Recenze a hodnocení: Hotel Pizzerie Jasany *** (Jižní Morava)

4,3/5
(Celkem 7 hodnocení)Skvělé
Nový Šaldorf, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(petr D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 7. 2022
Vše v pořádku
5/5  
(Josef K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2021
Jedna místnost, velká, na přespání, super. Skvělá obsluha jak v pizzerii tak v restauraci. Snídaně špica, sice přes ulici, ale kousek.
4/5  
(Tomáš P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 2. 2021
Na pomer cena/výkon hotel OK. Strava a okolie fajn. Jediná nevýhoda tenké steny a všetko počuť.
5/5  
(Alena V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 10. 2020
Všechno bylo skvělé, krásný zrekonstruovaný hotel, vynikající jídlo, dokonce mi vyšli vstříc s vegetariánským jídlem. Super privátní sauna. Personál moc milý.
2/5  
(David N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 8. 2020
Na pokoji bylo čisto. Večeře jsme si předem emailem domluvili vegetariánské, což první den znamenalo smažák (dle mého názoru krajní možnost výběru jídla pro všechny vegetariány) a druhý den to byly bramborové noky s plechovkou rajčat a parmezánem. To bylo o level lepší, ale žádný kulinářský zázrak. Po smažáku jsme měli zamluveny na hodinu sauny. Byla slíbena suchá a pára. Ta suchá jela v pohodě, v té parní se však pára vyvalila jen na přivítanou asi na prvních pět minut a pak už nic. Těšili jsme se právě na tu parní, protože suchá nám nedělá moc dobře. Snídaně klasický průměr. Prohlídka Louckého kláštera se nám líbila. Alespoň krásné vinné sklípky v okolí nám pobyt zpříjemnily. Takže vesnička pěkná, ale ubytování i stravování příště rozhodně jinde.
4/5  
(Ivana J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 8. 2019
Hotel Schaller je nově zrekonstruovaný hotel, krásný čistý pokoj, sprcha a WC na každém pokoji, nikým jsme za dobu pobytu nebyli rušeni, vypadalo to, že i přes obsazenost, jsme na hotelu sami. Snídaně jsme měli v penzionu U tří jasanů naproti přes silnici, výběr všeho, nedalo se nic vytknout. Paní ubytovatelka příjemná, jen číšník jakoby si vybíral hosty, které obslouží a které ne. Přes den jsme navštívili pamětihodnosti města Znojma (radniční věž, hrad, podzemí, Loucký klášter - ten navenek nevypadá, ale skrývá krásná tajemství), večery jsme trávili v nedalekých sklípcích, doporučujeme Vinařství Jan Válek a Vinařství U Smrčků.
5/5  
(Alena S. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 18. 9. 2018
Pobyt sa nám veľmi páčil, nakoľko sme si od toho slubovali hlavne návštevy a spoznávanie miestnych pamätihodností. Taktiež sme si veľmi vychutnávali krásne scenérii tohto kraja či už peškom alebo na kolách bicyklov. A v neposlednom rade sme boli uchvátení čarokrásnym zámkom Vranov nad Dijí - ktorý stojí určite za návštevu a to len pár km od Znojma.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet