Recenze a hodnocení: Hotel Bezděz *** (Severní Čechy)

4/5
(Celkem 4 hodnocení)Skvělé
Staré Splavy, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

2/5  
(Petra V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 8. 2023
Prostředí dost retro zastaralé. K pobytu měli byt kupony (slevy) ale žádné jsme nedostaly. Komunikace personálu nulová. Po zaplacení místního poplatku 180 Kč se paní na recepci ani neobtěžovala vrátit 20kč. Snídaně taky slabé. Džus se nedal pít, přišlo mi to jak když v tom někdo vymáchal hadr na nádobí. Večer před odjezdem už netekla teplá voda a ráno už netekla vůbec, tudíž ani WC nesplachovalo, určitě hotel nedoporučuji!! Ještě pláž pod hotelem zpoplatněna 180 Kč na osobu na den i když se chcete jen podívat nebo si dát něco k pití. Za mě už nikdy!
4/5  
(Libuše G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2023
Hotel působí vybydleným dojmem /kulhající dvířka na nábytku, roztrhané prostěradlo, semtam opadané desky obkladu na fasádě, venku i uvnitř inzerovaná sauna a masáže, ale funkční jen bazén. Vhodná by byla malá lednička na pokoji např. jogurty, sýry pro děti. Personál příjemný, jídlo až na jednu výjimku super.
5/5  
(Roman H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 8. 2023
Prostředí hotelu je skvělé. Hotel je trochu retro,ale personál vynikající. Jediné mínus je,že jsme nedostali slevové kupóny. Jinak tento pobyt můžeme jenom doporučit.
5/5  
(Daniela S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2023
Vše bylo akorát,poměr kvality a ceny v pořádku. Nadstandardem bych označila bazén,který je sice chladnější,ale velmi příjemný. Snídaně velmi dobré,pestré. Hotel dýchá starými časy,člověk si vzpomene na školu v přírodě,ale v dobrém. každý pokoj má balkon,což je také velké plus.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet