Odjeďte na dovolenou do subtropického ráje v chorvatském letovisku Vela Luka na ostrově Korčula a užijte si pláž přímo u hotelu i stravování formou all inclusive s alko i nealko nápoji. V Hotelu Posejdon *** vás zkrátka čeká parádní dovolená, dítě do 6 let má pobyt zadarmo. Užijete si tu také zábavný animační program.

O ubytování

Hotel Posejdon *** nabízí atraktivní polohu přímo na písčité pláži. Nachází se v zálivu ostrova Korčula v přístavním městečku Vela Luka. Díky širokým panoramatickým výhledům, příjemnému středomořskému podnebí, kulturnímu dědictví i široké škále možností sportovního vyžití se jedná o dokonalou turistickou destinaci. Najdete zde jachtařské středisko s marinou i léčebnu s lázněmi Kalos. Navštívit dále můžete archeologické naleziště s jeskyní Vela (3 km) nebo klasicistní kostel sv. Josipa (2 km). Nádherné oblázkové pláže s čistou vodou najdete na ostrůvku Proizd (12 km) severozápadně od ostrova Korčula, kam se dá doplout na člunu nebo výletní lodi.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortním dvoulůžkovém pokoji s klimatizací a vlastní koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Ke dvoulůžkové posteli je možné přidat ještě přistýlku pro dítě nebo další osobu. Součástí vybavení je dále LCD televize a WiFi připojení, některé pokoje mají i malý stůl s židlí nebo křeslo k posezení. Za příplatek jsou k dispozici pokoje s balkónem a můžete si zvolit, zda preferujete výhled do parku nebo na moře.

Na čem si pochutnáte?

Těšte se stravování ve formě all inclusive light. Pochutnáte si na bohatých snídaních, obědech a večeřích ve formě bufetu. Od 10 do 22 hodin budete mít v lobby baru přístup k neomezené konzumaci nápojů. V nabídce najdete piva, vína a výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Pokud vás bude honit mlsná, můžete ji zahnat sušenkou. Během letní sezóny v hotelu probíhají večery s živou hudbou.

Kde budete relaxovat?

Každý den si užijete přímý přístup na oblázkovou pláž s palmami a plážovým barem. Mimo letní sezónu je k dispozici vnitřní bazén. Hotel nabízí také masérské služby.

Hotel Posejdon ***

Hotel Posejdon ***

Vranac b.b , Vela Luka
Chorvatsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Možnost procedur
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od moře
10 m
Zastávka
2,1 km