Recenze a hodnocení: Hotel Eduard (Orlické hory)

3,6/5
(Celkem 19 hodnocení)Dobré
Rokytnice v Orlických horách, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3/5  
(Eva D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 8. 2020
Pobyt odpovídal popisu.
1/5  
(Dáša H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 7. 2020
Bohužel po příjezdu jsme byli odmítnuti s tím, že nemáme pobyt zarezervovaný, koupili jsme pobyt na termín, který nám zarezervoval Travelking a na voucheru je to potvrzené. Určitě hotel nedoporučuji. Už první dojem byl nepříjemný. Přijeli jsme před pátou hodinou a hotel i restaurace byla zamčená. Nakonec jsem našla boční vchod ,ale ani tam jsem nikoho nenašla, takže jsem volala majiteli. Ten přišel, odmítl nás ubytovat a poslal nás na infocentrum, kde nám prý poradí.
2/5  
(Libor N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2020
Rozdíl mezi nabídkou a skutečností, bohužel... :-(
5/5  
(Petr C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 6. 2020
Ubytování perfektní, strava - plná spokojenost, personál ochotný a vstřícný. Rádi sem opakovaně jezdíme. Cirklovi, Přelouč.
2/5  
(Petr V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 6. 2020
Vskutku pro otrlé.
4/5  
(Jaroslav T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 6. 2020
Spokojeni, i když počasí nepřálo.
3/5  
(Stanislava S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 2. 2020
Pobyt dle očekávání, jen snídaně měly být formou švédských stolů, což bohužel chybělo. Ale personál chválím, vycházel nám vstříc.
4/5  
(Dana R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 2. 2020
Využili jsme pobyt pro 2 dospělé a 3 děti do 7 let (děti mají ubytování zdarma) celkem na 4 noci. Celkově jsme byli spokojeni s poskytnutými službami - velice chutná strava, příjemné ubytování, ochotný personál. Doporučení: pro početnější rodinu je výhodný apartmán, který hotel má (2 samostatné pokoje + kuchyňská linka, lednice, sporák s troubou, v koupelně i pračka; bohužel bez nádobí a varné konvice). Dobré lyžování v blízkých Říčkách (včetně lyžařské školky pro děti), v případě nepřízně počasí doporučujeme krytý bazén v Rychnově nad Kněžnou.
4/5  
(Žaneta A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 2. 2020
Pokoj velký, v celém objektu krásné teplo.
4/5  
(Václav G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 2. 2020
U ubytování by se nějaké chybičky našly, ale za ty peníze, jsme naprosto spokojeni. Lidé ochotní a vstřícní, nebyl problém se na čemkoli s personálem domluvit.
5/5  
(Jan P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 2. 2020
Vše v naprostém pořádku, pokoje i zařízení čisté, pokoje zrenovované, velmi příjemné prostředí. Na pokoji TV i wifi. Polopenze- velmi chutné večeře, na snídani velký výběr, řekla bych až moc. Personál vstřícný. Mohu všem jen a jen doporučit.
3/5  
(Jiři Ž. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 1. 2020
Ubytování klasický standart, postel sice kvalitní, ale ručníky malinké a hodně opotřebované. Podlaha děs, ani zameteno, natož vytřeno. Co se týká stravy, hrůza. Jednak snídaně nebyla bufetovým způsobem, ale jeden den obložený talíř suchým salámem, 2ks okurky, 2 měsíčky rajčete a dva tavené sýry. Druhý den vajíčková pomazánka a buřt ohřátý ve vodě!! Kdyby alespoň párky, co se týká sladkého, tak na tenčí krajíček ukrojit závin a vánočku jsem neviděl.
4/5  
(Jaroslav P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 1. 2020
Dle fotografie nelže, s prostředím i zázemím jsme s manželkou pokojeni. Bohužel přírodě neporučíte. Personál v pohodě, strava přiměřená.
5/5  
(Petr C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 9. 2019
Ochotný personál, ubytování solidní, strava dobrá. Jezdíme sem pravidelně.
3/5  
(Marie I. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 6. 2017
Byli jsme ubytovaní ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízení na 6.nocí. Špatný přístup k postelím, pouze z jedné strany. Na pokoji byly další 2.lůžka, která značně zmenšila prostor pokoje. Matrace by to chtělo rozhodně vyměnit a přidat skříň, kde by se dalo pověsit oblečení na ramínkách. Koupelna pěkná. Úklid za celou dobu žádný, ani koš nevynesený. Stravování dobré. Vzhledem k ceně to šlo, ale už bychom tam nejeli.
4/5  
(Iva H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 4. 2017
Ano. S pobytem, stravou a personálem jsme byli spokojeni. Děkujeme.
4/5  
(Zdeňka D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 3. 2017
Hotel celkem odpovídal dané kategorii. Bylo by dobré doladit drobnosti, které chyběli v interiéru. V zimním období lze navštívit pouze lyžařské areály ev. plavecký bazén v Rychnově nad Kněžnou. V okolí je spousta památek, které jsou ale v zimním období zavřené. Personál hotelu byl příjemný. Lyžařský areál Říčky je velmi pěkně udělaný, příjemné prostředí.
5/5  
(Alžběta Ž. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 2. 2017
Všechno bylo lepší, než jsme čekali, čisté prostředí, vstřícný personál.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet