Hotel Gell ***

Hotel Gell ***

Tauernstraße 23, Tweng
Rakousko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:30
Domácí mazlíček
za 10 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Sauna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Zastávka
1,5 km
Sjezdovka
8,8 km

O ubytování

Pokud chcete krásnou a bezstarostnou dovolenou v Salcbursku, zkuste idylickou vesnici Tweng na úpatí Tauer v rodinném Hotelu Gell *** . V zimě vás zde naláká blízkost proslulého lyžařského střediska Obertauern, v létě krásné (cyklo)túry a vyhlídky - například u vodopádu Johannes na vás čeká nádherná přírodní podívaná. Hrad Mauterndorf nebo Zámek Moosham v Unternbergu vás zase uchvátí svými detaily a nádechem dávných dob. Nedaleké termální lázně Amadé vás nalákají k odpočinku a kompletnímu obnovení vašich sil.

Kde budete spát?

Hotel nabízí dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje nebo apartmány. Ve všech bez rozdílu najdete kabelovou TV s plochou obrazovkou, trezor, telefon, WiFi připojení a koupelnu se sprchou, WC a fénem. Některé mají i balkon.

Na čem si pochutnáte?

Stravování závisí na vaší volbě varianty (snídaně, polopenze nebo all inclusive). Snídaně jsou formou bufetu. Obědy obdržíte ve formě balíčku, večeře jsou čtyřchodové - na výběr budete mít i ze salátového baru. Zvolit navíc můžete i vegetariánskou variaci nebo menu pro děti.

V kuchyni vládne šéfkuchař prestižního vídeňského hotelu Sacher, takže máte gurmánský zážitek zaručen. Večer poseďte třeba se sklenicí vína v hotelovém salonku či baru.

Kde budete relaxovat?

Odpočiňte si v hotelovém wellness od všedních starostí a nechte se hýčkat. Wellness zahrnuje finskou saunu, infračervenou saunu nebo parní kabinu.Za příplatek můžete nachytat bronz v soláriu nebo si užít uvolňující masáže.

Cestujete s dětmi?

Zatímco budete relaxovat, vaše děti si budou hrát v dětském koutku, kde mohou mimo jiné pořádat i turnaje ve stolním fotbálku.