Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka. Nevadí!
Stačí, když nám napíšete pár informací - kontaktní údaje a v jakém termínu a počtu osob/dětí chcete cestovat.
Ověříme pro vás volné kapacity a následující pracovní den se vám ozveme.
Pokud by náhodou vámi zvolený termín k dispozici nebyl, rádi vám pomůžeme vybrat vhodnou alternativu.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


KEILBERG RESORT

KEILBERG RESORT

Háj 162, Loučná pod Klínovcem, 431 91, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Keilberg resort najdete v Loučné pod Klínovcem, pouze 4 km od hory Klínovec. Z ubytování je na výběr mezi plně vybavenými apartmány s vlastní kuchyní a hotelovými pokoji. Pokoje jsou prostorné, pohodlné s moderním designovým interiérem. Rezervovat lze dvoulůžkový pokoj anebo čtyřlůžkový pokoj s oddělenými ložnicemi. Pokoje disponují WiFi připojením, televizí a antialergickými matracemi. V apartmánech lze na požádání přidat přistýlku anebo zde za poplatek můžete být ubytováni i s Vaším domácím mazlíčkem.

Pokrmy ze západní i krušnohorské kuchyně si vychutnáte v krásném prostředí restaurace. Vaří se zde z lokálních surovin pro ten správný kulinářský zážitek. V jídelním lístku nechybí ani vegetariánské menu, či lze na požádání připravit jídla vhodná i pro alergiky.Ve wellness zóně můžete navštívit finskou saunu, parní saunu anebo vířivku. Odpočívat lze v relaxační zóně s lehátky. Kapacita wellness je však omezena, proto je třeba si jej dopředu rezervovat na recepci.