Hotel Pawlik *** (CK Sky Tours)

4,7/5
(Celkem 10 hodnocení)Skvělé
Bad Gastein, Rakousko (Zobrazit mapu)

Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Pawlik *** (CK Sky Tours)

Hotel Pawlik *** (CK Sky Tours)

Richard Strauss-Weg 6, Bad Gastein
Rakousko

nutná komunikace e-mailem

info@travelking.cz

Check In
Check Out
Domácí mazlíček
Bezbariérovost
Parkování

Hodnocení od zákazníků

5/5 (Radovan Š.) (Česko - Česko)

vše odpovídalo popisu v nabídce.

5/5 (Jiří M.) (Česko - Česko)

Byli jsme náramně spokojeni.

5/5 (Tereza P.) (Česko - Česko)

Strava byla výborná a light all inklusive dodrženo v plné míře. Wellness sestávalo pouze z návštěvy sauny, ale i s tou jsme byli spokojeni. Pokoje celkem malé, ale to vyváží lokalita Bad Gasteinu.

4/5 (Zdeňka B.) (Česko - Česko)

Prostředí hotelu bylo velmi příjemné, personál, zejména pracovník recepce byl ochotný, pozorný. Upozornil na možné výlety, poskytl nám mapy a propagační materiál, zajistil slevovou kartu. Prostředí města Bad Gastein je moc pěkné a poloha hotelu to ještě podtrhuje. Ačkoliv nám počasí vyšlo jen částečně, pobyt nás uspokojil. Jediná věc, která nás trochu zarazila byla strava. Byla velmi chutná, nicméně nebylo to očekávané all inclusive, na které jsme zvyklí. Vždy bylo k večeři jedno hlavní jídlo, max. s dvěma přílohami. Co však bylo vynikající, tak to bylo 5-6 druhů salátů k tomu. Také snídaně plně neodpovídaly all inclusive. Ostatní , uvedené u stravy, platilo. Takže doporučuji upřesnit popis stravy, jinak strava nijak nesnižovala úroveň pobytu.

4,7   Vynikající 10 hodnocení

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet