Recenze a hodnocení: Hotel Vltavská pohádka *** (Lipno)

4,5/5
(Celkem 17 hodnocení)Skvělé
Český Krumlov, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,5/5

Personál

4,7

Interiér hotelu

4,8

Lokalita hotelu

4,9

Strava

4,1

Služby hotelu

4,3
5/5  
(Pavel Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 12. 2021
Ubytování super, trochu horší příjezd k hotelu.
5/5  
(Jiřina Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 10. 2021
Velice spokojená.
5/5  
(Miroslav M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 9. 2021
Obdrželi jsme vše, kromě toho, že jsme chtěli pokoj co v nejnižším patře, manželka má potíže s koleny, což bylo slíbeno, ale museli jsme do 31 schodů. Jinak pobyt nádhera.
5/5  
(Zdeňka J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 9. 2021
Jedním slovem fantastické, byli jsme nadšení. Děkujeme za tip na senzační dovolenou, absolvovali jsme sjezd Vltavy, cyklovýlety na Lipno, Kleť, projeli jsem okolí Českého Krumlova, natrefili jsme na příjemnou hospůdku " Vyšehrad" s dobrým pivem a příjemným personálem, takže mohu jen doporučit
5/5  
(Věra Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 9. 2021
Pobyt byl na 1 s* - velmi milá slečna recepční, krásné romantické ubytování, chutná strava...,rádi přijedeme znovu.
4/5  
(Ivana Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 9. 2021
Byli jsme nadšeni, jen nás překvapilo, že se na večeři chodí do jiné restaurace cca 500 metrů. Ale nabídka i kvalita OK! :-)
5/5  
(Hana R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 8. 2021
Vše bylo naprosto v pořádku, personál velmi milý, prostředí pěkné, čisté, jen večeře za moc nestály.
5/5  
(karla D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 7. 2021
Byli jsme mile překvapeni ubytováním. Ochotný a příjemný personál. Celkově se nám to líbilo, přijedeme určitě znovu.
4/5  
(Jan Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 7. 2021
Prostředí, ubytování a umístění penzionu hodnotím na jedničku. Taktéž personál musím pochválit, jen v případě polopenze je výběr jídel omezen jen na pár hotovek a několik smažených jídel. Když budete ubytovaní na více dní, tak už si nemáte z čeho vybírat. Snídaně perfektní. Celková spokojenost.
3/5  
(Iva S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 7. 2021
Pokoje krásný. Lokalita super. Snídaně super. Večeře hrůza, místo výběru z menu, který jsme měli mít, jsme dostali jídlo, které kuchař předvařil o víkendu. Tedy nic čerstvého.
5/5  
(Miroslav B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2021
Velice útulný hotel, personál fantasticky vstřícný a ochotný. Pár minut chůze do centra. Vltavská Pohádka. Tento název přesně vystihuje naše pocity.
2/5  
(Michal S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 7. 2021
Ačkoli jsme dorazili až v 19:00, pokoj nebyl příliš uklizený, koberec nevysátý a toaleta špinavá. V kupónu byl uveden apartmán Deluxe - což zřejmě nebyl - a zmrzlinové překvapení pro děti se rovněž nekonalo. Co se týče snídaní, nebyl zásadní problém (až na stále chybějící vodu a mléko v kávovaru). Ale večeře v hotelu, který se honosí informacemi o "tradiční české kuchyni" byly opravdu neuspokojivé. První večer rizoto a druhý večer SMAŽÁK!!!. A když jsme si po jedné z večeří chtěli dát kávu, bylo nám oznámeno, že večer už se v restauraci káva nevaří. Téměř polovinu personálu tvořili "nečesky" hovořící zaměstnanci, se kterými jsme si jen těžko porozuměli. Toliko ke spokojenosti s pobytem, :0(
4/5  
(David K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 6. 2021
Ubytování bylo velmi hezké a čisté, v krásném prostředí na břehu Vltavy. Strava byla však velmi špatná. Snídaně v pořádku, večeře opravdu stála za to, aby se člověk nejedl jinde. Co se týče dalších služeb hotelu, bohužel bylo vše ještě nefunkční (občerstvení na baru). Nelze tedy hodnotit.
5/5  
(Markéta H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 6. 2021
Luxusní místo u řeky, kousek do zámku, kousek k Italovi na zmrzlinu, prostě nádhera. Pokoje stylové a dost velké i pro 4 osoby.
5/5  
(Jan Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 6. 2021
Připadali jsme si opravdu jako v pohádce, pobyt odpovídal popisu. V pokoji jsme spali na peci. Manželka měla narozeniny a obdržela jako pozornost lahev vína, strava dostatečná, pestrá, personál ochotný. Lokalita pro poznání a turistiku výjimečná, 2 dny pobytu nestačí.
5/5  
(Květoslava Foltýnová F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 6. 2021
Hotel vkusně zařízen, opravdu jako v pohádce. Strava výborná, na snídani velký výběr. Čisté pokoje, personál vstřícný a ochotný. Paní recepční nám pomohla vyřešit i nestandardní požadavek.
5/5  
(Petr V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 6. 2021
Vše bylo v naprostém pořádku. Jenom jsme předem nevěděli, že budeme chodit na večeři do středu města. Pro zdravé lidi to není problém, ale vzhledem k tomu, že manžel špatně chodí, tak mu to činilo těžkosti.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet