Recenze a hodnocení: Hotel Zdravilišče Laško **** (Slovinské Štýrsko)

5/5
(Celkem 3 hodnocení)Vynikající
Laško, Slovinsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Marie U. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 5. 2023
velmi
5/5  
(Martina B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 5. 2023
S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Hotel je moc hezký. Měli jsme velký pokoj. Všude bylo čisto a pokoje denně uklízeli. Personál byl velmi příjemný a vstřícný. Jídlo bylo velice chutné, nabízeli velký výběr a stále vše doplňovali. Při večeři nebyly v ceně nápoje a bylo nutno je doplatit. Užili jsme si i wellness, především pak bazény a vířivky. Po výletech do Lublaně a Mariboru přišel relax ve vodě velmi vhod. V okolí jsme viděli také krásné cyklostezky... My jsme rozhodně nadšení a máme v plánu sem vyrazit znova i s vnoučaty.
5/5  
(Alena B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 4. 2023
Byli jsme ubytování v hotelu Thermana Laško s přímým vstupem do lázní. Všední dny a večery málo lidí, ale o víkendu velké množství dospělých a dětí, takže žádný klid, který máme raději. Navštívili jsme tedy wellness v sousedním hotelu Zdravilišče Laško, který je součástí komplexu termálních lázní . Velký vnitřní i venkovní bazén, žádné atrakce pro děti , pro nás dospělé to bylo super. Vstup je na hotelovou kartu a lidí tam bylo minimum. Hotel leží na břehu řeky, z balkónu krásný výhled do přírody a hezká procházka do městečka, na hrad a na ochutnávku piva Laško. Navštívili jsme úžasný hrad v Celje a jeskyně Jama Pekel - menší ,ale krásné. Nedaleko leží lázně Rimske Toplice s nádhernými výhledy do okolí a rozsáhlým anglickým parkem .

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet