Dovolená uprostřed nádherné přírody v Alpách

Vychutnejte si půvabnou a nedotčenou přírodu rakouských Alp. Horský hotel Margarethenbad **** leží v klidné lokalitě a je obklopený lesy a horami, takže pobyt zde si rozhodně užijete, ať už je vaším cílem aktivní dovolená nebo romantické večery.

Hotel nabízí ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. Nechybí zde ani restaurace, kde vaří domácí korutanskou kuchyni.

Nechybí zde ani wellness centrum, kde najdete saunu, páru a infračervenou kabinu. Přes léto je k dispozici také bazén. Relaxovat můžete i během unikátní léčivé procedury za použití síry a radonu, anebo u jedné z koupelí.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Peter B.)

Prostredie hotela nádherné, pokojné, mimo hlavnej cesty. Skutočnosť popisovaná o hoteli bola ešte lepšia. Strava bola gurmánskym zážitkom. Podávajú výborné menu s lokálnych surovín, skutočná kvalita. Personál bol milý, ústretový, všade čisto. A typy na výlet ? Radi Vám tam poradia, aj týždeň je málo na úžasnú prírodu. A je to na skok do ITA. Pre motorkárov, či cyklistov je to tam raj na zemi. Jediné, čo by mohli zlepšiť, boli podušky. Ale nabudúce si berieme svoje :-D

Vynikající (jiri S.)

Prostředí hotelu působí rodinnou atmosférou, velmi tiše a odpovídá popisu. Ano, obdržel jsem vše jak bylo domluveno. Se službami a stravou jsem byl velmi spokojen. Bohužel, wellness je přístupné až od 16 let a každý večer max do 19.00 pak pouze za příplatek. Tím jsem byl trošku zaskočen. Personál velmi ochotný, neměli jsme jedinou výhradu.

Skvělé (Vladimír K.)

Pobyt byl příjemný, vše, ubytování, jídlo i personál příjemné. Problém je jediný v tom, že inzerován byl bazén, konečně i v tomto dotazníku je tak prezentováno, ale bazén je v provozu jen v letních měsících. To nám hned na začátku zkazilo trochu náladu. Jinak OK.