Ubytování v centru Třebíče u památek UNESCO s polopenzí a privátním vstupem do vířivky, sauny nebo relaxací na masážním křesle. V balíčku je také slavnostní večeře, ochutnávka limonády, posezení u čaje i sleva na kosmetiku. Když zrovna nebudete relaxovat, nebo si užívat skvělou stravu, můžete se vydat na výlety po okolí.

O ubytování

Hotel Zlatý Kříž ***, jehož historie se datuje minimálně do 15. století, kdy v jeho prostorách bydlel Matyáš Korvín, najdete přímo v centru historické Třebíče. Ta se pyšní vzácnými historickými kousky i třetím největším náměstím u nás.

Kde budete spát?

Hotel nabízí ubytování ve 33 pokojích, které mají možnost přistýlky a také vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je restaurace Kleopatra se zimní zahradou, krytá střešní restaurace Panoráma s nádhernou vyhlídkou a také kavárna a čajovna Sluneční brána, kde ochutnáte přes 100 druhů čajů a 30 druhů káv. V létě je k dispozici i letní terasa.

Těšte se na snídaně formou bufetu a na večeře ze speciální nabídky.

Kde budete relaxovat?

Za odpočinkem zamiřte do Relax centra, které najdete v suterénu hotelu. K relaxaci poslouží vířivka až pro 6 osob, masážní vana, sauna, masážní křeslo s nastavitelnými stupni masírování a také speciální masážní sprcha.

Hotel Zlatý Kříž ***

Hotel Zlatý Kříž ***

Karlovo nám. 19/13, Vnitřní Město , Třebíč
Česká republika

+420 568 840 843

recepce@zlatykriz.net

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 100 - 200 Kč/noc (dle velikosti)
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Zastávka
0,5 km

Tipy na výlet

Třebíč

TřebíčTip na výlet

Pokud plánujete toulky po Česku, rozhodně byste neměli minout i tak trochu opomíjenou Třebíč, která se pyšní vzácnými historickými kousky i třetím největším náměstím u nás. Tohle město plné památek UNESCO se nachází na západě Moravy, v jihovýchodním cípu kraje Vysočina. Má velmi bohatou historii, jeho počátky sahají až k roku 1101.

Co patří mezi skvosty Třebíče?

  • Bazilika sv. Prokopa
  • Zámecký areál (Valdštejnský zámek-předzámčí)
  • Benediktinský klášter

Určitě nevynechte ani Židovskou čtvrť, Zadní synagogu, Dům Seligmanna Bauera, Karlovo náměstí, Městskou věž a Větrný mlýn.

Třebíč má co nabídnout i pokud jde o přírodu a odpočinek - nachází se v jedné z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Za relaxací zamiřte do bazénu či Říčních lázní Polanka.

Více informací
Bazilika sv. Prokopa v Třebíči
Bazilika sv. Prokopa v Třebíči
Aquapark Laguna
Aquapark Laguna
Jihlava
Jihlava