• Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 12 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování v srdci Národního parku Vysoké Taury

Pobyt v Hunguest Hotelu Heiligenblut z věhlasné sítě hotelů je dokonalým lékem na stres. Leží totiž přímo uprostřed nejstaršího rakouského Národního parku Vysoké Taury.

Ubytováni budete v pokoji typu Standard, který je vybavený manželskou postelí, posezením, plazmovou TV, telefonem, vlastní koupelnou, rádiem a lodžií, z které budete mít překrásný výhled na okolní přírodu. Součástí balíčku je také štědrá polopenze s produkty od místních farmářů.

Sauna, bazén nebo vysokohorská turistika

Pokud máte rádi saunování, v Hunguest Hotelu Heiligenblut si ho užijete do sytosti. Vybrat si můžete z klasické, infra nebo parní sauny. Vaše ratolesti zase určitě ocení vnitřní a dětský bazén. Do celého wellness máte neomezený přístup.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Radim ?.)

Prostředí hotelu dobré, vše v pořádku. Personál ochotný. Trochu slabší úroveň bazénu a sauny. Bazén vhodný tak pro děti. V sauně nebylo k dispozici prostěradlo, do relaxační zóny se chodilo přes bazén. Bazén a saunu jsme z těchto důvodů prakticky nevyužívali. Jídlo dobré, hlavně rakouská kuchyně, slabší pak např. mořské plody. Ale vždy se dalo vybrat z více možností. Skvělá příroda - nádherné hory - dají se vymyslet nenáročné i náročnější túry v okolí - to vřele doporučuji.

Vynikající (Hana H.)

Naprostá spokojenost, akorát na poukazu byl welcome drink, který jsme nedostali. Vzhledem k výborné kvalitě ostatních stravovacích služeb - bohaté snídaně a ještě bohatší večeře, jsme nic neřešili.

Vynikající (Radek Valenta V.)

Výborná poloha, krásná příroda. Ubytování super, jídlo výborné.