O ubytování

Pec pod Sněžkou je oblíbeným letoviskem v prostředí Krkonošského národního parku. Horská chata Orlík zde stojí na severním svahu s jedinečným výhledem na Studniční horu a okolí, čímž vás vyláká k nejednomu výletu. Kromě turistiky po okolních vrších včetně 8 km vzdálené Sněžky se vydejte třeba na rozhlednu Černá hora (7,8 km), na výlet do Dolu Kovárna (5,1 km), na zámek Vrchlabí (18,4 km) nebo do ZOO Dvůr Králové (40,6 km).

Kde budete spát?

Chata nabízí ubytování v pohodlných pokojích s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou po rekonstrukci a jsou zařízené novým nábytkem, TV, fotoplátny s panoramaty Krkonoš i poličkou s knihami pro dlouhé večery. Samozřejmostí je vlastní koupelna.

Na čem si pochutnáte?

Stylová restaurace se zaměřuje na českou kuchyni, najdete tu i koktejl bar, stolní fotbálek a šipky.

Kde budete relaxovat?

Wellnes nabízí privátní saunu s vířivkou, kde se uvolníte po túrách v rámci ničím nerušených privátních vstupů. Využít můžete také relaxační místnost s výhledem do lesa. Na objednávku na chatu dojíždí zkušení maséři, aby rozmazlili vaše tělo sportovní, klasickou či thajskou masáží.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Barbora Ž.) ( - Česko)

Celkově jsme byli spokojeni.

Vynikající (Tamara J.) ( - Česko)

Bylo to super. Úžasný personál. Výborné jídlo. Pokoje pěkné a čisté. Hezky jsme si odpočinuli

Skvělé (Petra C.) ( - Česko)

Hezké prostředí, klid, wellness skvělý. Personál skvělý, akorát jsme se na všechno museli ptát. Celkem špatná dostupnost k penzionu.