně, problémy s parkováním.
5/5  
(Ladmová E. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 5. 2018
Hotel je umístěn v krásné přírodě mimo město a přímo u cyklostezky. Ubytování čisté a nové, maximální spokojenost. Snídaně nám vyhovovaly, kuchyně výtečná. Obsluha milá a rychlá. Spokojeni jsme byli i s pivními lázněmi. Celkový dojem z prodlouženého víkendu máme opravdu skvělý, rádi se sem vrátíme a doporučujeme, vyzkoušejte.
5/5  
(Olga M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 4. 2018
Pobyt v Poděbradech - pivní lázně jsem koupila pro svého bratra k 60. narozeninám. Včera se z pobytu vrátili se švagrovou velmi spokojení. Líbilo se jim vše, hotel, prostředí, spokojeni byli s polopenzí i z lázní. Moc děkovali a i já jsem tedy spokojená, že se dárek líbil a přišel vhod.
5/5  
(Jitka S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 4. 2018
Vše OK, penzion pěkný, čistý, na tichém místě, personál příjemný. Lázeňské služby super.
5/5  
(Marie V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 4. 2018
Není absolutně co vytknout.
5/5  
(Josef V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 4. 2018
Byli jsme velice spokojeni, prostředí hotelu pěkné, odpovídalo popisu, dobrá kuchyň, snídaně bohaté, chyběla trochu zelenina, ovoce bylo. Pokoje odpovídající dle popisu a nabídky. Vše co bylo na kuponu bylo splněno, pivní lázeň bezva. Personál hotelu ochotný a vstřícný. Velice se nám líbila možnost procházek po břehu Labe, výlet lodí. Uvažujem o další návštěvě lázní, příště za teplejšího počasí. Doporučujem.
5/5  
(Karel Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 3. 2018
Prostředí hotelu se nám líbilo a odpovídalo popisu. Co bylo na kuponu odpovídalo skutečnosti, personál příjemný.
5/5  
(Eva S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 3. 2018
Vše bylo v pořádku, ubytování i služby. Wellness v pivních lázních skvělý.
5/5  
(Jaromír J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 2. 2018
Vše OK, úplná spokojenost.
5/5  
(Vladimíra Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 1. 2018
Prostředí penzionu Obora v klidném, hezkém prostředí, personál ochotný a vstřícný, strava vynikající. Pivní koupel a masáže vynikající.
3/5  
(Jan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 12. 2017
Hotel již trochu postarší, ale na přespání to stačí. Plus - noční klid. Mínus - poměrně zatuchlá a nevětraná chodba. Ne zrovna šťastné řešení polopenze formou kreditu v restauraci.
4/5  
(Michaela D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 12. 2017
Penzion supr, uklizený, ustláno, nová mýdla druhy den - za to 5*. Strava byla trochu horší - v neděli okoralý chleba ze soboty, ale jinak vcelku dobrý výběr, česnečka hodně slaná na můj vkus. Obsluha hotelu velmi ochotná.
Reakce hotelu
Dobrý den paní Dvořáková, děkujeme za vaši recenzi. S pozdravem Lázně v pivovaru Poděbrady

Právě v prodeji pro Lázně v pivovaru Poděbrady

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet