Recenze a hodnocení: Hotel Corona **** (Jižní Čechy)

4,4/5
(Celkem 62 hodnocení)Skvělé
Kaplice, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,4/5

Personál

4,7

Interiér hotelu

4,5

Lokalita hotelu

4,3

Strava

3,7

Služby hotelu

4,3
4/5  
(Leoš Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 6. 2022
prostředí hotelu bylo dobré i snídaně s wellnessem taky spojeni
5/5  
(Mirek H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 5. 2022
super nejlepší pobyt který jsme mněli díky za nabídku .
4/5  
(GABRIELA N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 5. 2022
Pobyt byl super, příjemný milý personál. Hotel čistý, hezká příroda, v klidné části kousek od náměstí kam se všude dá jít i s pejskem.V hotelu je fitnes,vyrivka,sauna,solarko.Jen v hotelu na pokoji třeba chybí rychlovarná konvice,hrnky,lžičky, lednička moc malá ,sotva se tam vejde jedna láhev.. snídaně výborné, velký výběr. Jen na večeře se chodí o ulici dál do místní hospody která je i pro veřejnost a jídlo tam bylo průměrné. Jinak jsme byli spokojený.
3/5  
(Anna V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 5. 2022
Snídaně nic moc, snídaňová místnost velmi chladná. Wellness je pěkné, jenže s privátním wellness to nemělo moc společného- do sauny chodili i ostatní hosté. Špatně řešena šatna do wellness-skříňky přímo naproti dveřím. Personál ochotný, večeře kousek od hotelu v restauraci- celkem ucházející.
5/5  
(Vladimir S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 5. 2022
Spokojenost
3/5  
(Michal Ř. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 5. 2022
Personál super, ale město žádná hitparáda. Čekal bych naplněný minibar. Wellness super.
4/5  
(Radka Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 4. 2022
Vše bylo v pořádku, jen na večeře v nedaleké restauraci, které byly podprůměrné.
5/5  
(Jaroslav Klípa K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 4. 2022
Krásné, čisté, personál příjemný.
5/5  
(Michaela H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 3. 2022
Velmi spokojeni, byli jsme již po druhé.
3/5  
(Zuzana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 3. 2022
V blízkém okolí hotelu velké množství turistických cílů (Lipno, Český Krumlov, Rožmberk...) Personál hotelu úžasný, vždy vstřícný. Snídaně dostačující. Večeře v blízké restauraci nedoporučuji, obzvláště máte-li rádi zdravá jídla. Sauna ne vždy k dispozici, často plná sportovců, kteří po posilovně letí rovnou do sauny a sprchu míjí velkým obloukem...
4/5  
(Eva M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 3. 2022
Spokojenost, jen večeře byla podávána v restauraci mimo hotel.
5/5  
(Tomáš D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 11. 2021
Nádherné prostředí. Pobyt naprosto odpovídal Pobyt, wellness aji strava naprostá spokojenost. Personální naprostá spokojenost.Určitě tip na výlet tak Český Krumlov a vyhlídka Kleť.
4/5  
(jan H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 11. 2021
Líbilo se nám ubytování, byli jsme spokojeni s personálem i se stravováním. Nadchl mě výlet do Českého Krumlova.
5/5  
(Lenka D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 11. 2021
Byli jsme moc spokojeni.
4/5  
(Sabina H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 11. 2021
Hotel byl vynikající, lidé příjemní, vstřícný šéf hotelu. Vše co bylo uvedeno v popisu odpovídalo. Privátní wellness bylo suprové. Jediné co není zde napsané je, že sauna je přímo u privátního wellness a když má někdo privátní hodinu, nesmí se do sauny (v popisku stojí neomezená sauna), ale taky nám vyšli vstříc. Co se týče jídla- snídaně suprové, pořád doplňovali. Personál velmi příjemný. Jediné co bych u tohoto pobytu hodnotila záporně je večeře, která celý pobyt spíše potopila. Byla to hospoda (restaurace), kde to nebylo příjemné a ještě jsme tam večeřeli když tam měli nějakou slávu, takže jsme neměli ani klid. Polévka studená, jídlo nedobré,.. Ale to pouze restaurace, hotelu nemůžeme nic vytknout. Proto doporučuji pobyt bez večeří.
5/5  
(Věra V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2021
Krásně strávený víkend, nádherný hotel a moc milý personál. Vřele doporučuji. Super!
3/5  
(Dana F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 10. 2021
Prostředí hotelu by bylo v pořádku, ale nebyli jsme informováni, že přímo v ulici, kde se hotel nachází, se provádí stavební práce. Tudíž byla ulice zcela uzavřena, co se týče příjezdu autem. (Dorazili jsme v 23:00 večer a museli jsme hledat parkování jinde, kde jsme nakonec dostali pokutu) Voucher hotelu se vypichoval benefitem, jako je neomezená sauna po celou dobu pobytu. Na to jsme se opravdu těšili. Po příjezdu jsme však zjistili, ze je sauna zavřena, kvůli privátním wellness a my saunu nemohli využít…. To mi přišlo opravdu zvláštní a nemilé. Snídaně hotelu byly dostačující, ale co se týče večeře… to je naprostá hrůza, omlouvám se. 4*hotel posila své hosty do hospody, kde kuchař neumí udělat správně ani smažený sýr.
4/5  
(Roman B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 10. 2021
Vše bylo v pořádku
4/5  
(Eva M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2021
Wellness parádní, večeře v ne moc pěkné restauraci, ale jídlo i obsluha fajn. Celkově jsme byli spokojeni.
5/5  
(Dagmar Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2021
Jsme spokojeni se službami, personálem a hotel mooooc krásný. Strava výborná nemůžu nic vytknout. Jen parkování auta jsme měli mimo hotel nebylo už místo.
5/5  
(Veronika A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 9. 2021
Byli jsme velmi spokojeni, personál příjemný, snídaně bohaté, večeře nedaleko hotelu byly také dobré a na všem se dalo domluvit. Wellness jsme si užili. Rádi se zase vrátíme.
4/5  
(Anna B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 9. 2021
K celému komplexu hotelu Corona nelze říci jediné negativum. Vybavení, obsluha, informovanost personálu, snídaně, každodenní úklid, wellness, parkování i dostupnost atd., prostě super. Velké mínus bohužel je za večeře, které jsou domluveny v jiné restauraci. Měli jsme pobyt na 4 dny a výběr z omezeného menu, resp. samé smažené nebo omáčky, stejná polévka i dezert, jsou opravdu tragédií. Dalo by se možná i pochopit, kdyby neexistoval jiný jídelníček pro hosty Corony a jiný pro "normální" objednávku. K němu jsme se dostali náhodou, když servírka, která byla na výpomoc, nám jej "omylem" předložila a následně téměř vyrvala z ruky, když zjistila, že jsme přišli na večeři z hotelu Corona. Doporučuji nabízet buď bez večeří nebo zajistit jinde.
4/5  
(Marie M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 9. 2021
Vše OkMěli jsme asi smůlu, ale kvalitu přinesené stravy v restauraci u Sedláčků musíme hodnotit záporně.
1/5  
(Martina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 9. 2021
Neomezený wellness nebyl neomezený, protože vstup do sauny byl možný, jen když nebyla obsazená vířivka, mimochodem voda v ní byla zatuchlá a asi dlouho nevyměněná, večeře hrozné, snídaně o něco lepší, ale neodpovídá 4*, plíseň ve sprše zrovna tak? Recepční nám přišla málo informovaná.
5/5  
(Milan Kubáč K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 9. 2021
Vše proběhlo k naší spokojenosti.
5/5  
(Milan S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 8. 2021
Prostředí hotelu na velmi dobré úrovni, pobyt odpovídal popisu a vše bylo dodrženo, co bylo uvedeno na kupónu. Služby, strava, personál, vše na velmi dobré úrovni, všem zájemcům doporučuji.
3/5  
(Roman B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 8. 2021
Ohledně výletů je lokalita výborná, např. kousek od Českého Krumlova, což je nádherné město a další pro nás top Hluboká nad Vltavou - krásný pohádkový zámek. Jinak v hotelu vše ok, jen nás zaskočilo ohledně hygienických důvodů, že v privátní vířivce se střídají páry po hodině, aniž by se vypustila a napustila čistá voda jako v druhých wellness je zvykem.
4/5  
(Barbora Ž. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 8. 2021
Privátní wellness pouze hodinu a žádné další neomezené wellness jak bylo psané ve voucheru už jsme neměli. Velký hluk z okolí, ale jídlo super.
5/5  
(Olga U. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2021
Skvělý pobyt přesně podle nabídky. Vstřícná obsluha, snídaně dostačující. Musím pochválit možnost vířivky, sauny, solárka a posilovny. Příjemné místo.
5/5  
( Monika Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 7. 2021
Krásná lokalita, personál naprosto boží, všude hodně skvělých památek a zámků.
5/5  
(Viktor P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 7. 2021
Všechno bylo perfektní, moc děkujeme:)
4/5  
(Karel P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 7. 2021
Hotel, služby hotelu, snídaně hodnotím velice kladně.Večeře v restauraci U Sedláčků rozhodně kazí dojem poskytovaných služeb.
4/5  
(Marie L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2021
Spokojeni moc, jen chybí parkoviště pro hosty hotelu a uvítali bychom u sauny spíše bazének než sprchu. Ale jinak spokojenost. Personál moc milý, strava dobrá.
4/5  
(Jana H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 7. 2021
S pobytem jsme byli spokojeni, splnil naše očekávání.Pouze v popisu hotelu chyběla informace, že na pokojích je lednička. Objevili jsme ji náhodou.
5/5  
(Kateřina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 6. 2021
Krásné prostředí, lokalita, málo lidí, milý personál.
4/5  
(Frantisek H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 6. 2021
Na recepci paní Anička byla nejlepší recepční, kterou jsme kdy měli a poznali. Klobouk dolů.
5/5  
(Renata Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 10. 2020
Hotel moc fajn, menší příjemný. Pokoje hezké, čisté, veliká tv. Personál velmi milý a vstřícný. Snídaně dobrá, večeře vynikající a opět úžasný personál. Večeře hned za rohem v ulici, výběr asi z 10 jídel. Wellness krásný, čistý. V okolí mnoho výletu, zříceniny hradu, Lipno Krumlov, Rožmberk. Jistě pojedeme za rok znova, tentokrát i s dětmi. Nemůžu nic vytknout.
5/5  
(Marie J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 10. 2020
Absolutní spokojenost
5/5  
(Šárka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2020
Pobyt byl příjemný, personál milý a ochotný. Se stravováním jsme byli také spokojeni. Vše proběhlo bez problémů, k naší plné spokojenosti.
5/5  
(Izabela Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 8. 2020
Hotel je pár metrů od náměstí v klidné uličce. Pokoj byl hezký, útulný a čistý. Recepční byla velmi milá a ochotná, vše nám vysvětlila hned a hned jsme si domluvili vířivku. Ta byla super až na teplotu vody, ta mohla být teplejší. Večeři jsme měli v restauraci o ulici dál, výběr byl opravdu slušný (z dvou polévek a šesti hlavních jídel a dvou dezertů). Snídaně byla příjemná, přímo v hotelu formou bufetu. Navštívili jsme rozhlednu na Hradišťském Vrchu. Škoda, že pršelo, nebylo toho tolik vidět, ale i tak to byl krásný výhled. V protější kavárně byl večer i koncert a na náměstí další. Stihli jsme při cestě i návštěvu Krumlova. Určitě to byla příjemná návštěva a relax. Jediné co bych příště uvítala, chyběla informace ohledně masáže, musíte si ji zarezervovat dopředu, masér není v hotelu a musí být proto domluvený dříve než přijedete. Jinak vše super.
4/5  
(Kamil V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 8. 2020
Pobyt, strava, wellness vše super.
5/5  
(Alena M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 8. 2020
Příjemné prostředí, čisto, milý personál.
5/5  
(Antonin Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2020
Naprostá spokojenost. Paní recepční Hošková - člověk na svém místě. Wellnes skvělá záležitost - sauna perfektní. Strava výborná a večeře v Restauraci u Sedláčků balzám pro žaludek. Doporučuji všem.
5/5  
(Anna K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2020
The staff was very friendly, the room was tidy and nice. We didn't use wellness. I didn't really like the restaurant where we were sent for dinner, but the food was good. Breakfast was ok. Would stay again.
3/5  
(Scarlett Victoria G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2020
Hotel byl v pořádku, ovšem rozhodně neodpovídá kvalitě 4*, spíše 3*. Snídaně základní bufet (což při této situaci ohledně corony a zřejmě malé vytíženosti hotelu, chápu )Deklarovaný minibar na pokoji nedoplněn, pouze prázdná lednice. Absence čehokoliv na přípravu čaje nebo kávy. Nicméně velmi oceňujeme možnost mít s sebou psa a pro dítě nám byla připravena ustlaná dětská postýlka (děkujeme).Jen bych ráda upozornila, tě stravování v nasmlouvané restauraci je katastrofa! Na výběr je každý den z toho samého, vše tučná jídla nebo jídla bez chuti. Polévka z kostky. Cena menu je restaurací psaná 90 Kč, což tedy bohužel skutečně odpovídá kvalitě. Nicméně nechápu, jak může 4* hotel poslat svoje hosty na večeři do takové putyky. Po smažáku jsem se celou noc svíjela v křečích (polotovar, chutnal divně ale protože jsem polotovar nikdy nejedla a nevěděla jak má chutnat, nenapadlo mě, že by byl třeba zkažený). Nabídku jídel asi nebudu ani komentovat. Pokud jíte alespoň trochu zdravě, tak se zde nenajíte.Jinak privátní wellness fajn, chválím milou obsluhu na recepci, která nemá problém půjčit konvici nebo dát lahve do mikrovlnky na sterilizaci.Nicméně za nás nevydařený pobyt a nemáme v plánu se za tuto cenu vracet. Doporučuji hotelu změnit restauraci na večeře.
5/5  
(Ladislav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 8. 2020
Příjemní lidé, usměvaví a ochotní. Všechno, co jsme měli na poukazu jsme dostali. Výborná strava. Moc děkujeme za příjemný pobyt.
5/5  
(Renáta H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 8. 2020
Velmi ochotný personál, pokoje čisté. Snídaně výborné, večeře výběrem z bohatého menu, velmi chutné. Byli jsme mile překvapeni.
5/5  
(Hana N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2020
Spokojenost s ubytováním, službami a čistým prostředím.
5/5  
(Eva O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 7. 2020
Hotel v malebném městečku s plno kulturními památkami v dosahu. Pobyt odpovídal popisu, vše splněno. Personal byl velice milý. Restaurace v níž byla večeře na pohled obyčejná, ale moc dobré jídlo a milá obsluha. Doporučím zajet k Lipnu na stezku korunami stromů.
4/5  
(Milan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 7. 2020
Velmi spokojenost s personálem, výborné snídaně a wellness + fitko na velmi slušné úrovni.

Právě v prodeji pro Hotel Corona ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet