Recenze a hodnocení: Corso Boutique Hotel ****

5/5
(Celkem 2 hodnocení)Vynikající
Gyula, Maďarsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Sándor K. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnocení napsáno: 15. 11. 2023
Automaticky přeloženo (Zobrazit originál)
Ve dnech 05-10.11.2023 jsme s manželkou prožili fantastický pobyt v Gyule v hotelu Corso Boutique na 6 dní/5 nocí s polopenzí. Vše bylo zajištěno a obdrženo tak, jak bylo uvedeno ve voucheru. Poloha hotelu je skvělá. Vše je v docházkové vzdálenosti nebo krátkou procházkou. Personál je velmi milý. Recepční jsou usměvavé, ochotné a vše ihned vyřídí. Uklízečky jsou profesionální, slušné. Prostě zkušenost, že se vše leskne. Zařízení je moderní, elegantní, velmi útulné. Náš pokoj byl přepychový. Žádné zbytečné doplňky, nic přehnaného, ale měl vše, co v dnešní době potřebujete a očekáváte v potřebné velikosti. V porovnání s tím, co jsme zažili jinde, je v pokoji vynikající rozmanitost praktických možností osvětlení. Koupelna je také dokonale čistá, s útulným sprchovým sklem, toaleta vydezinfikovaná a utěsněná "sterilním" proužkem papíru. Široká nabídka ručníků různých velikostí, osušek, županů. Slibovaná WiFi a kabelová televize fungovaly bezchybně a bez přerušení. Dobře sloužil i minibar. Jídelna byla dobře vybavena. Kvalita jídel byla luxusní. Nabídka jídel a nápojů k snídani pestrá a bohatá, na kontinentální i anglickou linku nadprůměrná. Čerstvé, křupavé pečivo je fenomenální, připomíná nám dětství. Nabídka večeří byla také působivá, ale ještě více kvalita. Jeden chod nebo pokrm byl den za dnem chutnější než druhý. Ale i mezi nimi vynikala "Řeznická polévka" a "Sumec s koprem a tvarohem". Všechna čest šéfkuchaři. A personálu bufetu/restaurace za zdvořilou a rychlou obsluhu. Wellness centrum je vynikající a krásné. Sauny jsme nevyužili, ale velmi se nám líbila vířivka, aromaterapeutická místnost a solná místnost. Zkrátka, v hotelu jsme se měli skvěle - pět hvězdiček - už teď plánujeme výlet na příští rok. Mimochodem, Gyula je velmi pěkné, útulné a klidné město. Lidé jsou tu příjemní. Pokud budeme mít čas, tak hrad, zámek, Erkelův dům, Bols Café atd. jsou místa, která musíme vidět. A samozřejmě prodejna masa Gyula Combine nedaleko nádraží. Pak jsou tu samozřejmě lázně. Využili jsme procedur dotovaných sociálním systémem a koupali se v termálních bazénech. Ochota a vstřícnost personálu - lékařské vyšetření, pokladní, výpravčí, fyzioterapeutické procedury, plavčíci - je příkladná. moc děkujeme za skvělé zážitky a krásné vzpomínky. Určitě se sem ještě vrátíme. Sándor Kolozsi (65)
5/5  
(Éva N. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnocení napsáno: 24. 9. 2023
Automaticky přeloženo (Zobrazit originál)
Super!

Právě v prodeji pro Corso Boutique Hotel ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet