O ubytování

Vychutnejte si půvabnou a nedotčenou přírodu rakouských Alp. Horský hotel Margarethenbad **** leží v klidné lokalitě a je obklopený lesy a horami, takže pobyt zde si rozhodně užijete, ať už je vaším cílem aktivní dovolená, relax v léčivé vodě, nebo romantické večery. V létě určitě nevynechte procházku k Lainacherskému vodopádu a jezerům Lussensee nebo Zirmsee. V zimě si zde užijete nepřeberné množství lyžařských možností, v okolí se totiž nachází 5 různých skiareálů. Nelyžaři si můžou v blízkém okolí užít například zimní kluziště nebo sáňkování.

Kde budete spát?

Hotel nabízí ubytování v pokojích S TV, WiFi připojením, telefonem, trezorem, psacím stolem s židlí, posezením a vlastní koupelnou se sprchou a WC.

Na čem si pochutnáte?

Nechybí zde ani restaurace, kde vaří domácí korutanskou kuchyni. Kromě toho se ale nepravidelně můžete těšit na grilovací večery, italské bufety a rustikální farmářské bufety.

Kde budete relaxovat?

Nechybí zde ani wellness centrum, kde najdete saunu, páru a infračervenou kabinu. Přes léto je k dispozici také bazén. Relaxovat můžete i během unikátní léčivé procedury za použití síry a radonu, anebo u jedné z koupelí.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Peter B.) ( - Slovensko)

Prostredie hotela nádherné, pokojné, mimo hlavnej cesty. Skutočnosť popisovaná o hoteli bola ešte lepšia. Strava bola gurmánskym zážitkom. Podávajú výborné menu s lokálnych surovín, skutočná kvalita. Personál bol milý, ústretový, všade čisto. A typy na výlet ? Radi Vám tam poradia, aj týždeň je málo na úžasnú prírodu. A je to na skok do ITA. Pre motorkárov, či cyklistov je to tam raj na zemi. Jediné, čo by mohli zlepšiť, boli podušky. Ale nabudúce si berieme svoje :-D

Vynikající (jiri S.) ( - Česko)

Prostředí hotelu působí rodinnou atmosférou, velmi tiše a odpovídá popisu. Ano, obdržel jsem vše jak bylo domluveno. Se službami a stravou jsem byl velmi spokojen. Bohužel, wellness je přístupné až od 16 let a každý večer max do 19.00 pak pouze za příplatek. Tím jsem byl trošku zaskočen. Personál velmi ochotný, neměli jsme jedinou výhradu.

Skvělé (Vladimír K.) ( - Česko)

Pobyt byl příjemný, vše, ubytování, jídlo i personál příjemné. Problém je jediný v tom, že inzerován byl bazén, konečně i v tomto dotazníku je tak prezentováno, ale bazén je v provozu jen v letních měsících. To nám hned na začátku zkazilo trochu náladu. Jinak OK.