Recenze a hodnocení: Hotel Senimo *** (Severní Morava)

4,7/5
(Celkem 6 hodnocení)Skvělé
Olomouc, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
( František H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 9. 2021
Prostředí hotelu bylo pěkné, čisté. Všechno jsme obdrželi dle kupónu. Personál byl milý, ochotný. Strava dobrá. Vše v pořádku. Okolí hotelu je velmi hlučné, pod okny vede silnice (ne moc kvalitní), kde je velký provoz. Přímo před hotelem je autobusová zastávka, kterou je možno se dostat k nádraží ČD (cca 4 min.) odkud je spojení po celém městě.
5/5  
(Alena Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 6. 2021
To, že je hotel umístěný v těsné blízkosti nádraží, nebyl vůbec žádný problém - okna skvěle těsní a další odhlučnění je možné zajistit stažením předokenních žaluzií. Chládek spolehlivě obstará klimatizace.
3/5  
(Marie B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 12. 2020
Myslím, že majitelé neumí podnikat v hotelnictví a hotel by se měl přejmenovat na ubytovna. Jako ubytovna je zařízení vynikající.Kuchyně je závislá na náladě a únavě hosta. Dejte si co mají a neřešte nic, když vám nechutná. Nečekejte informace navíc. V recepci slušné chování, bez zájmu se o vás starat navíc, než je potřeba. Takže informace, že nejezdí MHD tak, jak je zveřejněné pro opravu mostu, se dozvíte, až prošvihnete večeři. Bez zájmu restaurace, bez snahy si vydělat víc. Město samo za to nemůže a je krásné. Stojí za vidění. Všude dobré jídlo, kávička a olomoucké zákusky jsou sladké pohlazení. Nikdy neodolám loštické polévce...
5/5  
(Alena G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 9. 2020
Hotel můžu doporučit. Vstřícný personál, čisté prostředí, výborná kuchyně
5/5  
(Karel Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 7. 2020
Velice spokojeni, vše na velmi dobré úrovni!
5/5  
(Ivetta B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 11. 2019
Hotel byl v pořádku, čistý, voňavý. Super postele. Obdržely jsme s kamarádkou vše co bylo uvedeno na kupónu. Personál příjemný, chutná byla i restaurace, 100% spokojenost.

Právě v prodeji pro Hotel Senimo ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet