Recenze a hodnocení: Horský Hotel Sádek **** (Západní Čechy)

4,3/5
(Celkem 9 hodnocení)Skvělé
Díly, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,3/5

Personál

4,6

Interiér hotelu

4,2

Lokalita hotelu

4,6

Strava

4

Služby hotelu

4,7
3/5  
(Tomas K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 10. 2023
Dobrý den, interiér by postarší, hlavní chod k večeři nás neoslnil. Ve vířivce nefungovaly trysky a pokoj podprůměrný.. z fotek to vypadalo lépe.
Reakce hotelu
Dobrý den, pane Kroc, chceme vyjádřit naše upřímné politování nad Vaší nedávnou negativní zkušeností s naším hotelem. Zajištění pohodlí a spokojenosti našich hostů je naší absolutní prioritou, a proto nás Vaše zpětná vazba znepokojuje. Provedli jsme důkladné šetření Vašeho upozornění spolu s naším personálem. Ohledně vířivky doufáme, že jste si jí aspoň trochu užil. Přestože je zcela funkční, zdá se, že existovala nějaká záměna ohledně ovládání trysků na Vaší pravé straně. Věříme, že při příští návštěvě budete mít možnost tuto relaxaci plně vychutnat. Omlouváme se, že naše gastronomické nabídky, jako je dlouze tažená krkovička na černém pivě se šťouchaným bramborem a lívanečky jako dezert, nesplnily Vaše očekávání. Rozumíme, že vkusové preference se liší, ale budeme pracovat na tom, abychom mohli nabídnout širší škálu, která uspokojí různé chutě našich hostů. Týkající se zařízení hotelu, máte pravdu, že nemáme nejmodernější vybavení. Vaši stížnost budeme předávat majitelům a aktivně hledat možnosti pro modernizaci našich pokojů, zařízení a dalších služeb. Vaše zkušenost je pro nás poučením a inspirací k neustálému zlepšování. Ještě jednou se Vám upřímně omlouváme za Vaše nepříjemné zážitky během pobytu. Doufáme, že nám dáte příležitost napravit tyto nedostatky a že budeme mít možnost přivítat Vás znovu a poskytnout Vám skvělý pobyt, který si zasloužíte. S pozdravem, Jan Stejspal Ředitel hotelu Sádek
5/5  
(Nováková N N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 10. 2023
Vše bylo výborné
4/5  
(Lenka V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 7. 2023
V hotelu jsme byli pouze jednu noc, tak jsme toho nestačili moc vyzkoušet, ale líbilo se nám tam, personál příjemný, jídlo chutné.
5/5  
(Květa Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2022
Super
5/5  
(Martin Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 10. 2022
výborná strava
4/5  
(Edita K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 8. 2022
Hotel leží sice u silnice, nicméně na velmi na klidném místě. Parkování bez problémů, personál vstřícný. Nabídka švédských stolů k snídani je dobrá, bohatší výběr byl o víkendu. Večeře bez možnosti výběru jídla, ale chutné, jen porce by možná mohly být vzhledem k tomu, že se podává jen jeden chod, o trošku větší. Chlapy asi nezasytí :-) Určitě si vyrazte na Čerchov - pěšky, na kole, nebo busem, který jezdí od června do září. Výhledy i retro bistro stojí za to :-)
4/5  
(Ivana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 8. 2022
Krásné prostředí,slabší jídlo,
4/5  
(Jiřina S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 8. 2022
Vše bylo v pořádku, personál příjemný a ochotný
5/5  
(Milena Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 6. 2022
Pokoj čistý, útulný, jen postel byla mírně proležená a polštář postrádal náplň. Jinak vše ostatní bylo super, bez připomínek

Právě v prodeji pro Horský Hotel Sádek ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet