• Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní lázeňský resort Spa Medical Dwór Elizy

Hotel Spa Medical Dwór Elizy *** je luxusní hotel vybavený moderním rekreačním i zdravotním zařízením, který je umístěn pouhých 30 km od českých hranic.

Těšte se na ubytování v komfortních pokojích, které mají předsíň a vlastní koupelnu. V každém je také LCD televize, telefon, internet a lednice.

Součástí hotelu je nejen restaurace nabízející vynikající evropskou kuchyni, ale také kavárna s cukrárnou, kde můžete mlsat lahodné dezerty a sladkosti připravené přímo na místě.

Únik do chladného bazénu

Pokud si na své dovolené chcete dopřát i příjemnou dávku relaxace, zamiřte i do hotelového wellness. Neomezeně sem můžete zavítat kolikrát budete chtít.

V létě oceníte především bazén, kde se budete moci zchladit a nabrat síly. V hotelu se nachází i sauna a pára. Do těla si zase dáte ve fitness.


Ideální pobyt pro rodiny s dětmi

Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, nebojte se vyrazit do Polska i se svými ratolestmi. Co vše je zde pro ně připraveno? Například dětská postýlka, ohřívač lahví, plastové nádobí a příbory. V restauraci vysoké stoličky i sady omalovánek, abyste si mohli nerušeně vychutnat své jídlo, zatímco děti si budou kreslit. Vydovádět se pak mohou v dětské herně nebo při speciálním zábavném programu.


Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zdenka P.)

Pobyt leden 2020. Byli jsme v Dwor Elizy již podruhé a opět maximální spokojenost se vším, co hotel nabízí. Doporučujeme pobyt minimálně na 4 dny, protože v okolí je mnoho možností na výlety, a to i v zimě. Duzcniki Zdroj, lázeňský park a Duszniki Zeleniec -perfektní lyžařský areál, zámek Szyztnik, Polanica Zdroj, medvědí jeskyně Kletno, uranový důl Kletno, Ladek Zdroj, Miedzygorze - Polské Švýcarsko, Bystryca Klodzka, vodopád Wilczki atd.

Skvělé (Milan K.)

Vše bylo OK. Strava i ubytování na dobré úrovni. Wellness super jen nám chyběla vířivka. Polopenze formou bufetu velký výběr. Personál hotelu super, dalo se domluvit česky. Všude čisťoučko a uklizeno. Pobyt zde určitě doporučujeme a rádi se vrátíme.

Vynikající (Lidmila S.)

Dostali jsme vše, co bylo na kuponu. Jídlo bylo dobré, pěkné prostředí, doporučuji.