Hotel Mir-Jan SPA ***

Hotel Mir-Jan SPA ***

Kościuszki 78, Lądek-Zdrój
Polsko

Provozuje společnost:
Hotel Mirjan Ladek sp. z o.o. S.K.A. IČ: 362671627


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
za 7 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Lyžárna
Fitness
Fén
Wellness
Vnitřní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,5 km
Vzdálenost od lázní
1,5 km
Sjezdovka
2 km
Běžkování
2 km

O ubytování

Hotel Mir-Jan SPA *** se nachází uprostřed nádherné přírody na březích řeky Biała Lądecka. Jedno z nejstarších lázeňských měst Evropy Ladek Zdrój leží jen 1 km od hotelu. Najdete v něm řadu historických památek, malebných parků, minerálních pramenů i lázeňský areál Wojciech (1,5 km) s léčebným bazénem pod velkou prosklenou kupolí. Zdolejte některý z nedalekých polských vrcholů. Nebo se vydáte na hranici s Českem na Kralický Sněžník (20 km)? Za lyžováním to nebudete mít v zimě daleko – nejbližší ski areál je vzdálen jen 2 km.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v prostorném a světlém dvoulůžkovém pokoji s výhledem na horskou řeku a les. K vašemu pohodlí je pokoj vybaven satelitní televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou s fénem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci kladou velký důraz na kvalitní stravu včetně domácí pečiva, dezertů a masových lahůdek. Těšit se můžete na tradiční polské pokrmy i lehká dietní jídla. Na své si přijdou i vegetariáni. Snídaně a brzké večeře se podávají ve formě bufetu. Během letní sezóny si vynikající místní speciality vychutnáte na příjemné terase s výhledem do okolní nádherné přírody. V zahradě v létě probíhají grilovací večery.

Kde budete relaxovat?

Nádherná okolní příroda přímo vybízí nejen k výletům, ale také k ničím nerušenému odpočinku. Součástí hotelu je bazén se slanou vodou, která má blahodárné účinky na pokožku i klouby. Pro malé hosty je připraven dětský bazén. Zarelaxovat dále můžete ve vířivce nebo při některé z profesionálních masáží a kosmetických procedur. Aktivní hosté zajisté ocení fitness centrum s výhledem do lesa.

Cestujete s dětmi?

Zábavu si zde užijí i malí hosté. Čeká na ně venkovní hřiště a dětský bazén. V hotelu je také herna s kulečníkem.