• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Tradiční hotel Edelweiss *** leží na klidném místě v národním parku Vysoké Taury. Do centra města Mallnitz je to 850 m. V hotelu najdete recepci se vstupní halou, společenskou místnost, kulečník, posilovnu, malou knihovnu a lyžárnu se sušákem na lyžáky.

Hotel se skládá z hlavní budovy a ze 30 m vzdálené vedlejší budovy. K ubytování jsou vám k dispozici dva ruhy pokojů:

Dvoulůžkový pokoj (cca 20-25 m², min. 2 dospělí / max. 2 dospělí + 1 dítě): sprcha/WC, SAT-TV, telefon, minibar (za poplatek), fén, kosmetické zrcátko, trezor, manželská postel nebo 2 sdružené postele, lůžko. Některé pokoje mají balkon nebo terasu (pokoje se nacházejí v hlavní i vedlejší budově).

Apartmán (cca 45 m², min. 2 dospělí / max. 2 dospělí + 2 děti): sprcha nebo vana/WC, SAT-TV, telefon, minibar (za poplatek), fén, kosmetické zrcátko, trezor, manželská postel, rozkládací pohovka a obývací místnost s kuchyňskou linkou. Některé apartmány mají balkon nebo terasu (apartmány se nacházejí ve vedlejší budově).

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Jan C.)

Personál - OK (OK = nenadchne, ale neurazí). Strava - OK. Hotel - OK. Wellness - vše rozbité, nic nefungovalo. Vše ostatní parádní.

Vynikající (Stanislav H.)

Príjemný personál v hoteli, krásne prostredie Mallnitz. Odporúčam výlet lanovkou na Ankogel.

Skvělé (Martin D.)

Výborné výchozí místo pro výlety. S Korutanskou kartou všechny lanovky (a nejen ty) zdarma. Večeře - nabídka dvou jídel, snídaně vždy stejné, ale bohatý výběr. Každý den se dá vybrat něco jiného. Už jsme sice zažili lepší all-inclusive, ale vykompenzovala to Korutanská karta a opravu si nemůžeme stěžovat. Pobyt v tomto hotelu doporučujeme.