Vydejte se na pohádkovou dovolenou do penzionu s rodinnou atmosférou Alpenrose, který najdete v malebné rakouské vesničce Erpfendorf. Kromě parádní podívané na tyrolské vrcholky Vám tato lokalita zaručí spoustu zábavy po celé léto - užít si můžete golf, turistiku, cyklistiku nebo si jít zarybařit. Ubytování nabízí penzion ve stylově zařízených pokojích. V penzionu je hostům k dispozici také stylově zařízená restaurace spolu s barem. Tam si můžete užít skvělé jídlo všeho druhu - pochutnáte si jak na českých, tak i tyrolských a mezinárodních dobrotách. Během hezkých slunečných dní pak můžete relaxovat na zahrádce a kochat se pohledem na výjimečnou scenerii Alp s půllitrem českého piva přímo před sebou - točené pivo Pilsner Urquell totiž nabízí přímo v restauraci penzionu.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Vlado K.)

Som spokojný, že podnikanie v turizme preniká aj na stranu západnú a sú to naši podnikatelia. Mať pobyt bez jazykovej bariery je na nezaplatenie. Keď sa k tomu pridá aj ochota personálu, nie je nad to. Určite ma to láka zopakovať si to. Veľké plus zohráva aj finančná stránka za daný pobyt. Vďaka.

Skvělé (Věra H.)

Ochotný personál, vynikající strava, pěkná lokalita s možností mnoha výletů.

Vynikající (Martin Badin B.)

Prostředí hotelu je skromnější, ochota a vstřícnost majitele a jeho personálu spojená s výbornou kuchyní vše kompenzuje. Navíc jsme mohli vzít s sebou našeho pejska.