Přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku? Vyrazte na oblíbenou Makarskou riviéru a ubytujte se v Hotelu Makarska ***, kde vás čekají snídaně formou bufetu a k moři je to odsud jen 350 metrů. Užijete si koupání, výlety na okolní ostrovy i nakupování. Děti do 3 let mají pobyt zdarma.

O ubytování

Hotel Makarska *** se nachází v srdci města Makarska pouze 350 m od moře. Dlouhá promenáda plná kaváren, restaurací a obchůdků vás uchvátí svou příjemnou atmosférou. Na své si zde přijdou sportovci, milovníci nočního života i rodiny s dětmi. Pouze 500 m od hotelu leží přístav, ze kterého jezdí lodě na protilehlý ostrov Brač, který má mnoho co nabídnout. Milovníci turistiky a především cykloturistiky uchvátí blízký Přírodní park Biokovo, kde najdete druhou nejvyšší horu Chorvatska i nový skleněný chodník, který nabízí nezapomenutelné výhledy na Makarskou riviéru i ostrovy.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlném dvoulůžkovém pokoji s balkonem. Všechny pokoje disponují klimatizací, satelitní televizí, WiFi připojením, minibarem, telefonem a vlastní koupelnou se sprchou.

Na čem si pochutnáte?

V útulné hotelové restauraci s krbem a příjemnou venkovní terasou si po celou dobu pobytu budete vychutnávat snídani ve formě bohatého bufetu.

Hotel Makarska ***

Potok 17 , Makarska
Chorvatsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od moře
0,4 km
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet

Makarska Tip na výlet

Makarská riviéra je jednou z turisticky nejoblíbenějších oblastí Chorvatska. Jejím centrem je letovisko Makarska, které z jedné strany omývá průzračná voda Jaderského moře a z druhé jej obepínají svahy nejvyššího vrcholu pohoří Biokovo.

Své návštěvníky láká Makarska na krásné oblázkové pláže lemované vysokými borovicemi. Palmová promenáda podél moře zase přímo láká k příjemným večerním procházkám. Makarska je zároveň skvělý výchozí bod pro mnoho výletů. Z městského přístavu se lodí snadno dostanete na protilehlý ostrov Brač. Milovníci turistiky zase mohou pěšky nebo na kole zdolat některý z okolních horských vrcholů. Najdete zde i největší místní atrakci: skleněný chodník Skywalk, který je součástí Přírodního parku Biokovo a nabízí opravdu nezapomenutelné výhledy. V jižní části města se rozprostírá poloostrov Sveti Petar s rozlehlým borovicovým lesem protkaným mnoha stezkami, které jsou ideální k běhu a procházkám. V severozápadní části lesoparku stojí maják Sveti Petar, za nímž se nachází FKK pláž (nudistická pláž).

V centru zábavy celé oblasti najdete samozřejmě mnoho restaurací, barů, kaváren, obchodů, dětských parků i sportovního vyžití.

Více informací
Baška Voda
Tučepi
Omiš