• Check in od 14:00, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 16 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená uprostřed nádherné přírody v Alpách

Vychutnejte si půvabnou a nedotčenou přírodu rakouských Alp. Horský hotel Margarethenbad **** leží v klidné lokalitě a je obklopený lesy a horami, takže pobyt zde si rozhodně užijete, ať už je vaším cílem aktivní dovolená nebo romantické večery.

Hotel nabízí ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. Nechybí zde ani restaurace, kde vaří domácí korutanskou kuchyni.

Nechybí zde ani wellness centrum, kde najdete saunu, páru a infračervenou kabinu. Přes léto je k dispozici také bazén. Relaxovat můžete i během unikátní léčivé procedury za použití síry a radonu, anebo u jedné z koupelí.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (jiri S.)

Prostředí hotelu působí rodinnou atmosférou, velmi tiše a odpovídá popisu. Ano, obdržel jsem vše jak bylo domluveno. Se službami a stravou jsem byl velmi spokojen. Bohužel, wellness je přístupné až od 16 let a každý večer max do 19.00 pak pouze za příplatek. Tím jsem byl trošku zaskočen. Personál velmi ochotný, neměli jsme jedinou výhradu.

Skvělé (Vladimír K.)

Pobyt byl příjemný, vše, ubytování, jídlo i personál příjemné. Problém je jediný v tom, že inzerován byl bazén, konečně i v tomto dotazníku je tak prezentováno, ale bazén je v provozu jen v letních měsících. To nám hned na začátku zkazilo trochu náladu. Jinak OK.

Vynikající (Martin L.)

Pobyt bez problémů, obsluha milá a příjemná a umí i Aj jazyk což je fajn. Kuchyně výborná a bohatá co se polopenze týče. Všechny služby z kupónu byli splněny. Co se týče přírody a okolí, pro člověka který je v alpách poprvé - nedá se popsat, musí se zažít a vidět. Mohu jen doporučit. Cena přes Travelking dobrá.