Recenze a hodnocení: Hotel Löwenstein Garni **** (Konstantinovy Lázně)

4,6/5
(Celkem 35 hodnocení)Skvělé
Konstantinovy Lázně, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,6/5

Personál

4,6

Interiér hotelu

4,6

Lokalita hotelu

4,7

Strava

4

Služby hotelu

4,3
5/5  
(Milena D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 3. 2024
Pobyt v Konstantinových Lázní v hotelu Löwenstein je balzám na duši. Pohoda a klid, pohodlné spaní, velký komfort vybavení. Rádi se vrátíme. Doporučuji všem vyzkoušet. Krásné jaro.
5/5  
(Iveta P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 2. 2024
Obdrželi jsme ještě víc než jsme čekali. Vše bylo vynikající, hlavně ženy na recepci jsou stále milé a trpělivé...
5/5  
(Milan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 2. 2024
Prostředí hotelu Loewenstein velmi pěkné, pobyt odpovídal nabídce. Strava slušný průměr. Personál milý, vstřícný, ochotný
4/5  
(Petra H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 11. 2023
Interiér hotelu byl velmi pěkný, na večeři to byl opravdu kousek ovšem neosvětleným parkem což v tuto dobu pobytu bylo dost nepříjemné. Večeře se podávala v lázeňském domě Prusík kde jsou ubytování hosti na křížek a tak večeře byla opravu dietní ovšem vynahradila to vydatná snídaně podávaná přímo na hotelu Löwenstein. Takže krom neosvětleného parku to byl velmi povedený pobyt.
4/5  
(OLGA S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 11. 2023
Ubytování bylo naprosto v pořádku včetně snídaně v místě ubytování. Méně jsme již byli spokojeni s večeřemi v hotelu Prusík.
4/5  
(Tadeáš Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2023
Služby hotelu ve směs suprové jen strava trochu pokulhávala, jinak co se týče ubytování a lokality není co by se dalo vytknout, jen na pár chyb top.
5/5  
(Jiřina S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 10. 2023
Pokoj byl útulný, personál milý a prostředí nádherné !
5/5  
(Milena D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 9. 2023
Pobyt v Lowensteinu si prostě užíváme, již potřetí. Vše v pořádku, luxusní ubytování, bohatá sníaně. Rádi se zase vrátíme. Jen je asi důležité informovat, že postele v hotelu Lowenstein jsou v pokojích za sebou, není manželská postel, možnost doplatit. S pozdravem Mili a Michal.
5/5  
(Alena S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 5. 2023
S ubytováním jsme byli spokojeni, v hotelu byl klid a pořádek. Ke stravě i wellnesu nemáme co vytknout. Personál milý.
4/5  
(Julia S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 4. 2023
Lokalita velmi pekna a kludna, vhodna na oddych, prechadzky. Ubytovanie velmi pekne, luxusne, mali sme vsetko potrebne. Ranajky boli chutne, roznorode a bohate. Vecere boli chutne, ale salatovy bar by som urcite vylepsila a doplnila. Procedury boli taktiez fajn, len skoda, ze nam ich dali na 7h rano, takze niektore sme vynechali. Inak sme boli s pobytom spokojni.
5/5  
(MILAN P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 3. 2023
Vše OK.
4/5  
(Ester K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 1. 2023
Nefungoval welness, na což jsem byla upozorněna, ale bylo mi řečeno, že bude náhrada a bude k dispozici jiný bazén v jiném hotelu. Ten však fungoval pouze! v pátek a to se nedalo stihnout. Bohužel jiný termín jsem nemohla vzhledem k pracovnímu vytížení zamluvit. Hotel moc pěkný. Večeře v hotelu Prusík byla jak pro lázeňské pacienty, takže nic moc. Kdyby fungoval welness, vše by bylo v naprostém pořádku. Co se týká komunikace , tak vše bylo naprosto v poradku
5/5  
(Pavel K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 1. 2023
S pobytem jsme byli mile překvapeni. Personál byl příjemný a vstřícný.
5/5  
(Jana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 12. 2022
Super pobyt, splnil naše očekávání. Jediné,co nebylo dle voucheru, tak absence vánočního punče.
5/5  
(Věra R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 11. 2022
Prostředí hotelu je velmi pěkné. Vše co bylo v nabídce bylo splněno. Všechny procedury byly využité a nad míru spokojený. Personál velmi sympatický, usměvavé. Jak sestřičky, recepční, paní při večeři a snídani. Tu moc pozdravujeme. Večeře výborná a tak i snídaně. Jinak moc zdravíme paní ze snídaní. Doporučujeme navštívit Lom, stezku lesem a navštívit poutní místo Panna Marie ve skále,restauraci V pohodě moc výborně vaří a velké porce. Strašně milý pan číšník a kuchaři. Bylo krásně.
5/5  
(Milada K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 10. 2022
Pobyt, ubytování a služby perfektní, snídaně také výborné, ale večeře chudší-malé porce, zákusky velikosti 3x5cm(buchta z plechu). Jinak spokojenost. Děkuji.
5/5  
(Naděžda K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 9. 2022
Byli jsme spokojeni s personálem, s poskytnutými službami a s pokojem. Doporučujeme výlet do kláštera v Kladrubech, ale ne v pondělí, je zavřeno.
5/5  
(Miroslava Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2022
Pension Löwenstein předčil naše očekávání. Nádherný designový interiér, pohodlné postele, ozvučení pokoje a gramofon. K tomu velmi milý personál. Měla jsem zvláštní požadavky na stravování, kterým vyhověli a byli na ně připraveni. Pochválit musím též zaměstnance a služby lázeňského domu Prusík. I tam mi vyšli, po té co vyřešili komunikační problémy mezi příjmovou kanceláří a kuchyní ,úžasně vstřict. Skvělé byly také lázeňské služby a jejich zaměstnanci. Jediná kritická připomínka směřuje k solné jeskyni. Z pěti pobytů v solné jeskyni jen dva proběhly tak, jak mají. Byli jsme rušeni pozdními příchody a odchody v průběhu terapie s vědomím personálu, nikdo návštěvníky neinformuje, jak se mají v solné jeskyni chovat a jak terapie využít na maximum, běžné byly zvonící mobily. To jediné by se mělo zlepšit. Jinak Konstantinovy lázně jsou příjemné a klidné místo s mnoha možnostmi využití. Cesty mezi ubytováním, lázněmmi či ostatními restauracemi vždy vedou přes krásný park. V době našeho pobytu se vystřídaly snad všechny typy letního počasí a vždy byla co dělat. Koupání za horkých dní v zatopeném lomu nebo na koupališti u Bezdružic, pěší turistika po okolí, když se ochladilo a návštěvy zámku a Wellness centra, když pršelo. Nechtělo se nám domů.
5/5  
(Radka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2022
Vše bylo v pořádku, byli jsme velice spokojeni
5/5  
(Milena D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 7. 2022
V hotelu Lowenstein jsme byli podruhé, byli jsme spokojeni. Personál byl ochotný a vstřícný. Rádi se opět vrátíme.
5/5  
(Hana T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 7. 2022
pestrá nabídka snídaní, vše chutné, všeho dostatek
5/5  
(Milena D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 7. 2022
S ubytováním jsme byli velmi spokojeni. Bydleli jsme ve 4* Hotelu Lowenstein, v apartmá. Ráda bych pochválila snídaně přímo v našem klidném Hotelu. Na večeři jsme docházeli do Hotelu Prusík, kde jsme byli také spokojeni. Doporučuji všem na pár dní zajet do Konstantinových Lázní, rádi se tam zase vrátíme.
4/5  
(Hana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 6. 2022
spokojeni
5/5  
(Jaromír N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 6. 2022
Hotel odpovídá popisu, održeli jsme vše, personál hodně příjemný, vstřícný.
5/5  
(Bohumila P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 6. 2022
Úžasné!!!
3/5  
(Sabina H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 9. 2021
Objednáno pro pár a dostali jsme pokoj s oddělenými postelemi, které nešli dát k sobě. Personál tam nebyl, když jsme něco potřebovali. Jídlo jako ve školní jídelně, co se nedalo jíst. Ale snídaně dobré.
4/5  
(Eva K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 9. 2021
S ubytováním velká spokojenost, snídaně dobré, horší to bylo v solné jeskyni, tam jsme přestali chodit, protože lůžka zapáchala potem, nebylo prostěradlo a lehat si po někom na zpocený polštářek a zapáchající deku je nehygienické. Nepraktické jsou lavice v šatnách ve welness Konstantin, přiskřípla jsem si prsty, manipulace je hrozná. Ještě se nám nelíbilo kouření před vchodem do Prusíku, mělo by to být umístěno dál a stranou, takto je cítit kouř i mimo zónu kuřáckou. Jinak jsme byli spokojeni, děkujeme Eva.
5/5  
(Jitka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 8. 2021
Prostředí i okolí hotelu moc pěkné. Interiér hotelu exklusivní. Pobyt splnil naše očekávání. Snídaně ,která byla vydávána v hotelu Loweinstein byla super, ale večeře v hotelu Prusík byla slabší.
5/5  
(Jiřina R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 8. 2021
Spokojenost veliká, slabinou byly večeře, na které se chodilo do vedlejšího hotelu.
5/5  
(Jena J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 8. 2021
Byly jsme ubytované v hotelu Lowenstein. Ubytování moderně zařízeno, pokoj čistý, upravený, nic nechybělo, vše fungovalo. Snídaně byly přímo v tomto hotelu, velmi dobré, každý den nějaká změna, člověk si měl z čeho vybrat. Večeře probíhaly přímo v hotelu Prusík a to byl takový lázeňský průměr. Chápu, že není kapacita na to, aby bylo rozlišeno mezi pacienty a hosty. Jinak vše bezva, určitě se v budoucnu rády vrátíme, pokud bude možnost.
5/5  
(Drahomíra K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 8. 2021
Maximální spokojenost s prostředím, službami, personálem.
4/5  
(Hana F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 7. 2021
S pobytem jsme byli spokojeni.
4/5  
(Petr J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 7. 2021
Hotel jako celek se nám moc líbil, pokoje byly čisté, prostorné, jen nás trochu zklamalo, že studia nemají manželské postele. Chyběla nám na čtyřhvězdičkový hotel také větší pestrost snídaní, hlavně širší sortiment sýrů a jogurtů. Personál hotelu se choval vstřícně. Prostředí wellness centra Konstantin bylo na úrovni. S provedením předplacených masáží v hotelu Prusík už to bylo horší (nedodržení délky masáží, jedna z masérek více mluvila než masírovala. V místě ubytování služby nabízené na webu hotelu nefungovaly vůbec (wellness, večerní posezení na kávu nebo dobré víno u baru.)
3/5  
(Zuzana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2021
Prostředí hotelu bylo moc pěkné, jediné co mi vadilo, tak byly "stoleté" pavučiny v koupelně, snídaně byly vynikající, večere byly podprůměrné, co se týče wellness, tak se mi nelíbil nepořádek v šatnách.
5/5  
(Miloslav Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 6. 2021
Vynikající, jsme moc spokojeni jak s prostředím lázní, tak s ubytováním i se službami a příjemným personálem. Jak bude možné, tak se do Konstantinek vrátíme. Šimkovi.

Právě v prodeji pro Hotel Löwenstein Garni ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet