Recenze a hodnocení: Hotel Gell *** (Alpy)

4,2/5
(Celkem 9 hodnocení)Skvělé
Tweng, Rakousko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Marcel Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 6. 2022
Krásné pokoje, čistota
3/5  
(Martina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 8. 2021
Prostředí hotelu bylo příjemné, vkusně vybavené a na skvělém místě. Na kupónu bylo uvedené neomezené wellness a vstup do vířivky. S tímto vědomím jsme již před rokem v 8/2020 objednali tento pobyt. Na místě jsme zjistili, že tomu tak úplně není. Vířivka byla zcela zakryta po celou dobu našeho pobytu a saunu ( využíval ji manžel) byla zapínána nepravidelně a dokonce ji pan recepční vypnul 2x i když tam manžel ještě byl. Jsme rodina, která si vybírá pobyty právě s wellnessem. Vzhledem ke špatnému počasí jsme měli zkaženou celou dovolenou. Když jsem pobyt platila již vloni tak v ceně byl dle kuponu i wellnes. Proto žádám o vrácení části platby za nesplnění podmínek.
3/5  
(Jakub N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 7. 2020
Ne příliš profesionální chování personálu, který měl evidentně blíže k německy mluvící klientele. Anglicky se mu komunikovat moc nechtělo, popřípadě zde byly nevyžádané ruské komunikační ,,vsuvky", i když personál věděl, že jsme z ČR a mluvíme anglicky. Jídlo spíše průměrné, pokoje též, vycházím li ze zkušeností s rakouskými alpskými hotely, např. bezprostředně sousedící hotel Postgut ( viz. Vaše dřívější nabídky). V budoucnu se sem již nechystáme.
5/5  
(Zdenka P. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 26. 8. 2018
Nádherná příroda, výborné večeře.
4/5  
(Petr K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2018
Okolí bylo krásné, hotel hezký, strava výborná, jediné nedostatky byly vrzající postele a zkosený strop na toaletě (byli jsme v podkroví), svítit jsme museli i přes den, protože 2 m od oken byl vysoký sráz porostlý křovím. Také na nás zapomněli s welcome drinkem.
5/5  
(Mojmír M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 7. 2018
Krásný hotel, super jídlo, krásný pokoj, jen matrace byly strašně měkké.
4/5  
(Martin K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 7. 2018
Místo nádherné, ubytování hezké, polopenze vydatná a moc chutná. Trochu jsme se museli domáhat welcome drinku a sauna byla puštěná jen v určitém období na určitý čas. Opravdu to nebylo neomezené. Ale nevadilo to.
5/5  
(Pavel K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 7. 2018
Hotel čistý, snídaně byly nedostatečné - turisté, kteří přišli 30 min od začátku snídaní již měli asi jen poloviční výběr, večeře chutné, v pokoji zima.
4/5  
(Jaroslav J. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2017
Podľa popisu a očakávania.

Právě v prodeji pro Hotel Gell ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet