Recenze a hodnocení: Hotel Westend **** (Mariánské Lázně)

4,7/5
(Celkem 15 hodnocení)Skvělé
Mariánské Lázně, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,7/5

Personál

4,7

Interiér hotelu

4,4

Lokalita hotelu

4,2

Strava

4,7

Služby hotelu

4,6
5/5  
(Blanka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 9. 2022
Vse naprosto super ?
5/5  
(Jiri H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 11. 2021
Hodně spokojený.
4/5  
(Milan Hromek H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 10. 2021
Starší hotel, odpovídal popisu. Co bylo v nabídce ,to jsme dostali, sauna na dotaz bez problémů. Jídlo vynikající jak chutí tak množstvím. Personál vstřícný a příjemný. Jen parkování v parkovacím domě za 200 na den to se zdálo drahé i německým návštěvníkům.
3/5  
(Miroslav Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2021
Starší vybavení, hotel čistý
5/5  
(Iveta R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 9. 2021
Líbilo moc. Stolování na vysoké úrovni, veliké díky kuchaři Karlovi a obsluhující Monice. Hotel čistý a spokojenost se službami.
5/5  
(Dana F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 9. 2021
Vše, co bylo na kupónu uvedeno, bylo splněno. Personál velmi milý od recepce přes wellness až po jídelnu. Kuchař zaslouží velkou pochvalu, jídlo bylo skvělé. Není co vytknout ,můžu jen doporučit.
4/5  
(Anna H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 9. 2021
Personál wellness velmi příjemný, milý.
5/5  
(Helena Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2021
Hotel čistý, příjemný, klidný. Pobyt byl zcela dle nabídky v kuponu. Strava vynikající, nebylo ani v našich silách vše ochutnat. Jen v sauně nebyla voda na pití a osušky, ty jsme si donesly z pokoje. Personál ochotny a milý. Na výletě jsme byly na Kladské a v Lázních Kynžvart, každý večer na Zpívající fontáně a 2x na koncertě dle infa z letáčku v hotelu.
5/5  
(Jiří P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 8. 2021
Velmi se nám v hotelu Westend líbilo. Nejvíce jsme byli nadšeni výběrem jídel a jejich úpravou, kuchař Karel Nulíček je nepřekonatelný. Moc nám chutnalo a máme v plánu si pobyt zopakovat hlavně díky jemu.
5/5  
(Marie V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 8. 2021
S prostředím hotelu i jeho službami jsme byli opravdu spokojeni.
5/5  
(Olga K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 8. 2021
Vše bylo výborné. Hotel má výbornou polohu. Strava výborná a pestrá.
5/5  
(Pavel S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 8. 2021
Super
5/5  
(Dagmar P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 8. 2021
Prostředí hotelu je velmi pěkné, personál vstřícný, všude čisto. Byli jsme spokojeni se službami, vše proběhlo hladce. Výborná strava. Také lokalita hotelu je výhodná, v klidném prostředí, přesto blízko všem lázeňským zajímavostem. Doporučujeme.
5/5  
(Věra Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 8. 2021
Byla jsem moc spokojená, ale prosím o větší bezpečnost u bazénu. V sobotu po snídani jsem byla s vnučkou na masážní koupeli a při sestupu ze schodů už dole na rovině směrem ke sprše mi to podklouzlo opravdu velice až jsem se praštila do hlavy. Naštěstí jsem si nic nezlomila ani krev mi netekla, ale byla jsem otřesena a mám v týlu hlavy velkou bolest. Uvědomila jsem si, že už při vstupu do šatny bazénu mi to malinko podklouzlo. Proto si myslím, že je ten prostor vybavený kluzkými dlaždicemi a mělo by tam být větší opatření. Jinak jsem byla velice spokojená za což chci poděkovat. S pozdravem Zadražilová Věra.
5/5  
(Jiří K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 8. 2021
Vše v naprostém pořádku.

Ověřeno Travelkingem

“V krásné historické budově Hotelu Westend nás přivítal milý a ochotný personál. Dvoulůžkový pokoj byl skromně zařízený, ale čistý a prostorný. Příjemným překvapením byla vynikající polopenze – bohaté snídaně formou bufetu a večerní bufet s pestrým výběrem mnoha druhů jídel a příloh. Drobnou nepříjemností bylo jen parkování, které je sice pár kroků od hotelu, ale bohužel placené. Velmi klidné a tiché prostředí vytváří dokonalou atmosféru pro odpočinkovou dovolenou. Hotel je doslova jen pár kroků od nádherného centra a proslulé lázeňské kolonády. Na nejznámější místa Mariánských Lázní jsme to tedy měli kousek.”” Přečtěte si celou recenzi

Matěj Kytner - Obchodní tým
Osobně ověřeno v: Září 2022

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet