Recenze a hodnocení: Hotel Spa Medical Dwór Elizy ***

4,6/5
(Celkem 39 hodnocení)Skvělé
Długopole-Zdrój, Polsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,6/5

Personál

4,3

Interiér hotelu

4,5

Lokalita hotelu

4,4

Strava

4,3

Služby hotelu

4,5
5/5  
(Přemysl M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2022
Vše v naprostém pořádku - profesionální personál, perfektní strava tak jako v Polsku bývá zvykem, wellness prvotřídní a v celém hotelu krásně čisto a voňavo. Všem mohu pobyt jenom doporučit a absolutně nebylo co vytknout :-)
5/5  
(František K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 6. 2022
Hotel v pěkném prostředí, velmi ochotný personál, výborná strava, bezvadný bazén.
5/5  
(Jan G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 6. 2022
Hotel OK, prostředí a příroda výtečné, počasí vyšlo
5/5  
(Alena J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 11. 2021
Skvělý pobyt.
3/5  
(Zbyněk Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2021
Jeli jsme tam už potřetí s tím, že vše OK. Ubytování hlavně postel nedalo se na ní spát, úzká strašně měkká jedna velká madračka. Snídaně byly dobré velký výběr, ale zato večeře hrozný, o nápoje si musel každý říkat i když nebyli v ceně číšníci prostě nezájem. Ve wellnessu večer narváno, do sauny jsme se nedostali stále plno. Už tam asi nikdy nepojedeme. A úklid na pokojích za 3 noci nic.
5/5  
(Roman T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2021
Vše OK, Personál nerozumí česky.
5/5  
(Alena J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 9. 2021
Hotel krásný, strava vynikající. Vše v pořádku.
3/5  
(Jana J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 9. 2020
Prostředí hotelu příjemné, pokoj světlý, prostorný. V koupelně (bohužel) žádná polička nebo odkladový prostor, pouze 2 háčky na ručníky. Nad očekávání krásný bazén s atrakcemi a příjemně teplou vodou, otevřený až do 22 hodin. Stravování kvůli kovidu probíhá po skupinách (hodina na jídlo je zvolena už při příjezdu) formou roznášky, někdy je dost dlouhá čekací doba. Snídaně výborné co do sortimentu i množství, večeře slabší (výběr den předem ze dvou masitých a jednoho bezmasého jídla - nabídka pouze v polštině). Pití k večeři personál nenabízí, musíte si o něj říci. Placené parkování, i když parkovací místa jsou mimo areál hotelu. V okolí (hned přes ulici) lázeňský park s pitným pramenem a venkovní posilovnou. Značený vycházkový okruh (cca 5 km) - příjemná procházka lesem. Jinak je Dlugopole vesnice, kde není vůbec nic. Žádné kavárničky, obchůdky se suvenýry, stánky se zmrzlinou. Byli jsme tu jen 4 dny, viděli jsme vše, co se dalo, ale příště radši někam, kde to více žije.
5/5  
(Zdenka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 1. 2020
Pobyt leden 2020. Byli jsme v Dwor Elizy již podruhé a opět maximální spokojenost se vším, co hotel nabízí. Doporučujeme pobyt minimálně na 4 dny, protože v okolí je mnoho možností na výlety, a to i v zimě. Duzcniki Zdroj, lázeňský park a Duszniki Zeleniec -perfektní lyžařský areál, zámek Szyztnik, Polanica Zdroj, medvědí jeskyně Kletno, uranový důl Kletno, Ladek Zdroj, Miedzygorze - Polské Švýcarsko, Bystryca Klodzka, vodopád Wilczki atd.
4/5  
(Milan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 11. 2019
Vše bylo OK. Strava i ubytování na dobré úrovni. Wellness super jen nám chyběla vířivka. Polopenze formou bufetu velký výběr. Personál hotelu super, dalo se domluvit česky. Všude čisťoučko a uklizeno. Pobyt zde určitě doporučujeme a rádi se vrátíme.
5/5  
(Dana T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 10. 2019
Vše bylo v pořádku.
5/5  
(Lidmila S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 10. 2019
Dostali jsme vše, co bylo na kuponu. Jídlo bylo dobré, pěkné prostředí, doporučuji.
5/5  
(Jaroslava Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 9. 2019
Hotel se nachází u lázeňského parku, na jehož konci je fontánka s léčivou vodou. Poskytnuté služby hotelu odpovídaly nabídce. Snídaně byla formou bufetu a večeře s výběrem dvou chodů. Jídlo bylo chutné. Bazén teplý a sauny dostačující. Vybrali jsme si i jednu z mnoha nabídek masáží a byli jsme velmi spokojeni. Personál hotelu velmi příjemný a ochotný. Navštívili jsme i starobylé město Klodzko a hodně se nám líbila pevnost. Poblíž se nachází v krásné lesnaté krajině vodopád Wilczki, který stojí za návštěvu.
5/5  
(Michaela V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 11. 2018
Příjemné prostředí, dobrá kuchyně, ochotný personál. Bohužel komunikace a televize pouze v polštině. Měli jsme trochu problém s překlady u masáží. Časy u wellness má hotel jiný než se uvádí na stránkách. Ale jinak pěkný pobyt.
4/5  
(František F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 10. 2018
Velmi příjemný personál, krásné prostředí, hezký bazén s masážními tryskami, sauna inhalační a také sauna s kameny, bohatá snídaně formou bufetu, večeře také, krásný park, výborná pizza v kavárně Teatralna kousek od hotelu...Fitness s koly, rotopedy, orbitrekem, malé činky,jen posilovací přístroje rozbité lanovody.
4/5  
(Alena M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 10. 2018
Ubytování odpovídalo, jídlo chutné. Okolí pěkné.
5/5  
(Leon Homola H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 8. 2018
Pobyt na tomto hotelu byl jedním slovem "úžasný". Ubytování bylo ideální, jídlo velice chutné formou bufetu. Personál byl velice vstřícný i přes jazykovou bariéru, ale vždy jsme se pochopili.
5/5  
(Lenka D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 8. 2018
Personál vstřícný, usměvavý, zvládli jsme i "jazykovou barieru", protože mladá polská děvčata nerozumí česky :)Strava vydatná a chutná.Bazen jsme měli skoro jen pro sebe (jeli jsme středa-pátek).Spokojenost, není co vytknout.
5/5  
(Zdena Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 7. 2018
Hotel je luxusní, v krásném a klidném prostředí, poskytnuté služby na úrovni, personál velice milý a vstřícný, skvělé jídlo. Maximální spokojenost!
4/5  
(Radim K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 9. 2017
Vše bylo v pořádku.
5/5  
(Zdenka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 9. 2017
Vynikající volba při výběru pobytu. Dlugopole Zdroj je malé lázeňské městečko, s nově upraveným parkem, lázeňskou halou s pramenem léčivé vody a výbornou polohou k výletům po okolí. Příroda tu je nedotčená, málo lidí, klid a pohoda. Doporučujeme vyrazit do kopců , například na Schronisko Jagodna. Hotel Dwor Elizy je skutečně luxusní. Byli jsme velmi spokojeni se vším, co nám bylo dle kuponu nabízeno. Ubytování, strava i wellness. Snídaně formou bufetu, velký výběr kvalitních potravin, večeře též formou bufetu, vynikající. Po výletu možnost využití sauny, páry, bazénu, bezva relaxace. Personál milý, vstřícný. Vřele doporučujeme.
5/5  
(Michal Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 9. 2017
Krásné prostředí hotelu, příjemný personál, skvělé jídlo.
5/5  
(Petr V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 7. 2017
Prostředí hotelu bylo super. Pobyt odpovídal popisu a obdrželi jsme vše co bylo na kupónu uvedeno. Strava a služby byly na velice dobré úrovni. Personál hotelu byl velice ochotný. Jediné co lze vytknout, je WC u bazénu, bylo by potřeba častěji provádět úklid a použít dezinfekční prostředky.
5/5  
( Bohumil Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 6. 2017
Velmi dobře až na to, že v době našeho pobytu se v hotelu porouchal výtah a tak jsme museli do 4 patra po schodech po svých. Za to ale personál nemohl!
5/5  
(Jaroslav B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 5. 2017
Perfektní hotel s vyváženými službami a ochotou personálu. Nádherný bazén s výhledem do přírody. Pro ostatní zájemce lze doporučit i nádherné okolí hotelu v parku, vhodná poloha pro turistiku.
5/5  
(Svitlana H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 5. 2017
Všechno odpovídalo popisu s pobytem úplně spokojený. Jen chybělo nám dětské hřiště. Přijedeme zas!
4/5  
(Vladimír J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 5. 2017
Druhý týden v květnu jsme strávili pět dní (4 noci) v hotelu SPA Medical Dwór Elizy, Dlugopole - Zdrój. Prostředí renovovaného hotelu bylo hezké včetně pokojů, restaurace a wellness bazénu s možností odpoledne využívat saunu a páru. Se stravou (polopenze) a hotelovým personálem jsme byli bez výjimky spokojeni. Trochu jsme postrádali aspoň jeden český TV program. Celá lázeňská obec (i s hotelem) se nachází v hezké krajině umožňující pěší procházky.
4/5  
(Jadwiga J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 5. 2017
Hotel měl pěkné vybavení, pokoje velice pěkné, personál poskytoval nadstandard služby, co bylo na kuponu uvedeno, tak jsme obdrželi.
5/5  
(Josef H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 12. 2016
Se všemi službami jsem byl velmi spokojený. Není to první dovolená v Polsku a vždy maximální spokojenost.
5/5  
(Eva Ř. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 11. 2016
Prostředí hotelu příjemné. Pobyt odpovídal popisu. Strava moc dobrá, švédské stoly, všeho dostatek. Personál hotelu milý.
5/5  
(Petr P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 11. 2016
Bezvadná strava, čisto a ochota personálu vynikající.
5/5  
(Daniel K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2016
Moc se nám líbilo, překvapivě, vše klaplo i v rizikovém Polsku.
4/5  
(Šárka S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 7. 2016
vše bylo podle nabídky.
5/5  
(Lenka V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 7. 2016
Prostředí hotelu velmi hezké, vše odpovídalo našim požadavkům, velmi se nám líbil bazén a volný přístup do něj. Jídlo výborné a personál vstřícný.
5/5  
(Jana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 3. 2016
OK, příjemné ubytování, chutná strava, laskavý personál
4/5  
(Ivana Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 11. 2015
Ubytovani hezke, ciste, pokoje male, byli jsme s tříletym dítětem , ubytování bylo v dvoulůžkovém pokoji s tím že dítě spí v posteli s rodiči, jen jedna přikrývka pro nás tři mi přijde opravdu málo.

Právě v prodeji pro Hotel Spa Medical Dwór Elizy ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet