Užijte si luxusní pobyt přímo v centru Mariánských Lázní jen pár kroků od Hlavní kolonády a Zpívající fontány. Těšte se na komfortní pokoje i snídaně formou bufetu. Za příplatek si můžete dokoupit večeře a různé procedury v partnerském Hotelu Sun Palace Spa & Wellness.

O ubytování

Hotel Belvedere Spa & Wellness **** je právem považován za jednu z nejkrásnějších budov v Mariánských Lázních. Je umístěn přímo v centru města jen pár kroků od Hlavní kolonády (250 m), Zpívající fontány (150 m)a Římských lázní. Všechna skvělá místa tak budete mít na dosah.

Určitě se vydejte také na Kolonádu Karolinina a Rudolfova pramene (250 m) a Kolonádu Ferdinandova pramene (2 km). Během procházky se dostanete také na Rozhlednu Hamelika (2,4 km) či k Parku Boheminium (3 km), u kterého se nachází také obůrka Hvozd s ďanky. V zimě vás zase nadchne Skiareál Mariánky (700 m).

Pokud zatoužíte po výletu mimo Mariánské Lázně, doporučujeme zámek Kynžvart (12 km), hrad Kynžvart (12 km), Kladské rašeliniště (10 km), Bečov nad Teplou (21 km) či CHKO Slavkovský les.

Kde budete spát?

Hotel disponuje celkem 15 dvoulůžkovými pokoji Standard, které jsou vybaveny stylovým lázeňským nábytkem. Samozřejmostí je pohodlná postel, posezení, psací stůl s židlí, satelitní televize, telefon, WiFi připojení, sejf a minibar. V koupelně se nachází sprcha či vana, nechybí ani kosmetická zrcátka, fén na vlasy a také župan s pantoflemi. Z pokoje je krásný výhled na kolonádu a Zpívající fontánu.

Na čem si pochutnáte?

Restaurace hotelu je otevřena každé ráno a podávají se zde snídaně formou bufetu s bohatým výběrem. Čas podávání je od 7:30 do 10:00 hodin.

Hotel Belvedere Spa & Wellness ****

Hotel Belvedere Spa & Wellness ****

Goethovo náměstí 16/1 , Mariánské Lázně
Česká republika

+420 234 614 809

reservation1@axxoshotels.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 500 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 200 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Možnost procedur
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Vzdálenost od lázní
0,4 km
Zastávka
10 m

Tipy na výlet

Mariánské Lázně

Mariánské LázněTip na výlet

V Mariánských Lázních vás čekají proslulé lázeňské parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, mnoho kulturního i společenského vyžití a především několik desítek léčivých pramenů. Nejznámějšími jsou Ferdinandův, který byl také úplně prvním využívaným pramenem, dále Lesní pramen a Ambrožův. K pitným kúrám slouží prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Mariánské Lázně se vždy těšily oblíbenosti u slavných osobností a šlechty. Za zmínku stojí například anglický král Eduard VII nebo skladatel J. W. Goethe. Dnes jsou druhými největšími českými lázněmi.

Co patří mezi skvosty Mariánských Lázní?

  • Zpívající fontána
  • Hlavní lázeňská kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandova pramene

Navštivte také Park Boheminium. Můžete zde obdivovat miniatury českých památek. K procházkám jsou ideální Skalníkovi sady, park u Lesního pramene nebo vycházková trasa Královská cesta.

Pokud se chcete vydat na výlet mimo město, doporučujeme hrad Loket nebo hrad a zámek Bečov nad Teplou, kde se nachází relikviář svatého Maura.

Více informací
Zpívající fontána
Zpívající fontána
Hlavní kolonáda Maxima Gorkého
Hlavní kolonáda Maxima Gorkého
Park Boheminium
Park Boheminium