• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Pláže kam se podíváte, stačí si jen vybrat

Hotel Mediteran *** se nachází v turistickém letovisku Crikvenica, městečku s dlouhou přímořskou promenádou. Před hotelem jsou menší kamínkové pláže, po několika minutách pěší chůze potom objevíte i širokou kamínkovou pláž s pozvolným vstupem do moře. Opačným směrem zase můžete najít krásnou písečnou pláž, která je denně upravovaná.

Hotel nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových klimatizovaných pokojích na 2. až 5. poschodí a v podkroví. Všechny typy pokojů mají manželskou postel, přistýlku ve formě rozkládacího křesla či gauče, vlastní sociální zařízení, TV/SAT a telefon. V podkrovních pokojích je navíc minilednička.

Bezstarostné chvíle plné oddychu i zábavy

Na své si přijdou všechny věkové kategorie. Hotel disponuje terasou s posezením a výhledem na moře i venkovním bazénem se sladkou vodou, který můžete neomezeně využívat. Slunečníky a lehátka u bazénu jsou za poplatek, stejně jako sauna, masáže a zapůjčení vodních skútrů.

U delegáta se můžete informovat i o možnosti zajímavých výletů lodí či autobusem - například do národních parků Plitvická jezera, Severní Velebit, Zavižan či Postojna jama, dále na ostrov Krk, do městečka Baška či Vrbnik.