Hotel Pawlik *** najdete na jednom z nejkrásnějších míst celého Rakouska - v lázeňském městečku Bad Gastein. Lokalita se těší velké oblibě u turistů i těch, kteří si chtějí jen odpočinout v místních lázních. Do centra městečka se od hotelu dostanete do 10 minut pěšky.

Ubytování budete v zařízených pokojích Standard (22 m²) a Grandlit (18 m²). Každý z těchto pokojů má vlastní balkón s nádherným výhledem do okolí, koupelnu (WC, sprcha/vana) a TV. V létě si pak můžete zpestřit den posezením na letní terase.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jiří M.)

Byli jsme náramně spokojeni.

Skvělé (Zdeňka B.)

Prostředí hotelu bylo velmi příjemné, personál, zejména pracovník recepce byl ochotný, pozorný. Upozornil na možné výlety, poskytl nám mapy a propagační materiál, zajistil slevovou kartu. Prostředí města Bad Gastein je moc pěkné a poloha hotelu to ještě podtrhuje. Ačkoliv nám počasí vyšlo jen částečně, pobyt nás uspokojil. Jediná věc, která nás trochu zarazila byla strava. Byla velmi chutná, nicméně nebylo to očekávané all inclusive, na které jsme zvyklí. Vždy bylo k večeři jedno hlavní jídlo, max. s dvěma přílohami. Co však bylo vynikající, tak to bylo 5-6 druhů salátů k tomu. Také snídaně plně neodpovídaly all inclusive. Ostatní , uvedené u stravy, platilo. Takže doporučuji upřesnit popis stravy, jinak strava nijak nesnižovala úroveň pobytu.

Vynikající (Milada F.)

V hotelu se nám líbilo, domluvili jsme se zde i česky (vedoucí i personál jsou ze Slovenska). Jídlo výborné.