Ubytování v centru Třebíče u památek UNESCO s polopenzí a privátním vstupem do sauny nebo relaxací na masážním křesle. V balíčku je také slavnostní večeře, ochutnávka limonády, posezení u čaje i sleva na kosmetiku. Když zrovna nebudete relaxovat, nebo si užívat skvělou stravu, můžete se vydat na výlety po okolí.

O ubytování

Hotel Zlatý Kříž ***, jehož historie se datuje minimálně do 15. století, kdy v jeho prostorách bydlel Matyáš Korvín, najdete přímo v centru historické Třebíče. Ta se pyšní vzácnými historickými kousky i třetím největším náměstím u nás.

Kde budete spát?

Hotel nabízí ubytování ve 33 pokojích, které mají možnost přistýlky a také vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou.

Na čem si pochutnáte?

Těšte se na snídaně formou bufetu a na večeře ze speciální nabídky. Součástí hotelu je restaurace Metropolis se zimní zahradou, krytá střešní restaurace Vyhlídka s nádherným výhledem na třebíčské náměstí a památky. V létě je k dispozici i letní terasa.

Kde budete relaxovat?

Za odpočinkem zamiřte do Relax centra, které najdete v suterénu hotelu. K relaxaci poslouží sauna a masážní křeslo s nastavitelnými stupni masírování a také speciální masážní sprcha.

Hotel Zlatý Kříž ***

Hotel Zlatý Kříž ***

Karlovo nám. 19/13, Vnitřní Město , Třebíč
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 100 - 200 Kč/noc (dle velikosti)
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,4 km

Tipy na výlet

Třebíč

TřebíčTip na výlet

Pokud plánujete toulky po Česku, rozhodně byste neměli minout i tak trochu opomíjenou Třebíč, která se pyšní vzácnými historickými kousky i třetím největším náměstím u nás. Tohle město plné památek UNESCO se nachází na západě Moravy, v jihovýchodním cípu kraje Vysočina. Má velmi bohatou historii, jeho počátky sahají až k roku 1101.

Co patří mezi skvosty Třebíče?

  • Bazilika sv. Prokopa
  • Zámecký areál (Valdštejnský zámek-předzámčí)
  • Benediktinský klášter

Určitě nevynechte ani Židovskou čtvrť, Zadní synagogu, Dům Seligmanna Bauera, Karlovo náměstí, Městskou věž a Větrný mlýn.

Třebíč má co nabídnout i pokud jde o přírodu a odpočinek - nachází se v jedné z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Za relaxací zamiřte do bazénu či Říčních lázní Polanka.

Více informací
Bazilika sv. Prokopa v Třebíči
Bazilika sv. Prokopa v Třebíči
Aquapark Laguna
Aquapark Laguna
Jihlava
Jihlava