Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka. Nevadí!
Stačí, když nám napíšete pár informací - kontaktní údaje a v jakém termínu a počtu osob/dětí chcete cestovat.
Ověříme pro vás volné kapacity a následující pracovní den se vám ozveme.
Pokud by náhodou vámi zvolený termín k dispozici nebyl, rádi vám pomůžeme vybrat vhodnou alternativu.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Savoy Westend Hotel

Petra Velikého 16, Karlovy Vary, 36001, Česká republika

Check In
12:00
Check Out
12:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Luxusní Savoy Westend Hotel je ideálním místem pro odpočinek a regeneraci. Nachází se v historické části Karlových Varů, pouhých 10 minut chůze od Vřídelní kolonády. Skládá se z pěti secesních vil. V samém srdci resortu leží lázeňské centrum s vlastním diagnostickým centrem o celkové rozloze více než 3.000 m2. Pokoje jsou stylově vybavené v souladu s historickým původem budov. Většina pokojů má balkon nebo terasu s krásným výhledem do okolí. Všechny pokoje mají LCD televizi, minibar a bezplatné WiFi připojení.

V hotelu jsou k dispozici dvě restaurace. Savoy Royal nabízí A la Carte menu. Restaurace Savoy servíruje snídaně, obědy i večeře s nabídkou čerstvých lokálních surovin. Důraz je kladen i na to, aby pokrmy byly zdravé a není problém vyhovět pokud máte nějaké alergie nebo omezení. K posezení u dobrého nápoje využijte King´s Club bar. V balneo centru můžete kromě klasických lázeňských procedur absolvovat i řadu relaxačních a wellness procedur. K dispozici je bazén, finská sauna, parní sauna, vířivka a fitness centrum.