Dovolená u moře v soukromí vily s bazénem

Villa Dora nabízí ubytování v apartmánech jen pár kroků od pláže. Krásná budova byla postavena v letech 1936 - 1938 a patří rakousko-maďarským majitelům.

Vila má celkem sedm apartmánů pro tři až čtyři osoby a jeden bungalov až pro šest osob. Všechny apartmány jsou klimatizované, mají satelitní LCD TV, plně vybavený kuchyňský kout a obývací část. Většina z nich nabízí také balkón nebo terasu, ta se bude hodit k večernímu posezení s výhledem na moře.

Dále můžete relaxovat v zahradě okolo vily. K dispozici je vám po celou dobu bazén, v zahradě lze také grilovat. Pozemek je oplocený, takže zaparkovat můžete bez starostí.

Na pláž stačí sejít po kamenných schodech od vily, je to asi 200 metrů. Pak už si budete užívat oblázkovou pláž a koupání ve slané vodě.


Na portálu Booking.com má vila fantastické hodnocení 9/10, hosté si pochvalují polohu hned u moře i vybavení apartmánů včetně WiFi.


Výlety na okolní ostrovy

Jen 1,5 km od ubytování se nachází centrum města, kde najdete bary, restaurace a obchody. Kraljevica je jedním z nejmladších pobřežních měst v Chorvatsku, přesto i zde najdete památky a hlavně velkou loděnici. Můžete si zde s místními domluvit plavbu lodí z Crikvenice na ostrok Krk, Cres a Lošinj, kde máte další možnosti koupání, zábavy a procházek.

Pokud chcete na výlet raději autem, z Kraljevice se snadno napojíte na Krčský most a dojedete až na ostrov Krk.

Tipy na výlet

Ostrov Krk

Krk patří k největším chorvatským ostrovům, oblibu turistů z celého světa si získal díky dlouhým oblázkovým i písečným plážím. Nejproslavenější je pláž Vela ve městě Baška v jihovýchodní části ostrova. Najdete zde také zábavní park, pláž pro psy a spoustu restaurací. Můžete se sem samozřejmě dopravit lodí, ale jednou z mnoho výhod Krku je, že je dostupný přímo z pevniny po Krčském mostě o délce 1,7 km. Kromě koupání nabízí ostrov i rozmanitou přírodu, najdete zde husté lesy i krasové jeskyně.

Crikvenica

Crikvenica je chorvatské město, které vyrostlo na základech původní římské vojenské základny. Crikva znamená kostel a město bylo pojmenováno podle zdejšího klášterního kostela. Tzv. Crikvenická riviéra se táhne od Jadranova na severu přes Dramalj u Crikvenice a vlastní Crikvenici dál na jih až k letovisku Selce. Z přístavu ve městě vyplouvají lodě a lodní taxi na ostrov Krk. Během léta se ve městě konají kulturní akce, pořádá se tu třeba Hudební noc nebo Rybí festival, není tedy divu, že si toto místo oblíbili turisté pro své noční zážitky.

Rijeka

Jestli hledáte v Chorvatsku místo, kam zajet za zábavou a ruchem města, zamiřte do Rijeky, třetího největšího města Chorvatska. Jedná se o přístavní město, odkud odplouvají lodě a trajekty na okolní ostrovy. Kromě klubů a barů zde najdete také historické zajímavosti. Můžete navštívit Archeologický park v srdci starého města a stát se svědky antické minulosti Chorvatska.

Villa Dora

Setaliste Vladimira Nazora 22, Kraljevica
Chorvatsko

+385 98 418 569

renata@villa-dora.com

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 7 €/den
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno