Vydejte se na parádní letní dovolenou do Chorvatska! V oblíbeném letovisku Karlobag na vás čeká ubytování v apartmánech Kathy pro 4-6 osob s vlastní plně vybavenou kuchyňkou. Využívat můžete venkovní bazén i lehátka. Nejbližší pláž je vzdálená jen 400 m.

O ubytování

Apartmány Kathy najdete v oblíbeném chorvatském letovisku Karlobag. Díky centrální poloze ubytování to budete mít blízko všude – na pláž, do centra města, obchodů, barů i restaurací.

Nejbližší pláž se jmenuje Zagreb a leží jen 400 metrů od apartmánu. Vy si tak můžete užít odpočinek na pláži, koupání v moři a řadu dalších aktivit. Krásná je i nedaleká pláž Tatinja (800 m). Pláže v letovisku jsou upravené, většinou mají betonové molo k bezpečnému sestupu do moře. Voda je čistá a užijete si zde nejen koupání, ale i různorodé vodní sporty.

Z památek stojí v Karlobagu za vidění klášter s kostelem svatého Josefa (450 m) stojící ve středu města a pozůstatky středověkého hradu (400 m). Jižně od Karlobagu leží zříceniny hradu Vidov a kostela sv. Víta (2 km), odkud je překrásný výhled na moře a okolní ostrovy. Navštívit můžete také okolní letoviska, například Priznu (15,2 km), odkud vyrážejí trajekty na okolní ostrovy, nebo Jablanac (31,8 km) se školou potápění.

Na výlet se vydejte třeba na vrchol hory Velebit (25 km), k jezeru Kruščica (74,6 km) či do Národního Parku Paklenica (53,1 km). Přes 1,8 km široký Velebitský průliv se dostanete na ostrov Pag (19,8 km), který patří k největším ostrovům na Jadranu a je známý pro svou tradici v produkci soli a rybolovu. Většina ostrova je poklidná, najdete tu ale i legendární pláž Zrće, proslavenou pro své nikdy nekončící párty.

Kde budete spát?

K dispozici jsou apartmány pro 4, 5, 6 nebo 7 osob. Všechny jsou vybaveny klimatizací, kuchyní se vším potřebným vybavením (lednice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, trouba, varná konvice), televizí a vlastní koupelnou.

  • Apartmán pro 4 osoby měří 60 m² a skládá se z ložnice s dvoulůžkovou postelí, kuchyně, koupelny a obývacího pokoje s rozkládací pohovkou.

  • Apartmán pro 5 osob o ploše 64 m² zahrnuje ložnici, kuchyň, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a koupelnu.

  • Apartmán pro 6 osob má plochu 80 m², na které najdete 2 ložnice s dvoulůžkovými postelemi, kuchyň, koupelnu a obývací pokoj s rozkládací pohovkou.

  • Apartmán pro 7 osob je velký 90 m² a disponuje 2 ložnicemi, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, kuchyní a koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Nejbližší restauraci, cukrárny i bary najdete jen 100 m od apartmánů.

Kde budete relaxovat?

K relaxaci je ideální venkovní vyhřívaný bazén s parádním výhledem a lehátka na opalování či lenošení.

Apartments Kathy

Apartments Kathy

Varoš 18 , Karlobag, Croatia
Chorvatsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
14:00 - 22:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 4 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Vzdálenost od moře
0,4 km