Recenze a hodnocení: Hotel Bauer ****Superior (Beskydy)

4,4/5
(Celkem 38 hodnocení)Skvělé
Staré Hamry, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4/5  
(Jiří K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 4. 2022
ok
4/5  
(Michal H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 9. 2018
Odpovídající cenové úrovni. Bohužel druhý den začalo pršet, takže to celé trochu pokazilo. Jinak prostředí hotelu bylo dobré a personál ochotný.
2/5  
(Dagmar B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 9. 2018
Nikdy v životě - nedoporučuji, velké zklamání, ubytování strašné, nevyhovující wellness pobytu. Wellness neodpovídající, mokré podlahy, zima, špatný přístup k jednotlivým částem. Jenom strava dobrá.
5/5  
(Šárka J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 8. 2018
Velmi spokojeni, ideální prostředí pro děti.
4/5  
(Drahomíra J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2018
Prostředí hotelu na jedničku, jen ubytování v chatkách byl trošku jiný odvar.
5/5  
(Michaela Roubalová R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2018
Super, vše bylo v pořádku. Wellness jsme měli dokonce dle hotelu od 10-21h. V poukazů bylo napsáno jen do 17h. Ale byli hodní a nechali nás tam. A poslední den jsme zjistili, že je v ceně i sauna...tak aspoň manžel jednou zkusil. Navíc v sobotu pustili dětem v konferenční místnosti pohádku - jako kino. Vše zaměřené na děti - po příjezdu dostali žluté pásky na ruku, aby mohly využívat animační programy. Ale ty jsme bohužel nestihli....v okolí je toho hodně k vidění - obůrka, pašerácká stezka, lanový park, vodní svět a velký letní park...trampolíny zorbing, detské koutky- hlavně v restauraci k nezaplacení pro našeho malé raubíře, který neposedí....je tam opravdu velké vyžití pro děti (my máme děti 2 a 8 let). Přes den animátoři rozdávali zdarma!!! Na osvěžení meloun, což byla super svačinka. Jedinou výtku bych měla k těm odpadkům na dvoře za hotelem....procházeli jsme tama pokaždé, když jsme chtěli do wellness a do hotelu....není to zrovna hezky pohled na přeplněné popelnice a černé pytle....za 4 denní pobyt tam nebyli ani jednou popeláři a odpadky se kupily....ale to je jen taková drobnost...dovolenou nám to nezkazilo...počasí nám vyšlo....jídlo výborně,...vše na jedničku!
4/5  
(Bedřiška a Petr Ř. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 8. 2018
Líbilo se nám, strava výborná, wellness výborný, ubytování horší, personál hotelu výborný.
4/5  
(Ján K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 8. 2018
Okolí hotelu bylo velmi pěkné, se zařízením pokojů už to bylo horší i na depandance. Lůžka jsou už hodně dlouho za zenitem, chtělo by to nějakou investici i na turisty dost spartánské. Jinak personál vstřícný a ochotný a co se týká stravy tak velmi chutná a v dostatečném množství. Kudry
3/5  
(Božena Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 7. 2018
Docela dobré jídlo, snídaně byly super - to se člověk opravdu najedl, ale ubytování, no chtělo by to nové polštáře. Po přečtení předchozích hodnocení jsme si vzali svoje a postele. No i pro turistu to musí být maso, takhle rozlámaný ráno vstávat. Jinak čisto.
4/5  
(Marcela K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2018
Ano.
4/5  
(Barbara L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 7. 2018
Prostředí hotelu bylo velmi příjemné, kladně hodnotím zejména dětský letní park včetně lanového parku, horší byly snídaně, kdy personál neuhlídal čerstvost potravin a nabízel starý chleba a prošlé máslo, večeře však byly velmi chutné. Wellness hodnotím nejlépe, zejména pak saunový svět a whirlpool 38°C. Personál byl vstřícný a ochotný, na výlety lze zajet do Rožnova pod Radhoštěm do dřevěného městečka, na Pustevny a Radhošť, do Ostravice na dům Petra Bezruče, na vodní nádrž Šance ve Starých Hamrech, kdo vydrží výšlap, tak doporučuji i Lysou horu.
5/5  
(Marta Šašková Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 7. 2018
Bydleli jsme v Depandencu hotelu Bauer. Jedná se o studio, které má dva pokoje po třech postelích, vlastní koupelnu a WC. Vybavení je strohé, ale všude čisto. Personál od recepčních, přes obsluhu v restauraci po úklid příjemný, přístup profesionální. Jídlo chválím nejvíce. Snídaně formou švédského stolu, večeře formou výběru ze tří jídel. Vřele doporučuji.
5/5  
(Dita Šašková Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 7. 2018
Prostředí hotelu velice pěkné, chodili jsme tam na snídaně a večeře. Jídlo vynikající, personál velice příjemný. Ubytováni jsme nebyli přímo v hotelu, ale v Depandence - chatě Javořina, zařízení zastaralé, ale všude čisto.
3/5  
(Miroslava B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2018
Proleželé matrace, druhý den netekla teplá voda, všechna jídla obsahovala tvrdá masa, snídaně byla dobrá, obsluha pomalá, dlouho jsme čekali na jídlo, wellness perfektní.
5/5  
(Jiří F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 7. 2018
Všechno ve velmi dobré kvalitě, lze doporučit rodinám s menšími dětmi, je tam pro ně zábava i péče. Výborná strava včetně vynikajících dezertů. Blízko lanovka, jezdí prakticky pořád. Od ní lze provádět nepříliš náročné výlety na místa dalekého rozhledu nebo malebné vodní plochy. Lze doporučit thajské masáže přímo v hotelu + bazén s ovladatelnými vířivkami. Na blízku výborná cukrárna s výběrem kvalitních zmrzlin.
4/5  
(Vladimír H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 7. 2018
Vše podle nabídky, spokojeni.
4/5  
(Bohuslav G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 7. 2018
Vše odpovídalo popisu, prostředí se nám líbilo, byli jsme spokojeni.
4/5  
(Dita R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 7. 2018
Hotel super, personál ochotný, spolehlivý. Strava luxusní, wellness skvělé, krásné prostředí, čisto. Ve wellness by měli návštěvníci více dodržovat návštěvní řád (vstup dětí do sauny s plavacím kruhem je opravdu špatně). Na pokoji bylo umyvadlo umístěné velmi nízko (tak pro děti z MŠ) a chyběl velký ručník. To nám však pobyt nijak nemohlo zkazit :-).
5/5  
(EVA O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2018
Bylo naprosto super, úžasné pro děti.
4/5  
(Kateřina Tomíšková T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2018
Výborné jídlo, obsluha, wellness úžasné. Jen ubytování na depandancii je velmi jednoduché a náročnější klient si moc neodpočine. Pro mne všechny služby vyvážily horší ubytování.
4/5  
(Libor P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 7. 2018
Prostředí hotelu je fajn, pro děti spoustu atrakcí (lanové centrum, trampolíny atd.) Strava byla výborná, velmi dobré večeře. Wellness bylo také OK, po celodenním výletě přišel bazén a sauny vhod. Jediná výtka postele a sprcha, ale věděli jsme, že budeme ubytováni v depandanci. Takže celková spokojenost.
4/5  
(Jaroslav F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 7. 2018
Ubytování jednoduché, ale naprosto dostačující, nejel jsem tam, abych strávil celou dobu na pokoji. Strava - snídaně formou bufetu - naprosto vyhovující, bohatý výběr (uzeniny vajíčka, sýry, pečivo, jogurty, teplé i studené nápoje, ovoce), z mého pohledu horší výběr servírované večeře (z nabízených jídel, bych si nikdy nic neobjednal), uvítal bych i večeři formou bufetu. Wellness centrum v naprosté pohodě - plně spokojen, bohatě vybavený dětský svět -přítomnost instruktorů. Personál milý a ochotný. Ceny odpovídající. Letní pobyt bych doporučoval pro rodiny s dětmi. Zimní nemohu posoudit. V okolí jsou krásné lesy.
5/5  
(Lucie H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 7. 2018
Byli sme spokojeni a děti si to moc užili.
5/5  
(Marketa K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 6. 2018
Strava výborná, personál ochotný, bazén hezky.
5/5  
(Miroslava P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 6. 2018
Krásný wellness, výborné jídlo a příjemný personál. Doporučujeme.
5/5  
(Dana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 6. 2018
Pobyt se nám velmi líbil. Personál příjemný. Ubytování v Dependenci Hořec splnil naše očekávání. Měli jsme 3 vnoučata, pro které je tento areál jakoby šitý na míru. Wellness s bazénem a vířivkou byl příjemný. Nikomu se nechtělo domů. Velmi doporučuji jak pro rodiny s dětmi, tak i starší generaci.
4/5  
(Zdenka L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 6. 2018
Okolí hotelu pěkné, personál milý, strava dobrá.
4/5  
(Petra K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 6. 2018
Prostředí hotelu bylo krásné, přizpůsobeno dětem, spousta atrakcí a zvířátek. Ubytování v chatě bylo nad očekávání. Služby hotelu byly na vysoké úrovni, snídaně skvělé, večeře dobré. Wellness bylo bez chyby. K plnému hodnocení nám chyběl přívětivější přístup personálu.
5/5  
(Táňa K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 6. 2018
Strava, wellness, ubytování bez připomínek.
5/5  
(Táňa K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 6. 2018
Strava, wellness, ubytování super.
5/5  
(Táňa K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 6. 2018
Spokojenost.
5/5  
(Michaela V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 6. 2018
Byli jsme velmi spokojeni.
5/5  
(Jana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 5. 2018
Jednoduše super, krásná příroda, prostředí, příjemná obsluha, lanovka naproti. Nemam co vytknout.
5/5  
(Tomáš B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 5. 2018
Prostředí je vhodné i pro rodiny s dětmi. Možnost výletů po okolí a pak příjemný odpočinek v místním wellness. S jídlem a ubytováním jsme byli velmi spokojeni a všem doporučuji.
5/5  
(Lucie H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 5. 2018
Vše bylo suprovní, můžu vřele doporučit.
5/5  
(Hana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 5. 2018
Velmi příjemný personál, super služby.
4/5  
(Libor Jakubec J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 5. 2018
Okolí hotelu, strava a wellness naprostá spokojenost. Připomínku mám k matracím na posteli a také polštáře už něco pamatovaly. Celkový dojem OK.
5/5  
(Markéta B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 5. 2018
Všechno bylo super byly jsme nadmíru spokojení.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet