Recenze a hodnocení: Horská chata Arnika (Slovácko)

4/5
(Celkem 7 hodnocení)Skvělé
Březová, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

1/5  
(Soňa K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 6. 2017
Dobrý den, nespokojenost se týče jídla, na voucheru je uvedeno snídaně bufet - nebylo, večeře nejsou konzultovány s hosty (první den večeře vcelku v pořádku, ale druhý den byla rajská omáčka - velký alergen mělo by být konzultováno s hosty a knedlíky k omáčce asi paní kuchařka celý den ohřívala na slunci - naprosto okoralé a suché). Také wi-fi vůbec nebyla funkční.A co se týče ubytování dostačující, ale bohužel naprosto žádné soukromí, ze sousedních pokojů slyšíte naprosto vše jako kdyby snad ani žádná stěna nebyla.
Reakce hotelu
dobrý denv podmínkách voucheru je uvedeno že výběr jídel i snídanový raut je od 12 osob,což ve vašem případě nebylo,pokud máte nějaké omezení co se týče stravování měla jste vše konzultovat s námi při příjezdu což dělá 60% lidí kteří k nám jezdí.wifi běžně funguje .Podotýkám že jste nejeli do 4* hotelu,ale na horskou chatu což tomu odpovídá i cena.
4/5  
(Daniela K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 30. 5. 2017
Za tú cenu to bol veľmi pekný pobyt.
5/5  
(Jiří H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 5. 2017
Perfektní, skvělá dovolená, (na chatce nedostupné WIFI).
4/5  
(Milan T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 5. 2017
Obdržel jsem vše, co bylo uvedeno. Ubytován jsem byl na chatce, v horním patře, chata zjevně "vybydlená", nebyla možnost zapnout el. přímotop (alespoň v koupelně), přítomnost vos a pod. Personál ale snaživý + výtečná kuchyně. Na výlet se nabízí Velký Lopeník = krásná procházka a rozhledna.
5/5  
(Michal Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 5. 2017
Jednoznačně doporučuji, krásné prostředí, výborné jídlo.
5/5  
(Drahoslava B. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 7. 2. 2017
Skromné, ale veľmi milé a čisté ubytovanie, pripomínajúce naše detstvo v pionierskych táboroch, strava výborná, nijak "neošudená" , ochotný personál.
4/5  
(David Paroulek P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 2. 2017
Personál super, strava ok, místo krásné, ubytování původní, ale čisté, pro děti super. Akorát byla v apartmánu zima, topení bylo vlažné i při venkovních mrazech.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet