Recenze a hodnocení: Jufa Vulkan Thermen Resort ****

4,6/5
(Celkem 41 hodnocení)Skvělé
Celldömölk, Maďarsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,6/5

Personál

4,5

Interiér hotelu

4,3

Lokalita hotelu

4,3

Strava

4,4

Služby hotelu

4,4
5/5  
(Lenka D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 8. 2022
Pobyt skvělý, velmi milý personál, výborné jídlo, bazény i prostředí krásné. Není ani potřeba hotel opouštět, vše potřebné je uvnitř a člověk se tu opravdu zabavil:)
4/5  
(Renata T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 8. 2022
Libilo se nam jen ubytovani vedle klimatizacni jednotky bylo hodne hlucne.. a nedalo se spat bez spuntu do usi..jinak vse v poradku strava užasná..
4/5  
(Miroslav M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 7. 2022
Ano vše bylo jak má bít. Jen nealkoholické nápoje k večeři by mohly bít v ceně. Jinak mohu jen doporučit. ???
5/5  
(Stanislav Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 7. 2022
Problém byl jen s komunikaci personálu. Jen výjímecne reagovali na angličtinu či němčinu.
5/5  
(Lenka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 7. 2022
Vše v naprostém pořádku.
5/5  
(Szilvia S. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2022
Automaticky přeloženo (Zobrazit originál)
Vše v pořádku, v hotelu jsme strávili 2 noci, personál milý, obsluha také v pořádku, výběr jídla/pití dostatečný, bazény také dostačující, jediný malý problém byl, že trysky v jednom z bazénů oblasti nefungovaly. Mimo to jsme byli se vším naprosto spokojeni, ubytování doporučím svým známým.
5/5  
(Petra T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2022
Pobyt byl naprosto pohodový. V hotelu byl klid i přes velké množství ubytovaných dětí. Personál je příjemný, usměvavý, snaží se vyjít vstříc. Strava byla velice chutná, doplňována průběžně až do konce výdeje.Bazény čisté, pěkné, voda v různých teplotách. Nikomu nevadily malé děti v kterémkoliv bazénu. Venkovní zázemí - kurty, minigolf by zasloužilo lepší údržbu. Celkově velice spokojení s odpočinkovou rodinnou dovolenou s malými dětmi.
5/5  
(Marika K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2022
Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno v kupónu.Prostředí, služby, personál a strava výborné.
5/5  
(Kamila Ž. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 6. 2022
Vše co bylo v nabídce jsme dostali, byli jsme moc spokojeni personál milý usměvavý, jídlo výborně , bazeny teplé, počasí krásně , doporučíme dál.
5/5  
(Bohuslav R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 6. 2022
Vše bylo tak, jak bylo prezentováno k naší velké spokojenosti.
5/5  
(Monika T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 6. 2022
Byli jsme spokojeni, vše odpovídalo popisu.
5/5  
(Věra B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 6. 2022
Vše ok
5/5  
(Milena V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 6. 2022
Skvělé bazény a sauny, trochu horší úklid na pokoji, vynikající jídlo, skvělý a příjemný obsluhující perzonál (krom jedné mladé servírky).
4/5  
(Ladislav H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 5. 2022
Vše bylo naprosto v pořádku.
5/5  
(Josef R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 5. 2022
Líbilo se nám v hotelu. Jediná připomínka k hluku čerpadel k odsávání vzduchu z bazénu. Bylo to na pokoji, který jsme měli číslo 109 dost slyšet. Hlavně v noci kdy se každou chvíli zapínali.
5/5  
(Martin K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 4. 2022
Spokojen
1/5  
(Monika B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 4. 2022
Velmi malá snaha personálu na recepci hraničící s lhostejností. Při ukončení pobytu naúčtovali i cenu za pobyt, ačkoliv poukaz o zaplacení si při příjezdu ponechali… V celém areálu lázni pouze jeden bufet s mizerný sortimentem. Bazén s vířivkami 2 dny mimo provoz, lepili v něm kachličky. Po zprovoznění v něm zůstaly zbytky malty a ostatní nečistoty, které se před napuštěním nikdo nenamáhal odstranit, všude nefunkční trysky. I ostatní bazény zanesené nečistotou. S výjimkou plaveckého bazénu, kam můžete jen v čepici, nenabízí žádný bazén nic zvláštního ( proudy, trysky…), takže se začnete rychle nudit. Rituály v sauně stanovené na 15., 16. a 17. hodinu občas bez jakéhokoliv oznamu zrušené. V parní komoře schází hadice pro osprchování místa pro posezení. Ručníky jsou pouze na hotelových pokojích. Prostěradla pouze v prostoru saun, tam je musíte i po použití vrátit. Jinak sauny pěkné, funkční. Celkově prostředí odpovídá lhostejnému nastavení personálu, neudržovaná květinová výzdoba, různé improvizace, špinavá brodítka, zanesená dlažba… Hotelový pokoj s neodtékajícím sprchový koutem a zcela zkorodovanými zástěnami, nedostatečné osvětlení nad umyvadlem… Na pokoji špinavé zdi a záclony… Snídaně, večeře a personál v restauraci naopak předčili očekávání ve všech směrech. Tento pobyt bychom si určitě nechtěli zopakovat.
4/5  
(Helena M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 4. 2022
Ubytování a strava skvělé, personál rovněž, pouze venkovní bazén s léčivou vodou byl od druhého dne uzavřený, druhý bazének byl malinký a vypadal dost opotřebený. Plavecké bazény byly v pořádku. Vířivku jsme nenašli nebo byla zavřená.
5/5  
(Lubomir P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 4. 2022
Celý pobyt super!
3/5  
(Radim B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 3. 2022
Služba a strava OK na vysoké úrovni. Jako problém jsme cítili málo teplou vodu v bazénech. Jen jeden -ten ze kterého lze přes dveře vyplavat ven, měl vodu "přiměřeně teplou." Ostatní bazény voda lehce přes 30 stupňů = studená. Mesteri v tomto ohledu o 40 % lepší.
5/5  
(Alena J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 3. 2022
Hotel je pěkný, čistý, ale neodpovídá 4*. Vše co bylo na voucheru jsme obdrželi, ale nebyly v provozu některé sauny. Jídlo bylo dobré, ale jeden den večeře studená, jinak malá nápaditost. Zato vynikající deserty.Výhodou je malá obsazenost. Personál vlídný a ochotný. Poděkování řediteli za kytičku k MDŽ každé ženě. Velmi vhodné pro starší páry a rodiny s malými dětmi. Celkový dojem dobrý, klidně mohu doporučit.
5/5  
(Věra S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 2. 2022
S lokalitou hotelu, stravou i personálem jsme byli maximálně spokojeni. Bazény poloprázdné.
4/5  
(HELENA S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 2. 2022
Vše odpovídalo popisu. Jen strava je jednoduchá, někdy musíte požádat personál o doplnění - došla káva u snídaně nebo třeba máslo. Jsou to drobnosti, které neočekáváte.
4/5  
(Zdeněk K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 2. 2022
Hotel byl dobrý, pokoje čisté a personál ochotný. Strava dostačující, mohl být lepší výběr a někdy bylo jídlo studené. Skvělé bylo, že hotel je propojen s bazény a wellness. Bazény poloprázdné a wellness a masáž paráda.
5/5  
(Hana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 2. 2022
Se vším jsme byli velice spokojeni, ráno bychom uvítali bílý jogurt a kávu z automatu. Ale nevadí, i bez toho ok...
5/5  
(Antonín H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 1. 2022
Spokojenost na 100 %.
5/5  
(Pavel K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 22. 1. 2022
Všetko bolo super.
5/5  
(Eva H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 1. 2022
Hotel čistý, pěkný. Jídlo moc dobré, ale večeře okolo 20 h. došla většina jídel, doplněno náhradní stravou cca za 15-20 min. Raději jít dříve. Bazény pěkné a perfektní saunový svět i s ceremoniály. Možno vyjít a ležet i venku. Velký dostatek lehátek na odpočinek i v tiché a tmavé zóně. Návštěva v lednu, ale i tak po celý den volno na tryskách ve vířivce i v termálním bazénu. Jen v plavacím bazénu se stalo, že nebylo možno ani v jedné dráze plavat, obsazeno kurzem plavání. Hlavně po návštěvě saun to vadilo, ale nebylo nikde napsáno v kolik hodin to bude. Bufet přímo v bazénu za dostupné ceny nápojů i občerstvení. Celkově moc pěkné.
5/5  
(Zuzana Á. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 11. 1. 2022
Prostredie hotela bolo pekne ale nebolo to na 4 hviezdičkový hotel.Dostali sme všetko čo bolo na kupóne, strava mohla byť lepšia - niekedy je menej viac, keby bol výber z dvoch jedál možno by to bolo kvalitnejšie.
5/5  
(Ladislav M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 1. 2022
Celková spokojenost. Ubytování, strava, lázně, vše skvělé. Snad jen doplňování bufetu v restauraci některé dny vázlo.
4/5  
(Josef S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 11. 2021
Pobyt byl v polovině listopadu - velmi malá obsazenost, vynikající! Areál je za městem, což mi nevadilo, protože jsem neplánovala opustit budovu. Manžel podnikl za krásného počasí výstup na sopku (svižně asi 3 hodiny). Podle fotek nevím, jestli to stálo za to - cedule pouze maďarsky. Parkoviště skoro prázdné, zdarma. Hotel : Na recepci vše rychle vyřízeno, slečna a i jiné v dalších dnech a někteří číšníci byli jediní, s kterými se dalo na něčem dohodnout (AJ). Výtah vždy funkční a rychle dostupný. Pokoj menší, ale naprosto stačil, čistota dobrá. Osvětlení slabší na čtení, ale nevadilo to. Balkón malinký se 2 židlemi, ale i to by stačilo při teplejším počasí. Matrace a lůžkoviny velmi pohodlné. Dlouho jsme zkoumali, co je nad našimi hlavami, pak jsme se někde dočetli, že 3. postel pro případ potřeby. Televize - pro nás nastavena st. ČT 24 (Óčko a ještě jedna), což nám udělalo radost. Naprosto bezchybné wifi zdarma. Koupelna větší, vybavení úplně stačilo, mokré věci byly brzy suché. Úklid a výměna ručníků asi obden, v pořádku.Restaurace : Skoro všichni hosté přicházeli ve stejnou dobu, tj. v první půlhodině po otevření. Snídaně vynikající, dostatek všeho po celou dobu, pestré. Nechybělo sladké pečivo, ovoce ... Káva v soudcích, ale dobrá, nám chutnala. Jediné, co nám chybělo, byl jogurt (bylo ale acidofilní mléko). Večeře také dobré, výběr ne tak pestrý, ale každý se najedl, vždy výborné zákusky i zmrzlina. NĚKTERÉ dny bylo jídlo (zejména maso) hodně přesolené. Doporučuji méně solit! Je tam snaha vyhovět moderním trendům v netradičních přílohách (např. bochánky z mletého květáku, což se pozná až na stole). Naprosto chyběly české popisky, občas bylo něco německy. Těžko se někdy odhadlo, co nabíráte. Nápoje u večeře se platily - např. pivo 890 Ft, 1 dcl vína od 450 Ft, vše najednou placeno při odjezdu kartou. Celkově jsme ale byli se stravou spokojeni.Wellness : Voda v bazénech teploučká (i venkovní byly v provozu). Někdy jsme byli v bazénu úplně sami jen my dva. Do velkého 25 metrového vstup pouze v plavecké čepici!!! Možno ji koupit na pokladně za 1700 Ft. V některých časech ve 2 největších bazénech probíhal výcvik dětí (nikde nebyl uveden jejich čas). V prostoru jsou umístěny pro případ potřeby fontánky s pitnou vodou. Saun je několik (jen 1 nebyla v provozu), vždy je dostatek prostěradel k použití. Ochlazovací bazének chybí (chodilo se venku v zahalení a používaly se sprchy). Konaly se saunové rituály, ale čas se předem nedal zjistit. Dostatek lehátek u všech bazénů a ve všech odpočívárnách, u bazénů bufet, sprchy, WC, šatny i ždímačka plavek. Nejvíce se nám líbily venkovní bazény a vířivkami. Jiné služby (např. masáže) jsme nevyužili.Celkově : Vše odpovídalo popisu, fotky souhlasí, vše z kupónu obdrženo. Hotel příjemný, restaurace s pohodlnými židlemi, personál vstřícný. Všude klid a pohoda. Celkový dojem z dovolené dobrý.Klidně bychom sem jeli znovu. Marie, 63 let
5/5  
(Jiri K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 11. 2021
Hotel i pokoj moc hezký, vše odpovídalo popisu. Snídaně výborné, velký výběr -studený i teplý bufet. Večeře také moc dobré, dvakrát menší výběr .Vždy dvě polévky, předkrmy, hlavní jídlo-formou bufetu ,salátový bar a výborné sladké zákusky. Personál ochotný. Při dřívějším příjezdu jsme dostali hodinky do lázních, doporučuji mít plavky, ručníky a pantofle po ruce. Po 14 hodině jsme se ubytovali. Lázně jsou malé, ale příjemné, pobyt v listopadu v provozu 3 teplé bazény z toho dva venkovní a jeden vnitřní spojený. S venkovním v provozu ještě velký dětský + dětský s herními prvky. Plavecký bazén jsme nevyužili. Podnikli jsme výšlap na vulkán Ság, do města Sárvár a městečka Pápa. Moc hezké výlety.
5/5  
(Richard Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 11. 2021
Vše bez chyby.
4/5  
(HELENA S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 11. 2021
HOTEL ČÍSTÝ, JÍDLO - MALÝ VÝBĚR, KDYŽ PŘIJDETE POZDĚJI TAK UŽ NENÍ KOMPLETNÍ NABÍDKA -NEDOPLNUJÍ. LÁZNĚ - BAZÁNY SUPER.
4/5  
(Vladimír B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 11. 2021
Pobyt jsme si užili, personál byl příjemný a jídlo si každý vybral podle chuti.
5/5  
(František V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 10. 2021
S pobytem jsme byli spokojeni. Lázně byly málo obsazené, všude klid a pohoda. Strava byla chutná, pouze mohla být trochu méně slaná. Protože jsme měli i teplé počasí, pobyt jsme si opravdu užili. Podle situace se v jarních měsících s vámi opět někam vypravíme.
3/5  
(Martina Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 9. 2021
Hotel je kategorizován jak 4*, ale neodpovídá.Pokoje nebyly dostatečně uklizeny, na podlaze prach.Velikost županu pouze XL, s menšími osobami se zřejmě nepočítá. První den byl celým hotelem nelibě cítit přepálený tuk.
5/5  
(Pavla R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 7. 2021
Všechno bylo ok. Strava výborná, personál příjemný. Moc rádi se opět vrátíme.
4/5  
(nora A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 8. 2020
Okolie hotela bolo priemerne a do centra Šarvaru bolo ďalej ako sme podľa popisu predpokladali. Strava bola vynikajúca a wellness uspokojujúce. Nie všetci členovia personálu vedeli po anglický, ale ochotnosť väčšinou nechýbala. Typ na výlet Vulkán museum.
5/5  
(Dagmar P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 7. 2020
Nemám co vytknout. Hotel je hezký, čistý a personál ochotný, ale je to tak pro rodiny s dětmi a páry, které nevyhledávají večerní zábavu. Bazény zavírají v 19,00 hod a pak není kam zajít. Jinak opravdu moc hezké.
5/5  
(Eva Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 10. 2016
Pobyt odpovídal popisu, vše uvedeno na kuponu bylo splněno. Služby, strava, wellness super. Personál velmi ochotný, pokyny i v češtině. Doporučujeme výlet do Sarváru a Vezpremu.

Ověřeno Travelkingem

“Personál hotelu byl velmi milý a sdělil nám všechny potřebné informace. Pokoj byl pěkný a moderně zařízený. Nejvíce nás v něm zaujaly venkovní elektrické žaluzie, které v letních měsících ocení určitě všichni. S polopenzí formou bufetu jsme byli spokojení. Na snídaně i večeře byl bohatý výběr slaných i sladkých dobrot. Lázně jsme si také moc užili. Vzhledem k nízkému počtu návštěvníků jsme měli občas bazén sami pro sebe. Stihli jsme i několik výletů po okolí. Nejvíce se nám líbil ten k Balatonu. Z pobytu jsme odjížděli nadšení a odpočatí.”

Celá recenze pobytu
Mé fotky z pobytu
Cindy Kapounková - Zákaznická podpora
Osobně ověřeno: Květen 2022

Právě v prodeji pro Jufa Vulkan Thermen Resort ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet