Recenze a hodnocení: Imperiall Resort & MediSpa (Baltské moře)

4,8/5
(Celkem 4 hodnocení)Skvělé
Ustronie Morskie, Polsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Danka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 8. 2022
Hotel je pěkný a čístý, strava chutná, rozmanitá, welness příjemné, malý bazén v poměru k velikosti hotelu, kávu a zákusek uveden na kuponu jsme nobdrželi
4/5  
(Daniel D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2022
Samotný hotel je pěkný. Vnitřní bazén pro velký počet ubytovaných hostů je malý, plavat v něm šlo pouze tehdy, pokud tam nebyly děti. Bohužel, těch bylo všude plno, většinou byly hodně hlučné, ukřičené, bezohledné a rodiče je nechali dělat cokoliv. V hotelu bylo 90 % rodin s dětmi, skoro samí Poláci. Posilovna byla v pořádku, ale i tam byly děti, které tam podle věku být neměly. Venkovní bazen není zcela u hotelu a je také docela malý. K pláži vede cesta, od hotelu je pláž vzdálená 200 m. Pláž je písečná, celkem velká, i tak byla dost plná. Moře nemá klasickou modrou barvu, je méně slané, voda měla kolem 20 stupňů. V okolí hotelu moc věcí k vidění není. My jsme měli auto, takže jsme každý den jezdili. Hotel je na klidném místě, ale klid v něm opravdu není.
5/5  
(Ervín P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 7. 2022
Po mnoha desetiletí jsme se rozhodli jet znovu k Baltu. Díky potřebnému termínu nám vyhovoval jen tento areál. Je nedaleko moře, má jak vnější tak i vnitřní bazén a spoustu jiných služeb.Stravovaní bylo vynikající vynikající za trvalé podpory obsluh.
5/5  
(Světlana M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 7. 2022
Prostředí hotelu je příjemné, personál milý, vstřícný, strava byla bohatá, pestrá, chutná. Wellness jsme nevyužili. Vzdálenost od pláže je spíše cca 250 než 100m.

Právě v prodeji pro Imperiall Resort & MediSpa

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet