Recenze a hodnocení: Hotel Altis Rezort **** (Orava)

4,7/5
(Celkem 7 hodnocení)Skvělé
Námestovo, Slovenská republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Karel K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 4. 2018
Moc se nám líbilo, výborné sportovní vyžití včetně zimáku, dobré jídlo,hezké ubytování a moc milý personál včetně správce a kuchaře, kteří by zasloužili pochvalu.
5/5  
(Lucie K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 3. 2018
S pobytem jsme byli maximálně spokojení. Krásný čistý hotel, vynikající jídlo, ale co bylo největší pozitivum byl neuvěřitelně milý a vstřícný personál - s takovým jsem se opravdu ještě nesetkala. Samozřejmě příjemný vyhřívaný bazének a sauny a k tomu zimní stadion bylo také velké plus. Vše bylo pořádku, to co bylo na kuponu jsme obdrželi. Můžeme jen doporučit!
5/5  
(Marek H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 3. 2018
Moderní a útulný hotel s velkým sportovním zázemím, wellness a hlavně milým a ochotným personálem. Skvělá kuchyně, bruslení bylo taky super.
5/5  
(Miroslav Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 3. 2018
Skvělý, moderní hotel, milý personál, super jídlo, skvělé vyžití - fitness, ledová plocha, wellness.
5/5  
(Petr S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 12. 2017
Super pobyt, dostali jsme vše jak bylo uvedeno. Prostorný wellness, vynikající kuchyně. Jediné co nás mrzelo, že během našeho pobytu nebyl k dispozici instruktor na střelnici.
3/5  
(Martin N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 11. 2017
Informace, které jsme obdrželi na kupónu se ukázaly být v několika případech značně zavádějící, například nabídka některých aktivit, jež měly být v ceně pobytu, byly na místě zpoplatněné, další byly časově velmi nevýhodně omezené k návštěvě. Průměrná byla strava a naprosto neuspokojivá pak obsluha a celkové chování personálu, kdy jste měli pocit, že jako zákazníci jste pro zaměstnance na obtíž.
5/5  
(Eva A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 10. 2017
Vše bylo naprosto v pořádku. Pěkný hotel, strava, personál bez připomínek.Výborný výlet do "Muzea kávy" - prospekt na recepci hotelu. Stejně tak Aquapark Oravica.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet