Hotel Alf ***

Hotel Alf ***

Žižkovo náměstí 2, Borovany
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
70 m
Zastávka
0,3 km

O ubytování

Rodinný Hotel Alf *** se nachází v srdci jižních Čech v Borovanech - přímo na náměstí a vedle kláštera. Do Třeboně je to odtud 18 km, České Budějovice jsou vzdálené 20 km a Český Krumlov plný UNESCO památek pak 31 km. Kousek to budete mít do ZOO Dvorec a do Brouskova mlýna.

Kde budete spát?

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s telefonem, WiFi připojením a vlastním sociálním zařízením. Některé pokoje mají k dispozici televizi.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je prostorná restaurace, kde si pochutnáte na polopenzi. Snídaně si poskládáte sami z bufetových stolů, na večeři dostanete polévku a vyberete si ze tří hotových jídel. Součástí restaurace je také taneční parket a letní terasa.

Kde budete relaxovat?

Relaxaci si užijete v novém wellness centru s vířivkou (36 °C) a 3 druhy saun (finská, bio, parní). K dispozici je také Kneippův chodník, vyhřívaná lavice (32 °C), polévací vědro a relaxační zóna s lehátky. Pokud si chcete užít trochu romantiky, můžete si doobjednat VIP vířivku MILK 02 s láhví Prosecca a užít si koupel v „ pramenu mládí“.