Recenze a hodnocení: Hotel Baťov *** (Severní Morava)

3,3/5
(Celkem 44 hodnocení)Dobré
Otrokovice, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4/5  
(Lenka D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 7. 2022
Prostředí hotelu se nám líbilo,obdrželi jsme vše co bylo nabídnuto,služby a strava v pořádku,největší pochvala patří paní recepční,velice dobře se o nás starala a všem našim požadavkům nám vyhověla,měli jsme kola,takže doporučuji krásný výlet po cyklosteskách do Kroměříže,Napajedla,Spytihněv a výlet lodí po řece Moravě,jeden den jsme strávili na jezeře Štěrkáč,prýma koupání,půjčovna šlapadel atd.,moc se nám všude líbilo
3/5  
(HELENA R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 9. 2021
Pobyt by byl v pořádku, málo hostů, málo personálu. Paní recepční výborná a ochotná.
1/5  
(Kateřina V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2021
Atraktivní lokalita, bohužel ubytování velké zklamání. Měli jsme dva pokoje .. Pokoje byly neudržované, už se tam asi dlouho pořádně neuklízelo, prostěradla roztrhaná, malá. Vůbec netekla teplá voda. Byli jsme v podzimním deštivém období, vytápění nefungovalo, přes stará okna foukalo (tž v pokoji vysoká vlhkost, zima). Za ty peníze jsme nečekali žádný luxus, ale že to bude takový masakr, tak to nás taky ani nenapadlo. Co se týče stravy...jako chutná v celku byla, ovšem vzhledem k úrovni pokojů, raději si netroufnou pomýšlet jak asi vypadá zázemí kuchyně. Odjížděli jsme dříve.
4/5  
(František S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 6. 2021
Na pokoji nedostatečně uklizeno (prach, nevyluxováno).
5/5  
(Petr D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 10. 2020
Hotel byl klasický socialistický, ovšem personál fungoval na 1.
5/5  
(Jarka L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 9. 2020
Personál hotelu byl velice ochotný a příjemný, pokoje jsou velké se vším vybavením uvedeným v nabídce. Paní z informací mi telefonovala, zda pobyt platí. Jsme spokojeni, pouze jeden nedostatek: koberce by zasloužily vyčistit nebo vyměnit. Lednička na pokoji v letních dnech je vynikající.
3/5  
(Jana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 9. 2020
Hotel, jak z první světové, snídaně podávané formou bufetu, večeře servírované, bez předem uvedeného jídla, když jsme dostali rýží s masem a s hříbkovou omáčkou, zklamání!!! Ne každý má rád hříbky. Paní na recepci při příjezdu nesdělila žádné informace, museli jsme se zeptat sami, aby jsme se alespoň dozvěděli kde budeme jíst. Celý pobyt v tomto hotelu podprůměrný. Okolí hotelu, díky cyklostezce výborný.
2/5  
(Lenka L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 9. 2020
Pobyt, neodpovídá obrázku, klame. Vstupenku do Zoo, proplatili částečně. Okolí hotelu i hotel strašný. Personál vstřícný a ochotný. Nikomu, bych nedoporučila.
4/5  
(František Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 9. 2020
Celkem na dobré úrovni, i když celkový stav budovy je dosti omšelý.
4/5  
(Daniela B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2020
S ubytováním jsme spokojeni, snídaně výborné a večeře v 17 hod.- 18. hod. byly v čase, který nám nevyhovoval (o hodinu déle). Personál hotelu výborný. Výlet do ZOO Zlín s dětmi, dostupný autobusem.
1/5  
(Veronika T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 8. 2020
Ubytování bylo natolik otřesné, že jsme se krátce po příjezdu opět odhlásili a z ubytování odjeli. Hotel Baťov jistě zažíval své doby slávy, nyní však, ač je vidět snaha majitelů o zlepšení aktuálního stavu, je něčím mezi ušmudlanou ubytovnou, hotelem a zařízením pro různé podniky, od Tipsportu, přes vietnamskou restauraci nebo posilovnu, po zašlou diskotéku. Ze zadní strany je zdemolován a počmárán grafity, kolem dokola je obklopen zvláštními individui, díky nimž jsme se po setmění neodvážili vyjít ven a obávali jsme se, jestli do rána před hotelem přečká i naše auto. Při příchodu do vnitřních prostor nás hned zasáhl zvláštní zápach zatuchliny a staroby. V pokoji, ač přes zjevnou snahu personálu o úklid, si nešlo nevšimnout hromádek mrtvého hmyzu kolem oken, prasklin na zdech, opadané výmalby a celkové zašlosti pokoje....Rozhodně bych toto nedoporučila jako místo pro pobyt na dovolené, kde si chcete pobyt užít a odpočinou si, nebo kam byste se po celodenním výletování rádi vrátili. Chválím vstřícnost a milý přístup personálu, výše uvedená negativa nám však nedokázal vykompenzovat. Naší chybou je, že nám mělo být podezřelé, kolik málo fotografií venkovních i vnitřních prostor u nabídky máte. Cena ubytování bohužel ale rozhodně neodpovídá kvalitě. Po druhé už podobnou chybu, abych jela na jakýkoliv pobyt s Travelking a takto vyhodila peníze, určitě neudělám.
3/5  
(Antonin Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 7. 2020
Dobrý
4/5  
(Kamil K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 7. 2020
spokojeni
3/5  
(Jaroslav C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 7. 2020
Nebyl výběr večeře že dvou jídel jak bylo uvedeno.
2/5  
(Andrea J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2019
Celou dobu pobytu netekla teplá voda, netopili i když byl konec října v noci teplota na pokoji 13°C, při stížnosti nám dali elektrický ohřívač. Jídlo nám chutnalo. Čistota na 3 hvězdy hrozná.
5/5  
(Radana F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 9. 2019
Vše na jedničku
1/5  
(Darina Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 9. 2019
Hotel je v katastrofálním stavu, pokoje špinavé (špinavý flekatý koberec, propálené matrace). U jídla byli nedostačující porce, žádný výběr ze dvou jídel, k večeři jsme dostaly jeden večer špagety s míchanými tekutými vejci. Takové jídlo neodpovídá hotelu se třemi hvězdičkami. Jediné pozitivum byl příjemný personál a pěkné okolí. Dovolenou bych hodnotila jako nejhorší na které jsme kdy byly!
3/5  
(Bc. Marketa H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 8. 2019
Je to starší hotel, menší porce při večeři, jinak vše dle popisu.
4/5  
(Antonín B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 8. 2019
Vše OK
3/5  
(Jiří Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 8. 2019
Personál hotelu příjemný, strava špatná. Pokoje pěkné, ale hotel ze zadní strany oprýskaný. Za hotelem pěkné dětské hřiště, kolem hotelu krásné parky.
1/5  
(Martina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 8. 2019
Prostředí hotelu se nám vůbec nelíbilo, dokonce jsme zvažovali odjet. Hotel je z části ubytovna dělníků. Jídlo neodpovídalo popisu. První večeře i druhá večeře byla hrášková polévka. Při první večeři nebyl výběr ze dvou jídel, což bylo v popisu. S pobytem jsme byli velmi zklamáni.
2/5  
(David M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 8. 2019
Bohužel za nás musím říct, že pobyt naprosto neodpovídá popisu ani fotografiím na vašem portálu. Hotel je v současné době spíše ubytovna cizích státních příslušníků. Pokoj, ve kterém jsme byli ubytovaní neoplíval příliš čistotou. Na vině není personál, ale přístup majitele. Nejlepší časy má již dávno za sebou. Stejně jako celý hotel. Byl cítit odpad (zřejmě někde prosakoval) okno se nám nakonec podařilo aspoň z části otevřít. Wifi připojení je k dispozici pouze v restauraci Flóra, jinde prostě není. Snídaně byla kapitola sama pro sebe. Každý den to samé, jeden suchý salám, stejná šunka i sýr. Pokud jste si přivstali tak vajíčka i párek, ale ty, už většinou nebyli. Večeře na tom byly trošku lépe. Paní na recepci nebyla moc příjemná, ostatní personál ano. Součástí hotelu je mimo jiné jisté pivní zařízení, které se nám postaralo o poslední bezesnou noc. Shrnuto, podtrženo popis naprosto neodpovídá poskytnutým službám.
1/5  
(Ivana N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 8. 2019
Jedním slovem: katastrofa! I když jsem procestovala hodně a nejsem náročný klient, tento pobyt rozhodně nedoporučuji. Nejostudnější na všem byla strava a neprofesionální obsluha - uklízečka a servírka v jednom - na place v oblečení uklízečky, fuj! Naprostá neúcta k hostům. Pan Baťa se musí v hrobě otáčet! Do hotelu bych poslala hygienu a ČOI. Přečtěte si recenze hotelu na jiných webových stránkách a bude vám jasné, o čem mluvím.
5/5  
(Irena H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 7. 2019
Krásný hotel, příjemný personál a skvělé umístění. Nedaleko ZOO, botanická zahrada a doporučujeme Libereckou výšinu.
4/5  
(Václav J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 7. 2019
Hotel je starší ale docela v pohodě.
1/5  
(Markéta B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 7. 2019
Prostředí hotelu na 21.stol. otřesné. Snídaně ani večer neodpovídají popisu. Vstup do zoo si musíte zakoupit sami, pak vám ho proplatí. Pokoj s manželskou postelí (dvě přistýlky vedle sebe). Personál velmi ochotný, snaží se dohnat rekonstrukci která proběhla před 20-ti lety.
5/5  
(Jaroslav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 7. 2019
spolojen
2/5  
(Jana F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 7. 2019
Neodpovídá 3 hvězdám. Neudržovaná terasa ,okna, velice malý sprchovací kout, zastaralá TV, znečistěný koberec, 3 dny nefunkční výtah.Nebyly bufetové snídaně ani výběr ze 2 večeří.Personál snaživý.
3/5  
(Jitka V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2019
Budova hotelu je ve velmi zanedbaném stavu. Pokoje jsou dobré, jen se nám loupala omítka. Bylo čisto a personál byl příjemný. Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno, jenom nebyl výběr k večeři. Snídaně byly bohaté a doplňované. Tipy na výlet: Zoo Lešná, koupaliště v Otrokovicích, Baťův kanál, Kroměříž, Velehrad, Modrá,...
3/5  
(PETR G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2019
Poměr ceny a nabídky + vstupenka do zoo, spokojenost. Chování personálu, ochota atd., spokojenost.Jídlo, personál v restauraci, spokojenost.Avšak pár postřehů, které mohou snížit hodnocení u některých zákazníků.1. Nefungující výtah po několik dní2. Nefungující, tedy postrádání teplé vody po celou dobu pobytu. Zarážející v dnešní době.3. Čistota v pokoji na první pohled ano ale nesmíte se mrknout pod a za postel, nechutné.4. Rozpadající se okna, stáří asi přes 30 let?5. Čistota v restauraci a takový nespořádaný chod, prach na židlích u opěradla neutíral nikdo mnoho týdnů či měsíců. Podlaha nezametená, nevytřena, kousky jídla pod stoly, neuspořádané talířky na stolech atd. Vše ukazovalo na málo času a personálu a také na slabé kontroly v tomto hotelu.My s manželskou však rádi přijedeme znovu, lidé jsou tu příjemní.
3/5  
(Yveta N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 6. 2019
Hotel hezký, personál ochotný ale stravování na velice nízké úrovni. Gastronomie se zastavila někde v minulém století. Dopoledne nevěděli jaká bude nabídka ze 2 jídel večer.
2/5  
(Zdeňka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 5. 2019
Nebyl výběr ze dvou jídel, jak bylo prezentováno. Netekla teplá voda, v celém hotelu se netopilo. Spali jsme v mikinách. Za sebe můžu říct, že tohle jsem ještě nikde nezažila. Personál vstřícný a ochotný.
2/5  
(Jana M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 5. 2019
Na Batově jsme byli letos už po sedmé. Je tam velice krásná příroda a na kola ideání. Minulý rok jsem již nebyla spokojená a letos se to opakovalo, takže s tímto pobytem končím. Co je tam ty dva roky nová provozní, tak je to katastrofa jídlo jak v nejhorší nádražní restauraci maso v syrovém stavu nemá ani 10 dkg. Paní kuchařka vaří dobře, ale nemá z čeho. Personál velmi milý, vstřícný to si nemůžeme stěžovat. Když srovnám prvních pět let a tady ty dva roky je propad 60 procent bohužel při současném vedení pobyt nedoporučuji. Bylo by dobré ověřit si skutečnost
2/5  
(Miloš D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 5. 2019
Pokoj pěkný a čistý, prostředí hotelu 2 kategorie, strava servírovaná a průměrná. V celém hotelu zima, jelikož už netopili a voda tekla jen studená. Po 20hod. nekoupíte v hotelu a okolí téměř nic.
5/5  
(Petr V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 4. 2019
V hotelu neuvěřitelně přátelské prostředí. Po letech jsem opět měl pocit, že jsme vítáni.
4/5  
(Jan U. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2016
Až na malé nedostatky, celkem spokojeni. Jsme nenároční.
4/5  
(Jan L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 8. 2016
Ubytování i služby odpovídaly úrovni hotelu. Byla zde možnost uschování kol.
5/5  
(Eva M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2016
Prostředí odpovídalo popisu, vše jsme obdrželi co bylo v nabídce. Byli jsme moc spokojeni.
5/5  
(Václav N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 6. 2016
Naprostá spokojenost
5/5  
(Josef Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 6. 2016
Se vším jsme byli velmi spokojeni.
4/5  
(Helena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 6. 2016
Prostředí pěkné, jen by zadní část hotelu by bylo potřeba opravit.Snídaňové menu by mohlo být pestřejší a né každý den stejné.Personál v pořádku.
5/5  
(Zuzka Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 5. 2016
Vše odpovídalo popisu,prostředí ,personál a služby super,naprostá spokojenost,výlet jsme stihli pouze dinopark a zoo Zlín,

Právě v prodeji pro Hotel Baťov ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet