Užijte si dokonalou letní dovolenou v Apartmánech Gajac! V klimatizovaném apartmánu až pro 4 osoby se budete cítit vždy příjemně, na pláž dojdete za 3 minuty a kdykoliv během dne si můžete užít posezení na terase nebo na zahradě, kde si odpočinete obklopeni středomořskou zelení. Ostrov Pag je navíc jedním z nejoblíbenějších chorvatských letovisek a nabízí jak klidná místa na relax s rodinou, tak divoké párty na proslulé pláži Zrće.

O ubytování

Apartmánovou vesničku Gajac najdete ve vesnici Gajac na oblíbeném chorvatském ostrově Pag. Ten je jedním z největších ostrovů v Jaderském moři a čekají zde na vás krásné pláže, zábavné atrakce i vynikající gastronomie.

Pokud vyrážíte na dovolenou s partou přátel, pravděpodobně pro vás bude velmi lákavým cílem proslulá pláž Zrće (2,7 km), kde zábava nikdy nekončí. Přes den si zde užijete mírnou oblázkovou pláž a vodní sporty, v noci pláž ožije hlasitou hudbou a divokým tancem. Pro rodiny s dětmi může být zajímavější variantou například klidnější pláž Braničevica (1,1 km), kde navíc najdete mořský Aquapark Novalja Gajac s různými nafukovacími atrakcemi a o kousek dál je také dětské hřiště s prolézačkami. Ačkoliv je Chorvatsko známé hlavně pro své oblázkové pláže, na Pagu najdete i hned několik písečných - v letoviscích Stará Novalja (8,9 km), Potočnica (13,4 km) a Povljana (30,7 km).

Velkým lákadlem ostrova Pag je místní gastronomie. Ochutnejte třeba Pažský sýr, olivový olej nebo pršut z lokální produkce. Vyhlášené je také víno odrůdy bílý Gegić, která se jinde nepěstuje. Za historickými a kulturními památkami se vydejte do města Novalja (4 km) se zajímavými kostely nebo města Pag (12,6 km), kde můžete navštívit Muzeum soli nebo Galerii pažských krajek, které jsou dokonce zapsané na seznamu UNESCO. Lodí si můžete udělat výlet na různé menší ostrůvky v okolí, například Maun (9,3 km) a Škrda (7,9 km), nebo přeplujte přes Velebitský průliv do Karlobagu (30 km), odkud můžete pokračovat až k pohoří Velebitu (48 km).

Kde budete spát?

Apartmán Standard má jednu ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a plně vybavenou kuchyni včetně elektrického sporáku a lednice. K vybavení apartmánu patří i vlastní koupelna, klimatizace, televize a WiFi připojení. Nechybí venkovní terasa s posezením.

Apartmán Duplex je oproti variantě Standard prostornější, má dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyni a koupelnu, díky tomu budou mít všichni ubytovaní více soukromí. Ani v tomto apartmánu nechybí klimatizace, televize, WiFi připojení či terasa.

Na čem si pochutnáte?

Jídlo si můžete připravit kdykoliv podle chuti, díky plně vybavené kuchyni s elektrickými spotřebiči a kuchyňským náčiním. K dispozici je také gril, pokud si chcete užít tu pravou letní dovolenou. Samozřejmě je v okolí i dostatek restaurací a plážových barů, kde se můžete vždy občerstvit bez zdlouhavého vaření.

Tourist resort Gajac

Tourist resort Gajac

Zona B-2, Gajac , Pag, Croatia
Chorvatsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,7 km
Vzdálenost od moře
0,3 km
Zastávka
100 m
Aquapark
0,8 km

Tipy na výlet

Ostrov Pag

Ostrov PagTip na výlet

Ostrov Pag je jedním z nejvyhledávanějších turistických oblastí Chorvatska. A není se čemu divit – své návštěvníky láká na průzračné moře plné života, romantické pláže, atrakce a sportovní vyžití pro děti i dospělé a v neposlední řadě také na vynikající gastronomii.

Tento velice slunný ostrov (slunce zde svítí 280 dní v roce) je jedním z mála míst na Jadranu, které kromě tradičních oblázkových nabízí i krásné písečné pláže. Jemný písek najdete na plážích v letoviscích Stará Novalja, Potočnica a Povljana (její východní část). V severovýchodní části ostrova se v zátoce Zrće nachází stejnojmenná oblázková pláž, která je světově známým místem noční zábavy.

Díky bohatému podmořskému životu patří k oblíbeným aktivitám na Pagu šnorchlování a potápění. Vidět můžete kraby, ježovky, mořské sasanky i červené hvězdice. Dovolenou na Pagu si dále můžete zpestřit třeba prohlídkou staletých olivovníků u vesnice Lun, návštěvou výrobny a prodejny vyhlášeného pažského sýru v Kolanu nebo výletem do historického města Pag.

Populární jsou také lodní výlety na okolní ostrovy. Z letoviska Mandre vyplouvají lodě na ostrovy Olib a Silba. Součástí je i oběd a zastávky na koupání. Dále je možné se z Mandre vydat na kratší půldenní výlet na ostrůvky Maun a Škrda.

Více informací
Pláž Zrće
Pláž Zrće
Karlobag
Karlobag
Národní park Severní Velebit
Národní park Severní Velebit