• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Club Dobogómajor *** superior je malebný rekreační komplex o rozloze 18 hektarů jen 800 metrů od známého termálního jezera Hevíz.

Ubytováni budete v apartmánech s plně vybavenou kuchyní a WiFi připojením zdarma, k dispozici je krytý a venkovní bazén, wellness a kosmetické služby, výuka jízdy na koni, vinný sklípek, pivní sál nebo zahradní terasa. Užijete si klid a přírodu, zároveň se můžete kdykoliv vydat do centra Hevízu. Autem tam dorazíte během 2 minut, pěšky vám to zabere jen 20 minut.

Club Dobogómajor je ideálním místem pro rodinnou dovolenou i romantický pobyt poblíž oblíbeného letoviska.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jozef K.)

Nadherne prostredie. Velmi pekne izby.

Skvělé (Monika P.)

Vše OK.

Vynikající (Robert M.)

Velmi jsem byl překvapen prostředím ubytování. Všechno, co bylo uvedené v nabídce bylo k dispozici. Pěkné ubytování, pěkné prostředí. Bazény vnitřní a venkovní, teplé vířivky a sauny bez omezení. 30 min kuželky zdarma. Stravování - snídaně bohatý švédský stůl, večeře servírovaná a jeden den bylo grilování. Máme bezlepkovou dietu a také nám vyšli vstříc a připravili nám bezlepkové jídlo a k snídani bylo bezlepkové pečivo. Návštěva termálního jezera v Hejvízu stojí za to. Je to super. Jediné mínus jsou komáři, kteří k večeru otravují. Pokoje mají síťky na oknech, takže večer na pokoji je klid.