• Check in od 15:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní lázeňský resort Spa Medical Dwór Elizy

Hotel Spa Medical Dwór Elizy *** je luxusní hotel vybavený moderním rekreačním i zdravotním zařízením, který je umístěn pouhých 30 km od českých hranic.

Těšte se na ubytování v komfortních pokojích, které mají předsíň a vlastní koupelnu. V každém je také LCD televize, telefon, internet a lednice.

Součástí hotelu je nejen restaurace nabízející vynikající evropskou kuchyni, ale také kavárna s cukrárnou, kde můžete mlsat lahodné dezerty a sladkosti připravené přímo na místě.

Únik do chladného bazénu

Pokud si na své dovolené chcete dopřát i příjemnou dávku relaxace, zamiřte i do hotelového wellness. Neomezeně sem můžete zavítat kolikrát budete chtít.

V létě oceníte především bazén, kde se budete moci zchladit a nabrat síly. V hotelu se nachází i sauna a pára. Do těla si zase dáte ve fitness.


Ideální pobyt pro rodiny s dětmi

Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, nebojte se vyrazit do Polska i se svými ratolestmi. Co vše je zde pro ně připraveno? Například dětská postýlka, ohřívač lahví, plastové nádobí a příbory. V restauraci vysoké stoličky i sady omalovánek, abyste si mohli nerušeně vychutnat své jídlo, zatímco děti si budou kreslit. Vydovádět se pak mohou v dětské herně nebo při speciálním zábavném programu.


Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Michaela V.)

Příjemné prostředí, dobrá kuchyně, ochotný personál. Bohužel komunikace a televize pouze v polštině. Měli jsme trochu problém s překlady u masáží. Časy u wellness má hotel jiný než se uvádí na stránkách. Ale jinak pěkný pobyt.

Skvělé (František F.)

Velmi příjemný personál, krásné prostředí, hezký bazén s masážními tryskami, sauna inhalační a také sauna s kameny, bohatá snídaně formou bufetu, večeře také, krásný park, výborná pizza v kavárně Teatralna kousek od hotelu... Fitness s koly, rotopedy, orbitrekem, malé činky,jen posilovací přístroje rozbité lanovody.

Skvělé (Alena M.)

Ubytování odpovídalo, jídlo chutné. Okolí pěkné.